О бюджете Комсомольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 256.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Комсомольского сельского округа Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 714,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 693,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 150,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 871,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43 280,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 565,1 тысяч тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 256 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 714,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 693,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 150,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 871,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 280,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 565,1 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 565,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 565,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 19.12.2025 № 373 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 32 804,0 тысячи тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 565,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 2 565,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 19.12.2025 № 373 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 32 804,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.