Об утверждении бюджета Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 257/20. Утратило силу решением Тайыншинского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 298/23
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 44140 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13408 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30732 тысяч тенге;
2) затраты – 44140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы бюджета Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 257/20 шешiмi. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 298/23 шешімімен
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44140 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13408 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30732 мың теңге;
2) шығындар – 44140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасы Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылатыны белгіленсін.

3. Учесть в бюджете Зеленогайского сельского округа на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 31 тысяча тенге.
4. Учесть в бюджете Зеленогайского сельского округа на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 824 тысячи тенге.
5. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Зеленогайского сельского округа на 2025 год в сумме 29877 тысяч тенге.

3. 2025 жылға арналған Зеленогай ауылдық округінің бюджетінде 31 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған Зеленогай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 824 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі ескерілсін.
5. Аудандық бюджеттен 2025 жылға арналған Зеленогай ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 29877 мың теңге сомасында белгіленсін.