2025 - 2027 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 121/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 8-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 22.04.2025 № 135/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Аққулы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4732165 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1290379 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9093 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 353 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3432340 мың теңге;
2) шығындар – 4864611 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8789 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 63077 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 54288 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 141235 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 141235 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 160/37 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 1315413 мың теңге ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2025 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 374818 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 40063 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 36555 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 30984 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 38457 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 35639 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 28530 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 38706 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 34080 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 32964 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 58840 мың теңге.
4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2026 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 432867 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 50955 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 43628 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 38496 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 36978 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 44252 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 32840 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 45133 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 36835 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 35080 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 68670 мың теңге.

О бюджете района Аққулы на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 24 декабря 2024 года № 121/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 8 настоящего решения.
В соответствие с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 22.04.2025 № 135/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет района Аққулы на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4732165 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1290379 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9093 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 353 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3432340 тысяч тенге;
2) затраты – 4864611 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8789 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 63077 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 54288 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 141235 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 141235 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 17.10.2025 № 160/37 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете района Аққулы на 2025 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета 1315413 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете района на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 374818 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 40063 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 36555 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 30984 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 38457 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 35639 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 28530 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 38706 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 34080 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 32964 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 58840 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете района на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 432867 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 50955 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 43628 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 38496 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 36978 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 44252 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 32840 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 45133 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 36835 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 35080 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 68670 тысяч тенге.

5. Аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдері 2027 жылға арналған аудан бюджетінде жалпы сомасы 434885 мың теңге көзделсін, соның ішінде:
Аққулы ауылдық округі – 50897 мың теңге;
Баймолдин ауылдық округі – 43922 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 38802 мың теңге;
Қызылағаш ауылдық округі – 37178 мың теңге;
Қарақала ауылдық округі – 44534 мың теңге;
Майқарағай ауылдық округі – 33078 мың теңге;
Малыбай ауылдық округі – 45389 мың теңге;
Шақа ауылдық округі – 37091 мың теңге;
Шарбақты ауылдық округі – 34916 мың теңге;
Ямышев ауылдық округі – 69078 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 11201 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттінде ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
894 мың теңге – мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға;
22622 мың теңге – ауылдық округтердің мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау нәтижелері бойынша сыйлықақы беру үшін жылына екі лауазымдық айлық есеп бойынша төлеуге;
2950 мың теңге – техникалық қызметкерлерге еңбекақы төлеу үшін;
11863 мың теңге – ауылдық округтерде көше жарығын жаңғыртуға, оның ішінде Қазы ауылында 2770 мың теңге, Ямышев ауылында 3870 мың теңге, Жамбыл ауылында 1870 мың теңге, Жаңатан ауылында 1773 мың теңге және Әйтей ауылында 1580 мың теңге;
12712 мың теңге – ауылдық округтердегі балалар алаңдарын ағымдағы жөндеуге;
11284 мың теңге – Қазы ауылында обелискіні жайластыруға;
4204 мың теңге – жолдарды орташа жөндеу үшін ЖСҚ және мемлекеттік сараптама әзірлеуге, оның ішінде Аққулы ауылына 404 мың теңге, Тлектес ауылына 1000 мың теңге, Қызыл-қоғам ауылына 1500 мың теңге, Шабар ауылына 700 мың теңге, Майқарағай ауылына 600 мың теңге;
515 мың теңге – Майқарағай ауылына кіреберісті орташа жөндеу үшін ведомстволық сараптамасына;
77752 мың теңге – "Айтей ауылына кіреберіс" 0-0,3 шқ 15734 мың теңге, "Жаңатан ауылына кіреберіс" 0-0,35 шқ 20290 мың теңге, "Жамбыл ауылына кіреберіс" 0-0,43 шқ 18016 мың теңге және "Аққулы ауылы, С.Қалиева, Қадырбаев, Шарапиденов көшелерінің ауылішілік жолдарын орташа жөндеу" 23712 мың теңге;
211237 мың теңге жалпы ұзындығы 4,160 шқ Шарбақты ауылының Ш.Айманов, Молдажанов, Бейбітшілік және Достық көшелерінің кентшілік жолдарын орташа жөндеуге;
1776 мың теңге – жалақы төлеуге, оның ішінде Қызылағаш ауылдық округі 572 мың теңге, Баймолдин ауылдық округі 507 мың теңге, Қарақала ауылдық округі 147 мың теңге, Майқарағай ауылдық округі 150 мың теңге, Шақа ауылдық округі 140 мың теңге, Шарбақты ауылдық округі 130 мың теңге, Ямышев ауылдық округі 130 мың теңге;

