О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 11/2-08 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 26 июля 2024 года № 21/1-08. Прекращено действие в связи с истечением срока
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №11/2-08 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26082) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 670 529 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 307 054 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 062 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 48 096 тысяч тенге;
поступления трансфертов –5 270 317 тысяч тенге;
2) затраты – 9 784 178 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 736 197 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 769 565 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 33 368 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

"2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/2-08 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 шілдедегі № 21/1-08 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №11/2-08 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 9 670 529 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 307 054 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 45 062 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 48 096 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 5 270 317 мың теңге;
2) шығындар – 9 784 178 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –736 197 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 769565 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –33 368 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета –- 849 846 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 849 846 тысяч тенге:
поступления займов – 769 565 тысяч тенге;
погашение займов – 37 963 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 118 244 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Х.Байысбаев
Приложение 1 к решению
Тюлькубасского районного
маслихата
от 26 июля 2024 года №21/1-08
Тюлькубасский районный бюджет на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 849 846 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 849 846 мың теңге:
қарыздар түсімдері –769 565 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 963 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 118 244 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х.Байысбаев
Түлкібас аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 шілдедегі №21/1-08
шешіміне 1-қосымша
Түлкібас ауданының 2024 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3