О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2025 - 2027 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 214/26.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17.07.2025 № 253/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 142 633 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 120 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 901 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 21 155 тысяч тенге;
2) затраты – 142 700 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -67 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 67 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17.07.2025 № 253/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 474 743 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 163 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 148 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 447 082 тысячи тенге;
2) затраты – 476 662 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 919 тысяч тенге.

2025 - 2027 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 214/26 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.07.2025 № 253/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 142 633 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 120 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 901 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 21 155 мың теңге;
2) шығындар – 142 700 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 67 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 67 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.07.2025 № 253/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 474 743 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 148 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 350 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 447 082 мың теңге;
2) шығындар – 476 662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 919 мың теңге.

поступления трансфертов – 34 856 тысяч тенге;
2) затраты – 53 089 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17.07.2025 № 253/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
11. Утвердить бюджет села Шиқылдақ на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 474 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 61 810 тысяч тенге;
2) затраты – 66 998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -524 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 524 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17.07.2025 № 253/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из Экибастузского городского бюджета, в том числе:
поселок Солнечный – 13 996 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 147 747 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 63 274 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 44 443 тысяч тенге;
Железнодорожный сельский округ – 69 702 тысячи тенге;
Қояндинский сельский округ – 71 236 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 47 347 тысячи тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – равно нулю;

трансферттер түсімдері – 34 856 мың теңге;
2) шығындар – 53 089 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.07.2025 № 253/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2025 – 2027 жылдарға арналған Шиқылдақ ауылының бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 474 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 61 810 мың теңге;
2) шығындар – 66 998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -524 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 524 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.07.2025 № 253/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Екібастұз қалалық бюджетінен 2025 жылға ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеттеріне берілетін, субвенциялар көлемдері ескерілсін, соның ішінде:
Солнечный поселкесі – 13 996 мың теңге;
Шідерті поселкесі – 147 747 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 63 274 мың теңге;
Бәйет ауылдық округі – 44 443 мың теңге;
Теміржол ауылдық округі – 69 702 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 71 236 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 47 347 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – нөлге тең;

Экибастузский сельский округ – 81 595 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 31 936 тысяч тенге;
село Шиқылдақ – 59 288 тысяч тенге.
13. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2025 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 34.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Экибастузского городского маслихата Н. Макраев
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 27 декабря 2024 года
№ 214/26
Бюджет поселка Солнечный на 2025 год

Екібастұз ауылдық округі – 81 595 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 31 936 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 59 288 мың теңге.
13. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің, ауылдардың және поселкелердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 34-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
14. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
15. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының төрағасы Н. Макраев
Шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті

Сноска. Приложение 34 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 17.07.2025 № 253/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
п/п
Назначение целевых трансфертов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего целевых трансфертов:
1 797 543
в том числе:
1
Целевые текущие трансферты
1 797 543
1.1
Бюджету поселка Солнечный:
7 159
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
159
разработка ПСД с проведением экспертизы на капитальный ремонт здания КГКП Дома культуры Макпал
7 000
1.2
Бюджету поселка Шидерты:
299 335
благоустройство центрального парка
285 107
услуги охраны объекта АП-162/10
7 500
разработка проекта расчета норм образования и накопления коммунальных отходов, а также расчета тарифа для населения на сбор, транспортировку и захоронения ТБО
5 000
проведение оценки комплекса здания учреждения АП-162/10 в поселке Шидерты
1 575
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
153
1.3
Бюджету Аккольскому сельскому округу:
244 130
капитальный ремонт 4-х дорог села Акколь Аккольского сельского округа
169 887
текущий ремонт столовой села Акколь Аккольского сельского округа
7 550
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12
установка арки в с.Акколь
5 500
установка стеллы в с.Акколь
5 740
установка детской игровой площадки
8 500
ремонт мини футбольных полей в с.Акколь и Зеленая роща
8 500
установка линии освещения с.Акколь ул.Жайылма (1,2 км)
11 200
установка линии освещения на выезде с.Акколь от арки до клуба, 1,4 км
11 241
дополнительно на уборку, погрузку и вывоз снега
1 500
ремонт врезки колодцев водопровода: установка молниеотвода (3 шт)
4 500
ремонт врезки колодцев водопровода с.Акколь и с.Зеленая Роща
10 000
1.4
Бюджету Байетскому сельскому округу:
9 501
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
48
дополнительно на уборку, погрузку и вывоз снега
4 453
обслуживание водопродова в с.Атыгай
5 000
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу:
805 522
проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог села Кудайколь Железнодорожного сельского округа

