О бюджете сельского округа Акжона на 2025-2027 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 356.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Казалинский районный маслихат Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акжона на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 88883 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 432 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 81551 тысяч тенге;
2) затраты – 89565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -682 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 682 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 356 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88883 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 432 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 81551 мың теңге;
2) шығындар – 89565 мың теңге, оның ішінде;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -682 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 682 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 682 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2025 № 492 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть:
1) в районном бюджете на 2025 год предусмотрены целевые трансферты бюджету сельского округа Акжона за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 4 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Казалинского районного маслихата Г. Алиш
Приложение 1 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 356
Бюджет на 2025 год сельского округа Акжона

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.12.2025 № 492 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ескерілсін:
1) осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес 2025 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен қаралған нысаналы трансферттер.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық мәслихатының төрағасы Ғ. Әліш
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Ақжона ауылдық округінің бюджеті

163
1
Аппарату акима на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций.
117
2
Сельскому клубу на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, работников казенных предприятий
46
Приложение 5 к решению
Казалинского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года №356
Целевые трансферты из районного бюджета на 2025 год бюджету сельского округа Акжона за счет средств районного бюджета
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.12.2025 № 492 (вводится в действие с 01.01.2025).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты
2475
1
На приобретение жидкого топлива на 2,5 месяца (7,5 тонна) в связи с новым строительством и вводом в эксплуатацию здания Майдакольского сельского клуба
2475

163
1
Әкім аппаратына азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
117
2
Ауылдық клубына азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
46
Қазалы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 356 шешіміне 5-қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджетте Ақжона ауылдық округі бюджетіне аудандық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.12.2025 № 492 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2475
1
Майдакөл ауылдық клубының ғимараты жаңадан салынып, пайдалануға берілуіне байланысты 2,5 айға (7,5 тонна) сұйық отын сатып алуға
2475