О бюджетах поселковых и сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 29/1-08
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 822 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала –1 466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 942 тысяч тенге;
2) затраты – 75 131 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 309 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 309 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 309 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 22.04.2025 № 34/1-08 (вводится в действие с 01.01.2025).
"2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 378 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 638 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 500 тысяч тенге ;
поступления трансфертов – 59 240 тысяч тенге;
2) затраты – 83 449 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 071 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1071 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 22.04.2025 № 34/1-08 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/1-08 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 72 822 мың теңге:
салықтық түсiмдер –23 414 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–1 466 мың теңге;
трансферттер түсiмi–47 942 мың теңге;
2) шығындар –75 131 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 309 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 309 мың теңге :
қарыздар түсімі – 0;
қаүрыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 309 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 34/1-08 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"2. Арыс ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 82 378 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 17 638 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–5 500 мың теңге;
трансферттер түсiмi–59 240 мың теңге;
2) шығындар –73 449 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 071 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 071 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 34/1-08 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

"3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 111 312 тысяч тенге:
налоговые поступления – 53 283 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 8 850 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49 179 тысяч тенге;
2) затраты – 117 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5723 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5723 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5723 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 22.04.2025 № 34/1-08 (вводится в действие с 01.01.2025).
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2025-2027 годы согласно приложениям 10,11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 942 тысяч тенге:
налоговые поступления –15 068 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 ;
поступления от продажи основного капитала – 2 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 274 тысяч тенге;
2) затраты – 71 759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –817 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 817 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 22.04.2025 № 34/1-08 (вводится в действие с 01.01.2025).
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2025-2027 годы согласно приложениям 13,14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 230 тысяч тенге:
налоговые поступления –41 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступленияе от продажи основного капитала – 2 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов –75 688 тысяч тенге;
2) затраты – 120 187 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

"3. Балықты ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 111 312 мың теңге:
салықтық түсiмдер –53 283 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 8 850 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49 179 мың теңге;
2) шығындар – 117 035 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 723 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 723 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 723 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 34/1-08 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"4. Жабағылы ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 10,11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 70 942 мың теңге:
салықтық түсiмдер –15 068 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –2 600 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 53 274 мың теңге;
2) шығындар – 71 759 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 817 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 817 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 817 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 34/1-08 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"5. Жаскешу ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 13,14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 119 230 мың теңге:
салықтық түсiмдер –41 042 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер –2500 мың теңге;
трансферттер түсiмi –75 688 мың теңге;
2) шығындар – 120 187 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;