"О бюджете сельского округа Жанакурылыс на 2025-2027 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2024 года № 327.
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с п. 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пунктом 2-7 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жанакурылыс на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 193,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 202 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 92 991,4 тысяч тенге;
2) затраты – 96 193,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов– 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

"2025-2027 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 327 шешiмi.
Ескерту. 01.01.2025 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі осы шешімнің 3 тармағымен.
"Қазақстан Республикасының Бюджеті кодексі" Қазақстан Республикасы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 193,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 92 991,4 мың теңге;
2) шығындар – 96 193,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражататының пайдалынылатын қалдықтары – 0.

Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 01.08.2025 № 415 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Жанакурылыс на 2025 год согласно приложения 4.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Аральского районного маслихата Б. Турахметов
Приложение1 к решению
Аральского районного маслихата
от "27" декабря 2024 года № 327
Бюджет сельского округа Жанакурылыс на 2025 год

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 01.08.2025 № 415 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының төрағасы Б. Турахметов
Арал аудандық мәслихатының
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 327 шешіміне 1-қосымша
Жаңақұрылыс ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті

Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельского округа Жанакурылыс на 2025-2027 годы
Имя
Здравоохранение
Организация в исключительных случаях доставки тяжелобольных людей в ближайшую организацию здравоохранения, оказывающую врачебную помощь

2025-2027 жылға арналған Жаңақұрылыс ауылдық округі бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру