О бюджете поселка Актас на 2025-2027 годы
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 20 декабря 2024 года № 172.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актас на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 927 611 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 98 008 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 062 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 398 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 826 143 тысяч тенге;
2) затраты 969 959 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 348 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 42 348 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 172 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтас кентінің бюджеті 1, 2, 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 927 611 мың теңге, оның ішінде:
салықтың түсімдері – 98 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 062 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 398 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 826 143 мың теңге;
2) шығындар – 969 959 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профециті) – -42 348 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 348 теңге:
қарыздардың түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 42 348 тенге
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Саранского городского маслихата Карагандинской области от 25.09.2025 № 233 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Объем субвенций, передаваемых из бюджета города Сарани в бюджет поселка предусмотрены, в том числе:
на 2025 год – 359 857 тысяч тенге;
на 2026 год – 391 446 тысяч тенге;
на 2027 год – 391 006 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата О. Баймаганбетов
Приложение 1 к решению
Саранского городского маслихата
№ 172 от 20 декабря 2024 года
Бюджет поселка Актас на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 348 теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 25.09.2025 № 233 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Саран қаласының бюджетінен кент бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі:
2025 жылға – 359 857 мың теңге;
206 жылға – 391 446 мың теңге;
2025 жылға – 391 006 мың теңге;
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ө. Баймағанбетов
Саран қалалық маслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсан
№ 172 шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған Ақтас кентінің бюджеті