О бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2025 – 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 277.
В соответствии со статьей 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30.06.2025 № 355 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Аралкольского сельского округа Камыстинского района на 2025- 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31806,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1239,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30567,5 тысяч тенге;
2) затраты – 31913,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -106,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26.09.2025 № 375 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 21580,0 тысяч тенге;
2026 год в сумме 21082,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 21304,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Аралкольского сельского округа Камыстинского района предусмотрен объем трансфертов, выделенных из районного и областного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 3758,0 тысяч тенге;

Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 277 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 96-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 30.06.2025 № 355 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31806,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1239,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30567,5 мың теңге;
2) шығындар – 31913,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -106,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 26.09.2025 № 375 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 21580,0 мың теңге сомасында;
2026 жылға 21082,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 21304,0 мың теңге сомасында;
3. Қамысты ауданы Аралкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық және облыстық бюджеттерден бөлінетін трансферттер көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 3758,0 мың теңге сомасында;

2026 год в сумме 0,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 0,0 тысяч тенге.
4. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 277
Бюджет Аралкольского сельского округа на 2025 год

2026 жылға 0,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 0,0 мың теңге сомасында;
4. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 277 шешіміне
1- қосымша
Аралкөл ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті