О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-8 "О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2024 года № 16-14. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 июня 2025 года № 18-7
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 16.06.2025 № 18-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 "Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 16-14 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2025 жылғы 16 маусымдағы № 18-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 16.06.2025 № 18-7 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года №21-8 "О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5452) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
в пункте 1:
строки 1, 2 изложить в новой редакции
1
Оксиды серы (SOx)
20
2
Оксиды азота (NOx)
20
строку 9 изложить в новой редакции
9
Монооксид углерода
0,32

1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-8 "Батыс Қазақстан облысы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер ету үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 5452 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1-тармақта:
1, 2 - жолдар жаңа редакцияда жазылсын:
1
Күкірт тотықтары (SOx)
20
2
Азот тотықтары (NOx)
20
9 - жолы жаңа редакцияда жазылсын:
9
Көміртегі тотықтары
0,32

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата М. Мукаев

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы М. Мұқаев