2025-2027 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 239 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 5 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 284,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 261 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 162 113,2 мың теңге;
2) шығындар – 200 562,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -278 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 278 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 293 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете сельского округа ІІІ Интернационал на 2025-2027 годы
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2024 года № 239.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 5 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат Кызылординской области ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Утвердить бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 284,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 261 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162 113,2 тысяч тенге;
2) затраты – 200 562,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -278 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278 тысяч тенге;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств – 278 мың теңге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 293 (вводится в действие с 01.01.2025).

2. 2025 жылға аудандық бюджеттен ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 80 810 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. 2025 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

2. Учесть, что в 2025 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет сельского округа ІІІ Интернационал установлен в размере 80 810 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал, на 2025 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете сельского округа ІІІ Интернационал, на 2025 год за счет районного бюджета согласно приложению 5.

5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Қошалақов
Қызылорда облысы Қармақшы
аудандық мәслихатының
2024 жылғы "26" желтоқсандағы
№239 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған ІІІ Интернационал ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 293 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кармакшинского районного маслихата Ә.Қошалақов
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
Кызылординской области
от "26" декабря 2024 года №239
Бюджет сельского округа ІІІ Интернационал на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 17.06.2025 № 293 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

49 542,0
3
ІІІ Интернационал ауылындағы Цай Ден Хак, Наурыз, Жарылқасынов көшелерінің ағымдағы жөндеу жұмыстарына
11 420,5
4
ІІІ Интернационал ауылындағы Тәуелсіздік, Астана, Қорқыт ата, Пак Чен Ир көшелерінің және Астана тұйығының орташа жөндеу жұмыстарына ЖСҚ әзірлеуге
6 547,0
5
ІІІ- Интернационал ауылдық округінде Цай Ден Хак, Наурыз, Астана, Қашқансу көшелерінің жарықшам бағаналарына мемлекеттік жер актісін алуға
1 868,7
Барлығы:
81 144,2

49 542,0
3
На текущий ремонт улиц Цай Ден Хак, Наурыз, Жарылкасынова в селе III Интернационал
11 420,5
4
На разработку ПСД на средний ремонт улиц Тәуелсіздік, Астана, Коркыт ата, Пак Чен Ир и переулка Астана в селе III Интернационал
6 547,0
5
На получение государственного земельного акта на улиц освещения Цай Ден Хак, Наурыз, Астана, Кашкансу в сельском округе III Интернационал
1 868,7
Итого:
81 144,2