"О бюджете сельского округа Косаман на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 337.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Косаман на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующем объемах:
1) доходы - 92497,0 тыс. тенге;
налоговые поступления - 6082,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления - 109,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов - 86301,0 тыс. тенге;
2) затраты - 94037,9 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 ;
бюджетные кредиты – 0 ;
погашение бюджетных кредитов – 0 ;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0 ;
поступления от продажи государственных финансовых активов – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1540,9 тыс. тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1540,9 тыс. тенге;
поступления займов – 0 ;
погашение займов – 0 ;

"2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 337 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–92497,0 мың теңге;
салықтық түсімдер – 6082,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86301,0 мың теңге;
2) шығындар – 94037,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -1540,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1540,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

используемые остатки бюджетных средств - 1540,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1- в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23.07.2025 № 408 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Косаман на 2025 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 337
Бюджет сельского округа Косаман на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1540,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 23.07.2025 № 408 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Қосаман ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 337 шешіміне 1-қосымша
Қосаман ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті