О бюджете поселка Актау на 2025-2027 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 24 декабря 2024 года № 23/6.
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 837 582 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 486 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 69 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 790 000 тысяч тенге;
2) затраты – 841 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 878 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 878 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3 878 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10.07.2025 № 31/5 (вводится в действие с 01.01.2025).
1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2025 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 тысячи тенге.

Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/6 шешімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау кентінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 837 582 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 47 486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 69 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 790 000 мың теңге;
2) шығындар – 841 460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 878 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 3 878 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 878 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 10.07.2025 № 31/5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1-1. Актау кентінің 2025 жылға арналған бюджетінде 4 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 17.02.2025 № 25/5 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2025 год в сумме 690 000 тысяч тенге.
2-1. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2025 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 100 000 тысяч тенге согласно приложению 5.

Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 17.02.2025 № 25/5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Ақтау кентінің бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 690 000 мың теңге сомасында ескерілсін.
2-1. Ақтау кентінің 2025 жылға арналған бюджеті құрамында қалалық бюджеттен берілетін 100 000 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттердің 5-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 10.07.2025 № 31/5 (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Предусмотреть в составе расходов городского бюджета на 2025 год установление стимулирующих надбавок к должностным окладам работников подведомственных организаций, финансируемых из бюджета города Темиртау в соответствии с постановлением акимата Карагандинской области от 11 июля 2023 года № 46/01 "Об утверждении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из бюджета Карагандинской области", согласно приложению 4.

Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 10.07.2025 № 31/5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 шілдедегі № 46/01 "Қарағанды облысының бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын бекіту туралы" қаулысына сәйкес 2025 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетінен қаржыландырылатын ведомстволық бағыныстағы ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам, в том числе:
100000
Организация водоснабжения населенных пунктов, в том числе на:
100000
капитальный ремонт водопровода улиц Абая, Первомайская, Лумумбы, Ауэзова, Шевченко, Менделеева
100000

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
100000
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру, оның ішінде:
100000
Абай, Первомайская, Лумумба, Әуезов, Шевченко, Менделеев көшелерінің су құбырын күрделі жөндеуге
100000