О бюджете Торайгырского сельского округа на 2025 - 2027 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2024 года № 264/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Торайгырского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах с изменениями:
1) доходы – 51925,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7367,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 44558,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58126,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2025 - 2027 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 264/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Торайғыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға өзгерістермен келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51925,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7367,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44558,0 мың теңге;
2) шығындар – 58126,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 6201,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6201,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 28.07.2025 № 348/36 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель сессии Баянаульского районного маслихата Мукашев Р.
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 30 декабря 2024 года.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6201,8 мың теңгеге тен;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6201,8 мың теңгеге тең.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 28.07.2025 № 348/36 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2) көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 желтоқсандағы