О бюджете Тагильского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2025-2027 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 249.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 977,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 026,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 104 951,0 тысяча тенге;
2) затраты – 124 977,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,4 тысячи тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 249 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 977,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 026,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 104 951,0 мың теңге;
2) шығындар – 124 977,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,4 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 11.06.2025 № 310 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2025 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в сумме 17 855,0 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,4 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 11.06.2025 № 310 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 17 855,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.