О бюджете сельского округа Талап на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 327.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п.3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Талап на 2025-2027 года согласно приложениям 1, 2 и 3. в том числе на 2025 год в ледуюшем объеме:
1) доходы – 81 913,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 535,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 378,0 тысяч тенге;
2) затраты – 82 635,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Талап ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 327 шешiмi
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Респубикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Респубикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"1. Талап ауылдық округінің 2025–2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 81 913 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 535 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері –79 378 мың теңге;
2) шығындар – 81 913 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;