Ескерту. 34-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.07.2025 № 253/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Р/с
Нысаналы трансферттердің мақсаты
Сомасы
(мың теңге)
1
2
3
Нысаналы трансферттер барлығы:
1 797 543
соның ішінде:
1
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 797 543
Солнечный кентінің бюджетіне:
7 159
Мақпал мәдениет үйі КМҚК ғимаратын күрделі жөндеуге сараптама жүргізе отырып ЖСҚ әзірлеу
7 000
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
159
1.2
Шідерті кентінің бюджетіне:
299 335
орталық саябақты абаттандыру
285 107
нысанның күзет қызметі АП-162/10
7 500
коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталуының нормативтерін есептеу, сондай-ақ тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, тасымалдау және орналастыру бойынша халыққа тарифтерді есептеу жобасын әзірлеу
5 000
Шідерті кентіндегі АП-162/10 мекемесінің құрылыс кешеніне бағалау жүргізу
1 575
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
153
1.3
Ақкөл ауылдық округінің бюджетіне:
244 130
Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылының 4 жолына күрделі жөндеу жұмыстары жүргізілді
169 887
Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылындағы асхананы ағымдағы жөндеу
7 550
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12
Ақкөл ауылында арка орнату
5 500
Ақкөл ауылында Стелла орнату
5 740
балалар ойын алаңын орнату
8 500
Ақкөл және жасыл тоғай ауылдарындағы шағын футбол алаңдарын жөндеу
8 500
Ақкөл ауылы, Жайылма көшесі жарықтандыру желісін орнату (1,2 км)
11 200
Ақкөл ауылының аркадан клубқа дейінгі шығысында жарықтандыру желісін орнату, 1,4 км
11 241
қарды жинауға, тиеуге және әкетуге қосымша
1 500
су құбыры ұңғымаларын кесуді жөндеу:
найзағай бұрғысын орнату (3 дана)
4 500
су құбыры ұңғымаларын кесуді жөндеу
Ақкөл ауылы және жасыл тоғай ауылы
10 000
1.4
Бәйет ауылдық округінің бюджетіне:
9 501
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
48
қарды жинауға, тиеуге және әкетуге қосымша
4 453
Атығай ауылындағы су құбырына қызмет көрсету
5 000
1.5
Теміржол ауылдық округінің бюджетіне
805 522
Теміржол ауылдық округі Құдайкөл ауылының автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу

761 438
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
48
технический надзор и услуга по экспертизе качаства работ и материалов на средний ремонт подъездной дороги к с.Кудайколь
28 791
текущий ремонт футбольного поля
5 000
приобретение металлических горок- 2 шт. (новый год)
10 245
1.6
Бюджету Қояндинскому сельскому округу:
147 412
средний ремонт внутрипоселковой дороги с.Қоянды ул.Центральная (1,5 км)
70 000
средний ремонт внутрипоселковой дороги с.Қоянды ул.Шанырак (0,8 км)
35 679
экспертиза качества дорог по среднему ремонту внутрипоселковых дорог
2 137
установка детской игровой площадки в селе Курылысшы Кояндинского сельского округа
18 638
уличное освещение в селе Курылысшы Кояндинского сельского округа
5 000
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
237
дополнительно на уборку, погрузку и вывоз снега
5 476
приобретение металлических горок- 2 шт. (новый год)
10 245
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу:
14 994
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
14
установка детской игровой площадки в селе Сарыкамыс
14 980
1.8
Бюджету Торт-Кудукскому сельскому округу:
141 337
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
129
средний ремонт подъездной дороги к селу Торт-Кудук, 1,595 км
141 208
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу:
122 711
средний ремонт внутрипоселковых дорог села Тортуй Экибастузского сельского округа
118 392
возмещение в РБ потери сельскохозяйственного производства, в связи с переводом зем.участка из земель сельского хозяйства в категорию земли промышленности
4 319
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана:
2 920
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
120
дополнительно на уборку, погрузку и вывоз снега
2 800
1.11
Бюджету села Шикылдак:
2 522
проведение технического обследования гидротехнического сооружения (193 метра)
2 522

761 438
Құдайкөл ауылына кірме жолды орташа жөндеуге арналған жұмыстар мен материалдардың сапасын сараптау бойынша техникалық қадағалау және қызмет көрсету
28 791
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
48
футбол алаңын ағымдағы жөндеу
5 000
металл слайдтарды сатып алу-2 дана.
(Жаңа жыл)
10 245
1.6
Қоянды ауылдық округінің бюджетіне:
147 412
Қоянды ауылы Центральная көшесі (1,5 км) кентішілік жолын орташа жөндеу
70 000
Қоянды ауылы, Шаңырақ көшесі, кентішілік жолды орташа жөндеу (0,8 км)
35 679
Қоянды ауылдық округінің Құрылысшы ауылында балалар ойын алаңын орнату
2 137
Қоянды ауылдық округінің Құрылысшы ауылындағы көшені жарықтандыру
5 000
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
237
қарды жинауға, тиеуге және әкетуге қосымша
5 476
металл слайдтарды сатып алу-2 дана.
(Жаңа жыл)
10 245
1.7
Сарықамыс ауылдық округінің бюджетіне:
14 994
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14
Сарықамыс ауылында балалар ойын алаңын орнату
14 980
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округінің бюджетіне:
141 337
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
129
кірме жолды орташа жөндеу Торт-Құдық ауылына, 1,595 км
141 208
1.9
Екібастұз ауылдық округінің бюджетіне:
122 711
Екібастұз ауылдық округі Төртүй ауылының ауылішілік жолдарын орташа жөндеу
118 392
жерді ауыстыруға байланысты ауыл шаруашылығы өндірісінің шығынын РБ-да өтеу.ауыл шаруашылығы жерінен өнеркәсіп жер санатына дейінгі учаске
4 319
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне:
2 920
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
120
қарды жинауға, тиеуге және әкетуге қосымша
2 800
1.11
Шикылдақ ауылы бюджетіне:
2 522
гидротехникалық құрылысқа техникалық тексеру жүргізу (193 метр)
2 522