О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 24 декабря 2024 года № 22/134-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 042 933 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 227 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 61 721 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 103 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 650 255 тысяч тенге;
2) затраты – 11 271 981 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 333 060 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 489 534 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 156 474 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 562 108 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 562 108 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 489 534 тысяч тенге;
погашение займов 156 474 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 229 048 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 10.07.2025 № 30/182-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить на 2025 год норматив распределения общей суммы по корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного-предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплату 57,4 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 37,1 процентов и по социальному налогу в размере 49,9 процентов в областной бюджет.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 10.07.2025 № 30/182-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Предусмотреть размеры субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов на 2025 год в сумме 219 156тысяч тенге, в том числе:
сельский округ К.Абдалиев

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 22/134-VIII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 11 042 933 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 227 607 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 61 721 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 103 350 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 6 650 255 мың теңге;
2) шығындар – 11 271 981 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 333 060 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 489 534 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 156 474 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 562 108 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 562 108 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 489 534 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 156 474 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 229 048 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 10.07.2025 № 30/182-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2025 жылы салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша 50,0 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы 57,4 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 37,1 пайыз және әлеуметтік салықтан 49,9 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 10.07.2025 № 30/182-VIII (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. 2025 жылға аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қаланың, ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар сомасы 219 156мың теңге болып қарастырылсын, оның ішінде:
Қ.Әбдалиев ауылдық округі

16 092тысяч тенге;
сельский округ Алтынтобе
13 376тысяч тенге;
сельский округ Шанак
23 931тысяч тенге;
сельский округ Шарбулак
22 415тысяч тенге;
сельский округ Жанабазар
16 958 тысяч тенге;
сельский округ Турбат
13 135 тысяч тенге;
сельский округ Какпак
10 277 тысяч тенге;
сельский округ Кызылкия
14 621тысяч тенге;
сельский округ Карабау
16 925тысяч тенге;
сельский округ Сабыр Рахимов
20 496тысяч тенге;
сельский округ Жигерген
15 685 тысяч тенге;
сельский округ Казыгурт
21 550тысяч тенге;
сельский округ Сарапхана

16 092 мың теңге;
Алтынтөбе ауылы округі
Шанақ ауылы округі
Шарбұлақ ауылы округі
13 376 мың теңге;
23 931 мың теңге;
22 415 мың теңге;
Жаңабазар ауылы округі
16 958 мың теңге;
Тұрбат ауылы округі
13 135 мың теңге;
Қақпақ ауылы округі
10 277 мың теңге;
Қызылқия ауылы округі
14 621 мың теңге;
Қарабау ауылы округі
16 925 мың теңге;
С.Рақымов ауылдықокругі
20 496 мың теңге;
Жігерген ауылы округі
15 685 мың теңге;
Қазығұрт ауылы округі
21 550 мың теңге;
Сарапхана ауылдықокругі

13 695тысяч тенге.
4. Утвердить резерв акимата района на 2025 год в размере – 37 832 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2025-2027 годы направленных на реализацию проектов (программ) согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от "24"
декабря 2024 года №22/134-VIII
Районный бюджет на 2025 год

13 695 мың теңге.
4. Аудан әкімдігінің 2025 жылға арналған резерві – 37 832 мың теңге көлемінде бекітілсін.
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламасының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
24 желтоқсандағы №22/134-VIII
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджет

7 600
039
Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания
7 600
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
18 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 800
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
18 800
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 306 270
1
Социальное обеспечение
836 783
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
836 783
005
Государственная адресная социальная помощь
836 783
2
Социальная помощь
1 299 203
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 299 203
006
Оказание жилищной помощи
13 131
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175 000
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 941
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
70 691
015
Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и людей с ограниченными возможностями
127 112
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
910 328
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
170 284
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
170 284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
91 354
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 079
021
Капитальные расходы государственного органа
230
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
50 621
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
20 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 387 500
1
Жилищное хозяйство
948 760
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7 600
039
Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру
7 600
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
18 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 800
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
18 800
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 306 270
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
836 783
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
836 783
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
836 783
2
Әлеуметтiк көмек
1 299 203
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 299 203
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 131
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
175 000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 941
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
70 691
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
127 112
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
910 328
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
170 284
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
170 284
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 354
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 079
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
48 671
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
20 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
7 950
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 387 500
1
Тұрғын үй шаруашылығы
948 760
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

138 436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
138 436
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
83 187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
83 187
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
108 603
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
108 603
02
Оборона
58 785
1
Военные нужды
44 992
122
Аппарат акима района (города областного значения)
44 992
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
44 992
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
13 793
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 793
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13 793
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
9 959
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
9 959
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 959
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
9 959
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
766 373
1
Социальное обеспечение
3 379
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 379
005
Государственная адресная социальная помощь
3 379
2
Социальная помощь
593 689
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
593 689
006
Оказание жилищной помощи
13 393
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
198 900
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 999
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
154 579
015
Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и людей с ограниченными возможностями
61 919
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

138 436
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
138 436
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
83 187
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 187
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
108 603
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 603
02
Қорғаныс
58 785
1
Әскери мұқтаждар
44 992
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
44 992
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
44 992
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
13 793
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 793
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13 793
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
9 959
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы өзге де қызметтер
9 959
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 959
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
9 959
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
766 373
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
3 379
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 379
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3 379
2
Әлеуметтiк көмек
593 689
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
593 689
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13 393
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
198 900
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 999
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
154 579
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
61 919
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

183 389
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
136 728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
62 239
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
74 489
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 661
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
46 661
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
187 206
1
Топливо и энергетика
112 466
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
112 466
019
Развитие теплоэнергетической системы
112 466
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
74 740
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
74 740
036
Развитие газотранспортной системы
74 740
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
138 299
6
Земельные отношения
50 461
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
50 461
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
42 301
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8 160
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
87 838
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
87 838
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
87 838
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
104 743
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
104 743
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
104 743
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
55 783
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
48 960
12
Транспорт и коммуникации
249 165
1
Автомобильный транспорт
249 165

183 389
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
136 728
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 239
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
74 489
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 661
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 661
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
187 206
1
Отын және энергетика
112 466
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
112 466
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
112 466
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
74 740
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
74 740
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
74 740
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
138 299
6
Жер қатынастары
50 461
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
50 461
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 301
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8 160
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
87 838
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
87 838
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
87 838
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
104 743
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
104 743
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
104 743
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 783
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
48 960
12
Көлiк және коммуникация
249 165
1
Автомобиль көлiгi
249 165