О бюджете сельского округа Аққорған на 2025-2027 годы
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2024 года № 305.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат Жанакорганского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аккорган на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2025 год в следующем обьеме:
1) доходы – 244009 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 21109 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –400 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
по поступлениям трансфертов – 222500 тысяч тенге;
2) затраты – 251123,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

Аққорған ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 305 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аққорған ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –244009мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 222500 мың теңге;
2) шығындар –251123,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – -7114,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 7114,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2025 № 453 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем субвенций за 2025 год передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа 109756 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Жанакорганского района Г. Жаркынбек
приложение 1 к решению
маслихата Жанакорганского района
от 25 декабря 2024 года №305
Бюджет сельского округа Аккорган на 2025 годы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7114,5мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7114,5 мың тенге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 12.12.2025 № 453 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 2025 жылға 109756 мың теңге.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданы мәслихатының төрағасы Ғ.Жарқынбек
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 305 шешіміне 1-қосымша
Аққорған ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті