О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 23/132-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Отырарского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 22/126-VIII "Об районном бюджете на 2025-2027 годы", Отырарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложению 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 942 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –7 750 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 685 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 376 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –57 131 тысяч тенге;
2) затраты – 66 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 477 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2025 № 25/143-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть на 2025 год размере субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 57 029 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 070 тысяч тенге:
налоговым поступлениям – 19 671 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 378 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 74 005 тысяч тенге;
2) затраты – 99 706 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/132-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Отырар аудандық мәслихатының 2024 жылғы № 22/126-VIII "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 942 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7 750 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 685 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 376 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 57 131 мың теңге;
2) шығындар – 66 419 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтеріменоперациялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 477 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 24.04.2025 № 25/143-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 57 029 мың теңге болып белгіленсін.
3. Көксарай ауыл округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 94 070 мың теңге:
салықтық түсiмдер –19 671 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 16 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 378 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 74 005 мың теңге;
2) шығындар – 99 706 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

Сноска. Пункт 25 в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24.04.2025 № 25/143-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
26. Предусмотреть на 2025 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 43 572 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Отырарского районного маслихата У.Ұзақов
Приложение 1 к решению
Отырарского районного
маслихата

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 24.04.2025 № 25/143-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
26. 2025 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 43 572 мың теңге болып белгіленсін.
27. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар аудандық мәслихатының төрағасы У.Ұзақов
Отырар аудандық
мәслихатының