О бюджете Казанского сельского округа Майского района на 2025 - 2027 годы
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 5/24
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казанского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 213670 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 209505 тысяч тенге;
2) затраты – 213 717 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 тысяч тенге.

"2025 - 2027 жылдарға арналған Май ауданының Қазан ауылдық округінің бюджеті туралы" бюджеті туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 5/24 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Қазан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 213670 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 209505 мың теңге;
2) шығындар – 213717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 47 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Майского районного маслихата Павлодарской области от 20.11.2025 № 4/32 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в Казанского сельского округа Майского района на 2025 год объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 31597 тысячи тенге.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по контролю за исполнением бюджета, развитием экономики и инфраструктуры.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 20.11.2025 № 4/32 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазан ауылдық округінің бюджеті туралы" бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 31 597 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының бюджеттің игерілуін бақылау, экономиканы және инфрақұрылымды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.