О районном бюджете на 2025-2027 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2024 года № 29/271.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 725 324 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 851 035 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 71 239 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3 552 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 799 498 тысяч тенге;
2) затраты – 8 283 352 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 835 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 182 838 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 117 003 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 623 863 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 623 863 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 182 838 тысяч тенге;
погашение займов – 124 387 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 565 412 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 22.09.2025 № 37/375 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселков, сельских округов, в сумме 324 643 тысяч тенге, в том числе:
поселку Осакаровка – 10 092 тысяч тенге;
поселку Молодежный – 28 967 тысяч тенге;
Пионерскому сельскому округу – 13 326 тысяч тенге;
сельскому округу Есиль – 15 595 тысяч тенге;
Батпактинскому сельскому округу – 15 799 тысяч тенге;
сельскому округу Сункар – 16 328 тысяч тенге;
Маржанкольскому сельскому округу – 13 417 тысяч тенге;
Озерному сельскому округу – 12 860 тысяч тенге;
Кундуздинскому сельскому округу – 13 360 тенге;
Николаевскому сельскому округу – 13 952 тысяч тенге;
сельскому округу Карагайлы – 12 985 тысяч тенге;
Садовому сельскому округу – 13 100 тысяч тенге;
сельскому округу Сарыозек – 16 339 тысяч тенге;
сельскому округу Жансары– 10 550 тысяч тенге;
сельскому округу Жулдыз – 15 411 тысяч тенге;
Каратомарскому сельскому округу – 15 982 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/271 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 725 324 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 851 035 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71 239 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 552 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 799 498 мың теңге;
2) шығындар - 8 283 352 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 835 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 182 838 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 117 003 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 623 863 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 623 863 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 182 838 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 124 387 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 565 412 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 22.09.2025 № 37/375 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 324 643 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Осакаровка кентіне – 10 092 мың теңге;
Молодежный кентіне – 28 967 мың теңге;
Пионер ауылдық округіне – 13 326 мың теңге;
Есіл ауылдық округіне – 15 595 мың теңге;
Батпақты ауылдық округіне – 15 799 мың теңге;
Сұңқар ауылдық округіне – 16 328 мың теңге;
Маржанкөл ауылдық округіне – 13 417 мың теңге;
Озерный ауылдық округіне – 12 860 мың теңге;
Құндызды ауылдық округіне – 13 360 мың теңге;
Николаев ауылдық округіне – 13 952 мың теңге;
Қарағайлы ауылдық округіне – 12 985 мың теңге;
Садовый ауылдық округіне – 13 100 мың теңге;
Сарыөзек ауылдық округіне – 16 339 мың теңге;
Жансары ауылдық округіне – 10 550 мың теңге;
Жұлдыз ауылдық округіне – 15 411 мың теңге;
Қаратомар ауылдық округіне – 15 982 мың теңге;

сельскому округу Шидерты – 15 411 тысяч тенге;
сельскому округу Акбулак – 13 112 тысяч тенге;
Родниковскому сельскому округу – 13 214 тысяч тенге;
сельскому округу Нияз – 10 340 тысяч тенге;
Иртышскому сельскому округу – 7 603 тысяч тенге;
Трудовому сельскому округу – 13 372 тысяч тенге;
Мирному сельскому округу – 13 528 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2025 год в сумме 48 490 тысяч тенге.

Шідерті ауылдық округіне – 15 411 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 13 112 мың теңге;
Родников ауылдық округіне – 13 214 мың теңге;
Нияз ауылдық округіне – 10 340 мың теңге;
Ертіс ауылдық округіне – 7 603 мың теңге;
Трудовой ауылдық округіне – 13 372 мың теңге;
Мирный ауылдық округіне – 13 528 мың теңге.
3. 2025 жылға арналған Осакаров ауданы әкімдігінің резерві 48 490 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.

386 334
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
130 345
015
Капитальные расходы государственного органа
644
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
255 345
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 310 658
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
75 390
013
Капитальные расходы государственного органа
6 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54 180
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 174 488
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
25 261
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
25 261
02
Оборона
100 448
1
Военные нужды
14 066
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14 066
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14 066
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
86 382
122
Аппарат акима района (города областного значения)
86 382
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
30 119
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
56 263
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20 021
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
20 021
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20 021
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20 021
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
674 491
1
Социальное обеспечение
93 806
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 806
005
Государственная адресная социальная помощь
93 806
2
Социальная помощь
460 291
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
460 291
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

386 334
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
130 345
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
644
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
255 345
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 310 658
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 390
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
54 180
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 174 488
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
25 261
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 261
02
Қорғаныс
100 448
1
Әскери мұқтаждар
14 066
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14 066
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14 066
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
86 382
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
86 382
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
30 119
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
56 263
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20 021
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
20 021
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20 021
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20 021
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
674 491
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
93 806
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 806
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
93 806
2
Әлеуметтік көмек
460 291
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
460 291
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

13 684
006
Оказание жилищной помощи
4 544
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
143 784
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 200
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
199 665
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
77 398
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 016
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
120 394
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120 394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
69 654
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
726
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
28 129
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
21 885
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 374 535
1
Жилищное хозяйство
568 614
467
Отдел строительства района (города областного значения)
499 714
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
250 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
249 714
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
68 900
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
48 900
2
Коммунальное хозяйство
801 121
467
Отдел строительства района (города областного значения)
492 889
005
Развитие коммунального хозяйства
25 222
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
467 667
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
308 232
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
231 300
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

13 684
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4 544
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
143 784
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 200
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
199 665
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
77 398
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 016
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
120 394
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 394
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 654
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
726
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 129
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
21 885
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 374 535
1
Тұрғын үй шаруашылығы
568 614
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
499 714
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
250 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
249 714
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
68 900
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
20 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
48 900
2
Коммуналдық шаруашылық
801 121
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
492 889
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
25 222
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
467 667
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
308 232
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
231 300
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

2 931 608
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
304 642
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
1 148 636
Целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан
680 703
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
200 000
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
414 789
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
182 838
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
304 642
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, всего
6 441
в том числе:
Аппарат маслихата района
5
Аппарат акима района
127
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 718
Отдел занятости и социальных программ района
160
Отдел культуры и развития языков района
4 147
Отдел внутренней политики района
10
Отдел экономики и финансов района
117
Отдел сельского хозяйства района
5
Отдел земельных отношений района
5
Отдел физической культуры и спорта района
5
Отдел строительства района
5
Отдел архитектуры и градостроительства района
5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
127
Отдел предпринимательства и промышленности района
5
Отдел занятости и социальных программ района:
48 487
в том числе:
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17 987
На выплату государственной адресной социальной помощи
30 500
Отдел строительства района
249 714
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
249 714
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
1 148 636
Отдел занятости и социальных программ района
1 326
На обеспечение санаторно-курортным лечением ветеранов и приравненных к ним лиц
1 326
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района, всего:
1 147 310
в том числе:
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамка проекта "Ауыл-Ел бесігі"
737 310
На жилищно-коммунальное хозяйство
200 000
На реализацию природоохранных мероприятий
210 000
Целевые трансферты на развитие :
1 295 492
в том числе:
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
680 703
Отдел строительства района
680 703
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
680 703
за счет трансфертов из республиканского бюджета
200 000
Отдел строительства района
200 000
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
200 000
за счет трансфертов из областного бюджета:
414 789
Отдел строительства района
414 789
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

2 931 608
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
304 642
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 148 636
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы даму трансферттері
680 703
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
200 000
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
414 789
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредит
182 838
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
304 642
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға, барлығы
6 441
оның ішінде:
Аудандық мәслихат аппараты
5
Аудан әкімінің аппараты
127
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1718
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
160
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 147
Ауданның ішкі саясат бөлімі
10
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
117
Ауданның ауыл шаруашылығы бөлімі
5
Ауданның жер қатынастары бөлімі
5
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
5
Ауданның құрылыс бөлімі
5
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
5
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылғы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
127
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48 487
оның ішінде:
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
17 987
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
30 500
Ауданның құрылыс бөлімі
249 714
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
249 714
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 148 636
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 326
Ардагерлер мен оларға теңестірілген адамдарды санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз етуге
1 326
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 147 310
оның ішінде:
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
737 310
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
200 000
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға
210 000
Нысаналы даму трансферттері :
1 295 492
оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
680 703
Ауданның құрылыс бөлімі
680 703
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
680 073
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
200 000
Ауданның құрылыс бөлімі
200 000
Елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
200 000
Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен:
414 789
Ауданның құрылыс бөлімі
414 789
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға