О бюджете села Ащысай города Кентау на 2025-2027 годы
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 25 декабря 2024 года № 162
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Кентауского городского маслихата от 25 декабря 2024 года № 161 "О городском бюджете на 2025-2027 годы", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 72 165 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 535 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 66 430 тысяч тенге;
2) затраты – 72 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 449 тысяч тенге;

Кентау қаласының Ащысай ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 162 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына және Кентау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 161 "2025-2027 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащысай ауылынын 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 72 165 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 535 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 200 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 66 430 мың теңге;
2) шығындар – 72 614 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -449 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 449 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 449 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 12.06.2025 № 190 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить на 2025 год размер субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет село Ащысай в сумме 61 840 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 449 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 449 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 12.06.2025 № 190 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2025 жылы қалалық бюджеттен Ащысай ауылы бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 61 840 мың теңге болып белгіленсін.