"О бюджете сельского округа Каракум на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 335.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п.2 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 076 тысяч тенге;
налоговые поступления –10 981 тысяч тенге;
неналоговые поступление- 849 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов –91 896 тысяч тенге;
2) затраты – 105 732,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства-0;

"2025-2027 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 335 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 2 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарақұм ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 104 899 мың теңге;
салықтық түсімдер – 10 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 849 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 719 мың теңге;
2) шығындар – 106 555,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;

5) дефицит (профицит)бюджета – -1656,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 1656,2 тысяч тенге.".
поступление займов -0;
погашение займов -0;
используемые остатки бюджетных средств - 1656,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23.07.2025 № 407 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение 1 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 335
Бюджет сельского округа Каракум на 2025 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 23.07.2025 № 407 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма на
2025 год
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1656,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1656,2 мың теңге."
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтар – 1656,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 454 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 335 шешіміне 1-қосымша
Қарақұм ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 454 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
2025 жыл сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5