О бюджете сельского округа Тан на 2025-2027 годы
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 23 декабря 2024 года № 28-16.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Тан на 2025 – 2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 070 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 225 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 923 тысяч тенге;
2) затраты – 109 518,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -50,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 50,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

2025 – 2027 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 28-16 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 – 2027 жылдарға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 468 мың теңге, оның ішінде:
cалықтық түсімдер – 10 070 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 225 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 98 923 мың теңге;
2) шығындар – 109 518,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -50,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,6 мың теңге;қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 50,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 09.07.2025 № 32-17 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Тан на 2025 год согласно приложению 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жалагашского районного маслихата У.Елеусинов
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года № 28-16
Бюджет сельского округа Тан на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 09.07.2025 № 32-17 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Таң ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық мәслихатының төрағасы У.Елеусинов
Жалағаш аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 28-16 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Таң ауылдық округінің бюджеті