5. Предусмотреть в бюджете района на 2027 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 434885 тысяч тенге, в том числе:
Сельский округ Аққулы – 50897 тысяч тенге;
Баймульдинский сельский округ – 43922 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 38802 тысяч тенге;
Кызылагашский сельский округ – 37178 тысяч тенге;
Сельский округ Қарақала – 44534 тысяч тенге;
Майкарагайский сельский округ – 33078 тысяч тенге;
Малыбайский сельский округ – 45389 тысяч тенге;
Шакинский сельский округ – 37091 тысяч тенге;
Шарбактинский сельский округ – 34916 тысяч тенге;
Ямышевский сельский округ – 69078 тысяч тенге.
6. Утвердить на 2025 год резерв местного исполнительного органа в сумме 11201 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2025 год бюджетам сельских округов в следующих объемах:
894 тысячи тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета;
22622 тысячи тенге – на выплату по двум должностным окладам в год для премирования по результатам оценки деятельности административных государственных служащих сельских округов;
2950 тысяч тенге – на оплату труда технического персонала;
11863 тысячи тенге – на модернизацию уличного освещения в сельских округах, в том числе в селе Казы 2770 тысяч тенге, в селе Ямышево 3870 тысяч тенге, в селе Жамбыл 1870 тысяч тенге, в селе Жанатан 1773 тысяч тенге и в селе Айтей 1580 тысяч тенге;
12712 тысячи тенге – на текущий ремонт детских площадок в сельских округах;
11284 тысячи тенге – на обустройство обелиска в селе Казы;
4204 тысячи тенге – на разработки ПСД и ведомственной экспертизой для среднего ремонта дорог, в том числе села Аққулы 404 тысяч тенге, села Тлектес 1000 тысяч тенге, села Кызылкогам 1500 тысяч тенге, села Шабар 700 тысяч тенге, села Майкарагай 600 тысяч тенге;
515 тысяч тенге – на ведомственную экспертизу для среднего ремонта подъезда к селу Майкарагай;
77752 тысячи тенге – на средний ремонт автомобильной дороги "Подъезд к селу Айтей" 0-0,3 км 15734 тысяч тенге, "Подъезд к селу Жанатан" 0-0,35 км 20290 тысяч тенге, "Подъезд к селу Жамбыл" 0-0,43 км 18016 тысяч тенге, "Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Аққулы улицы С.Калиева, Кадырбаева и Шарапиденова" 23712 тысяч тенге;
211237 тысяч тенге – на средний ремонт внутрипоселковых дорог улиц Ш.Айманова, Молдажанова, Бейбітшілік и Достық села Шарбакты общей протяженностью 4,160 км;
1776 тысяч тенге – на оплату заработной платы, в том числе Кызылагашский сельский округ 572 тысяч тенге, Баймульдинский сельский округ 507 тысяч тенге, сельский округ Қарақала 147 тысяч тенге, Майкарагайский сельский округ 150 тысяч тенге, Шакинский сельский округ 140 тысяч тенге, Шарбактинский сельский округ 130 тысяч тенге, Ямышевский сельский округ 130 тысяч тенге;

2138 мың теңге – іссапар шығындарын төлеуге, оның ішінде Қызылағаш ауылдық округі 385 мың теңге, Баймолдин ауылдық округі 283 мың теңге, Майқарағай ауылдық округі 786 мың теңге, Ямышев ауылдық округі 283 мың теңге, Жамбыл ауылдық округі 401 мың теңге;
1399 мың теңге – Қызылағаш ауылдық округіндегі автокөліктерді ағымдағы жөндеуге 500 мың теңге және Майқарағай ауылдық округі 899 мың теңге;
135 мың теңге – Аққулы ауылдық округі ғимаратының коммуналдық қызметтеріне ақы төлеуге;
700 мың теңге – Аққулы ауылдық округіне ноутбук сатып алуға;
200 мың теңге – Қарақала ауылдық округінің Шабар ауылының көше жарығын жаңғырту үшін жер учаскесін ресімдеуге;
270 мың теңге – ЖЖМ сатып алуға Қарақала ауылдық округі 120 мың теңге және Майқарағай ауылдық округі 150 мың теңге;
8188 мың теңге – бейнекамераларды орнату және жөндеу үшін, оның ішінде Қызылағаш ауылдық округі 276 мың теңге, Майқарағай ауылдық округі 1450 мың теңге, Малыбай ауылдық округі 3776 мың теңге, Ямышев ауылдық округі 686 мың теңге; Баймолдин ауылдық округі 1000 мың теңге және Шақа ауылдық округі 1000 мың теңге;
2938 мың теңге – Шарбақты ауылындағы жолдардың сапасына сараптама жүргізу үшін;
1774 мың теңге – Жамбыл ауылдық округі жолдарының сапасын сараптауға;
385 мың теңге – Қызылқоғам ауылының халық санағына және тақтайшалар дайындауға;
387 мың теңге – Аққулы ауылдық округінің уақытша қызметкерінің еңбегіне ақы төлеуге;
1878 мың теңге – Ямышев ауылдық округінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
650 мың теңге – Қазы ауылындағы саябақты жарықтандыруға;

2138 тысяч тенге – на оплату командировочных расходов, в том числе Кызылагашский сельский округ 385 тысяч тенге, Баймульдинский сельский округ 283 тысяч тенге, Майкарагайский сельский округ 786 тысяч тенге, Ямышевский сельский округ 283 тысяч тенге, Жамбылский сельский округ 401 тысяча тенге;
1399 тысяч тенге – на текущий ремонт автотранспорта Кызылагашского сельского округа 500 тысяч тенге и Майкарагайского сельского округа 899 тысяч тенге;
135 тысяч тенге – на оплату коммунальных услуг здания сельского округа Аққулы;
700 тысяч тенге – на приобретение ноутбука сельскому округу Аққулы;
200 тысяч тенге – на оформление земельного участка под модернизацию уличного освещения села Шабар сельского округа Қарақала;
270 тысяч тенге – на приобретение ГСМ для сельского округа Қарақала 120 тысяч тенге и Майкарагайского сельского округа 150 тысяч тенге;
8188 тысяч тенге – на установку и ремонт видеокамер, в том числе Кызылагашский сельский округ 276 тысяч тенге, Майкарагайский сельский округ 1450 тысяч тенге, Малыбайский сельский округ 3776 тысяч тенге, Ямышевский сельский округ 686 тысяч тенге, Баймульдинский сельский округ 1000 тысяч тенге и Шакинский сельский округ 1000 тысяч тенге;
2938 тысяч тенге – на экспертизу качества дорог в селе Шарбакты;
1774 тысячи тенге – на экспертизу качества дорог Жамбылского сельского округа;
385 тысяч тенге – на перепись населения и изготовление табличек села Кызылкогам;
387 тысяч тенге – на оплату труда временного работника сельского округа Аққулы;
1878 тысяч тенге – на текущий ремонт уличного освещения Ямышевского сельского округа;
650 тысяч тенге – на освещение парка в селе Казы;

3543 мың теңге – көше жарығын тұтынуға Жамбыл ауылдық округі 3043 мың теңге және Қарақала ауылдық округі 500 мың теңге;
1200 мың теңге – Баймолдин ауылдық округінің жолдарын қысқы күтіп ұстауға;
1868 мың теңге – Ямышев ауылын шұңқырлы жөндеуге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 17.10.2025 № 160/37 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихаттың төрағасы А. Касымова
Аққулы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
24 желтоқсандағы

3543 тысячи тенге – на потребление уличного освещения Жамбылского сельского округа 3043 тысячи тенге и сельского округа Қарақала 500 тысяч тенге;
1200 тысяч тенге – на зимнее содержание дорог Баймульдинского сельского округа;
1868 тысяч тенге – на ямочный ремонт села Ямышево.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата района Аққулы Павлодарской области от 17.10.2025 № 160/37 (вводится в действие с 01.01.2025).
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Аққулы А. Касымова
Приложение 1
к решению маслихата
района Аққулы от
24 декабря 2024 года

810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
7 050
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7 050
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
457 016
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
83 551
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 551
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
83 551
2
Әлеуметтiк көмек
228 961
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
228 961
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 365
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78 637
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
850
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71 717
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
55 392
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
144 504
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
144 504
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 073
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
81
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
3 763
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
37 270
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
22 173
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 144
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 054 204
1
Тұрғын үй шаруашылығы
96 311
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
96 311
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 000
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру

810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
7 050
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
7 050
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
457 016
1
Социальное обеспечение
83 551
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 551
005
Государственная адресная социальная помощь
83 551
2
Социальная помощь
228 961
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
228 961
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 365
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78 637
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
850
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71 717
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
55 392
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
144 504
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
144 504
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 073
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
81
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
3 763
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
37 270
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
22 173
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 144
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 054 204
1
Жилищное хозяйство
96 311
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
96 311
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 000
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда

59 940
02
Қорғаныс
46 639
1
Әскери мұқтаждар
7 549
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 549
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 549
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
39 090
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
39 090
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
39 090
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 756
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 756
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
2 756
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2 756
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
327 885
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36 285
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36 285
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
36 285
2
Әлеуметтiк көмек
218 975
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
218 975
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23 707
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
80 417
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
850
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
69 446
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
44 455
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
72 625
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72 625
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 474
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

59 940
02
Оборона
46 639
1
Военные нужды
7 549
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 549
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 549
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
39 090
122
Аппарат акима района (города областного значения)
39 090
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
39 090
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 756
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 756
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
2 756
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 756
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
327 885
1
Социальное обеспечение
36 285
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 285
005
Государственная адресная социальная помощь
36 285
2
Социальная помощь
218 975
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
218 975
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23 707
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
80 417
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
850
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
69 446
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
44 455
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
72 625
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72 625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71 474
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат