О бюджете сельского округа Машбек Налибаева на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 323.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктам 1) пункта 1 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихата Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Машбек Налибаев на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующем объеме:
1) доходы – 82475,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5469,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продаж основного капитала – 0;
поступления трансфертов –77 006,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84782,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продаж финансовых активов государства – 0;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 323 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 82 475,0 мың теңге; оның ішінде:
салықтық түсімдер –5 469,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі –77 006,0 мың теңге;
2) шығындар –84 782,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 ;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 ;

5) дефицит (профицит) бюджета – -2307,0тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2307,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 16.07.2025 № 393 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 74 126 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Ғ.Жарқынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 327
Бюджет сельского округа Машбек Налибаева на 2025 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2307,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2307,0 мың теңге.
Ескерту. 1- тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 16.07.2025 № 393 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 74 126 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 323
шешіміне 1 қосымша
Машбек Нәлібаев ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті