О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 20 декабря 2023 года № 304/7 "О бюджете города Шахтинска на 2024-2026 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 9 декабря 2024 года № 379/15. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шахтинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О бюджете города Шахтинска на 2024 - 2026 годы" от 20 декабря 2023 года под № 304/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шахтинска на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 087 130 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 059 456 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 80 095 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 73 177 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 8 874 402 тысяч тенге;
2) затраты – 12 549 597 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 140 730 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 140 730 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -603 197 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 379/15 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Шахтинск қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "Шахтинск қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шахтинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 087 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 059 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 80 095 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 73 177 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 8 874 402 мың теңге;
2) шығындар – 12 549 597 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 140 730 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 140 730 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -603 197 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 603 197 тысяч тенге:
поступление займов – 214 822 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 388 375 тысяч тенге.
приложения 1, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель Шахтинского городского маслихата Ж. Мамерханова
Приложение 1 к решению
Шахтинского городского маслихата

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 603 197 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 214 822 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 388 375 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.";
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шахтинск қалалық мәслихатының төрағасы Ж. Мамерханова
Шахтинск қалалық мәслихатының

20 656
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
7 371
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
33 697
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
33 697
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33 697
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
33 697
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
974 086
1
Социальное обеспечение
24 882
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 882
005
Государственная адресная социальная помощь
24 882
2
Социальная помощь
817 770
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
817 770
006
Оказание жилищной помощи
517
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
143 462
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 504
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
278 351
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
392 936
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
131 434
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
131 434
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
81 372
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
314
021
Капитальные расходы государственного органа
2 433
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
47 315
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 073 131
1
Жилищное хозяйство
1 142 377
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 802
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
43 489
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту

20 656
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
7 371
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
33 697
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
33 697
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33 697
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
33 697
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
974 086
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
24 882
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 882
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24 882
2
Әлеуметтiк көмек
817 770
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
817 770
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
517
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
143 462
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 504
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
278 351
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, міндетті гигиеналық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
392 936
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
131 434
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
131 434
001
Жергiлiктi деңгейде халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етудi iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
81 372
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
314
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 433
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
47 315
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 073 131
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 142 377
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 802
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
43 489
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу

106 000
Увеличение уставного капитала ТОО "Шахтинсктеплоэнерго" для приобретения специализированной техники
110 368
Управление строительства области
451 311
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п.Шахан
89 652
Строительство 60-ти квартирного жилого дома по улице Карла Маркса города Шахтинск (без благоустройства и наружных инженерных сетей)". (корректировка сметы)
361 659
Бюджетные кредиты:
214 822
в том числе:
Управление строительства области
214 822
Приобретение жилья
214 822
Приложение 4 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 9 декабря 2024 года № 379/15
Приложение 12 к решению
Шахтинского городского маслихата
от 20 декабря 2023 года № 304/7
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города Шахтинска на 2024 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
4 361 205
в том числе:
Целевые текущие трансферты
3 216 898
Целевые трансферты на развитие
929 485
Бюджетные кредиты
214 822
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
3 216 898
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 890 101
На жилищно-коммунальное хозяйство
2 890 101
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
134 935
Отдел строительства района (города областного значения)
134 250
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
134 250
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 756
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
55 756
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта
1 856
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 856
Целевые трансферты на развитие:
929 485
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
823 391
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
64 309
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 3 очередь
197 497
Реконструкция канализационных очистных сооружений в п. Новодолинский Корректировка
106 000
Реконструкция пустующего подъезда мкр.3а-4а дома 14 п. Шахан
89 652
Строительство 60-ти квартирного жилого дома по улице Карла Маркса города Шахтинск (без благоустройства и наружных инженерных сетей)". (корректировка сметы)

106 000
"Шахтинсктеплоэнерго" ЖШС-нің мамандандырылған құрал-жабдықтарды сатып алу үшін жарғылық капиталын ұлғайту
110 368
Облыстың құрылыс басқармасы
451 311
Шахан кенті 14 үй 3а-4а ш/а бос кіреберісті реконструкциялаудың жұмыс жобасы бойынша
89 652
"Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесіндегі 60 пәтерлі тұрғын
үй құрылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік
желілерсіз)" Сметаны түзету
361 659
Бюджеттік кредиттер:
214 822
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
214 822
Тұрғын үй сатып алу үшін
214 822
Шахтинск қалалық мәслихатының
2024 жылғы 9 желтоқсандағы № 379/15
шешіміне 4 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихатының
2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 304/7
шешіміне 12 қосымша
2024 жылға арналған Шахтинск қаласының бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
4 361 205
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 216 898
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
929 485
Бюджеттік кредиттер:
214 822
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 216 898
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 890 101
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
2 890 101
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
134 935
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
134 250
Тұрғындардың әлеуметтік жағынан осал топтарына коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
134 250
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 756
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
55 756
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1 856
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 856
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
929 485
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
823 391
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
64 309
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 3-кезек
197 497
Новодолинский кентінің тазалау ғимаратын реконструкциялау. Тузету
106 000
Шахан кенті 14 үй 3а-4а ш/а бос кіреберісті реконструкциялаудың жұмыс жобасы бойынша
89 652
"Шахтинск қаласы, Карл Маркс көшесіндегі 60 пәтерлі тұрғын
үй құрылысы (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік
желілерсіз)" Сметаны түзету