О бюджете Черноярского cельского округа на 2025 - 2027 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 26 декабря 2024 года № 27/234
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Черноярского cельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53 973 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 664 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 896 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 015 тысяч тенге;
2) затраты – 125 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2025 - 2027 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 27/234 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 548 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 53 973 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 664 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 896 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 015 мың теңге;
2) шығындар – 125 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – -15 997 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 997 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22.10.2025 № 36/307 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Черноярского cельского округа на 2025 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 48 850 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 997 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 997 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 22.10.2025 № 36/307 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Черноярка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 48 850 мың теңгеде ескерілсін.