О бюджете Акбулакского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 19/6-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Внести измененя в бюджет Акбулакского сельского округа района Марқакөл на 2025-2027 годы согласно приложение 1, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 851,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 649,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 75 202,0 тысяч тенге;
2) затраты - - 83 078,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 6 227,4 тысяч тенге;

Ақбұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/6-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Марқакөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Марқакөл ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 851,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 649,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 75 202,0 мың теңге;
2) шығындар – 83 078,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 6 227,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 227,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 227,4 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств – 6 227,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 11.11.2025 № 31/6-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 227,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 6 227,4 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары – 6 227,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының мәслихаты 11.11.2025 № 31/6-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).