О бюджете сельского округа Кыраш на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 320.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Кыраш на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующем объеме:
1) доходы – 204 705,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 539,0 тысяч тенге;
неналоговым поступления- 127,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 197 039,7 тысяч тенге;
2) затраты – 207 105,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредит – 0;
погащение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобритение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Қыраш ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 320 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қыраш ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 204 705,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 127,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімдері – 197 039 мың теңге;
2) шығындар – 207105,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета -2400,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2400,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 24.10.2025 № 433 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Обьем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 66 250 тыс тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г.Жарқинбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года № 320
Бюджет сельского округа Кыраш на 2025 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2400,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2400,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 24.10.2025 № 433 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 66 250 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№320 шешіміне 1 қосымша
Қыраш ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті