О бюджете Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы
Решение Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25/4-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тарбагатайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –86 313,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 282,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –78 986,4 тысяч тенге;
2) затраты –87 089,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты –0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -776,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 776,3 тысяч тенге;
поступление займов –0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 776,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 32/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год установлен объем субвенции, передаваемый из районного бюджета в сумме – 45 047,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Жанаауылского сельского округа Тарбагатайского района на 2025 год предусмотрены целевые текушие трансферты из районного бюджета в сумме 32 883,4 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/4-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2- тармағына, 75 бабының 2- тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына 1) тармақшасына сәйкес Тарбағатай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округінің бюджеті туралы тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 313,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78 986,4 мың теңге;
2) шығындар – 87 089,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -776,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 776,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 776,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 32/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 45 047,0 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Тарбағатай ауданы Жаңаауыл ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен – 32 883,4 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 3 в редакции решения - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 32/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3-1. 776,3 тыс. тенге предусмотрено выделить согласно приложению 4 к данному решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.05.2025 № 29/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 32/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 776,3 мың теңге бюджет қаражатының бос қалдықтарының пайдалануы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бөлінсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 12.05.2025 № 29/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Тарбагатайского районного маслихата О. Канагатов
Приложение 1 к решению
Тарбагатайского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года
№25/4-VIII
Бюджет Жанаауылскогосельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения - Тарбагатайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.09.2025 № 32/4-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тарбағатай аудандық мәслихатының төрағасы О. Канагатов
Тарбағатай аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 25/4-VIII шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған Жаңаауыл ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай аудандық мәслихатының 18.09.2025 № 32/4-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КIРICТЕР