Об утверждении бюджета Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 252/20. Утратило силу решением маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2025 года № 311/23
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 6 настоящего решения.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алаботинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 29813 тысяч тенге:
налоговые поступления –5395 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24418 тысяч тенге;
2) затраты –29813 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы бюджета Алаботинского сельского округа Тайыншинского района формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 252/20 шешiмi. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2025 жылғы 8 мамырдағы № 311/23 шешімімен
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 6-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29813 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 395 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24418 мың теңге;
2) шығындар – 29813 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 0 мың теңге:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатыпалу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатынын пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
2. Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылатыны белгіленсін.

3. Учесть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в бюджет Алаботинского сельского округа в сумме 20 тысяч тенге.
4. Учесть в бюджете Алаботинского сельского округа на 2025 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в бюджет Алаботинского сельского округа в сумме 1706 тысяч тенге.
5. Установить бюджетную субвенцию, передаваемую из районного бюджета в бюджет Алаботинского сельского округа на 2025 год в сумме 22692 тысячи тенге.

3. 2025 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен Алабота ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері 20 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған Алабота ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Алабота ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері 1706 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен Алабота ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция 22692 мың теңге сомасында белгіленсін.