Об определении сроков перехода на цифровое эфирное телерадиовещание
Приказ и.о. Министра культуры и информации Республики Казахстан от 26 августа 2024 года № 377-НҚ.
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить следующие сроки перехода на цифровое эфирное телерадиовещание:
1) до 1 декабря 2025 года: населенные пункты, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиовещание, согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) до 1 декабря 2026 года: населенные пункты, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиовещание, согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) до 1 декабря 2027 года: населенные пункты, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиовещание, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 – в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 12.05.2025 № 221-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Комитету информации Министерства культуры и информации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и информации Республики Казахстан;
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и информации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Министра культуры и информации
Республики Казахстан
К. Искаков
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности Министра
культуры и информации
Республики Казахстан
от 26 августа 2024 года № 377-НҚ
Населенные пункты, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиоващение

Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу мерзімдерін айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің м.а. 2024 жылғы 26 тамыздағы № 377-НҚ бұйрығы.
"Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 69-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшудің мынадай мерзімдері айқындалсын:
1) 2025 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елдімекендер;
2) 2026 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елдімекендер;
3) 2027 жылғы 1 желтоқсанға дейін: осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елдімекендер.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 12.05.2025 № 221-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің Ақпарат комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін;
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап колданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат министрінің
міндетін атқарушы
Қ. Ысқақов
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 26 тамыздағы
№ 377-НҚ бұйрығына
1-қосымша
Аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елдімекендер

Сноска. Приложение 1 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 12.05.2025 № 221-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Атырауская
Курмангазинский район
село Балкудук
2
Атырауская
Курмангазинский район
село Азгир
3
Атырауская
Курмангазинский район
село Коныртерек
4
Атырауская
Курмангазинский район
село Асан
5
Атырауская
Курмангазинский район
село Уштаган
6
Атырауская
Курмангазинский район
село Суюндук
7
Атырауская
Курмангазинский район
село Батырбек
8
Атырауская
Курмангазинский район
село Егинкудук
9
Атырауская
Курмангазинский район
село Жалгызапан
10
Абай
Бородулихинский район
село Переменовка
11
Абай
Бородулихинский район
село Орловка
12
Абай
Бородулихинский район
село Жезкент
13
Абай
Бородулихинский район
село Ремки
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра
культуры и информации
Республики Казахстан
от 26 августа 2024 года № 377-НҚ
Населенные пункты, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиоващение

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 12.05.2025 № 221-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елдімекеннің атауы
1
2
3
4
1
Атырау
Құрманғазы ауданы
Балқұдық ауылы
2
Атырау
Құрманғазы ауданы
Азғыр ауылы
3
Атырау
Құрманғазы ауданы
Қоңыртерек ауылы
4
Атырау
Құрманғазы ауданы
Асан ауылы
5
Атырау
Құрманғазы ауданы
Үштаған ауылы
6
Атырау
Құрманғазы ауданы
Сүйіндік ауылы
7
Атырау
Құрманғазы ауданы
Батырбек ауылы
8
Атырау
Құрманғазы ауданы
Егінқұдық ауылы
9
Атырау
Құрманғазы ауданы
Жалғызапан ауылы
10
Абай
Бородулиха ауданы
Переменовка ауылы
11
Абай
Бородулиха ауданы
Орловка ауылы
12
Абай
Бородулиха ауданы
Жезкент ауылы
13
Абай
Бородулиха ауданы
Ремки ауылы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және ақпарат
министрінің міндетін
атқарушының
2024 жылғы 26 тамыздағы
№ 377-НҚ бұйрығына
2-қосымша
Аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елдімекендер

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра культуры и информации РК от 12.05.2025 № 221-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Абай
Абайский район
село Архат
2
Абай
Абайский район
село Журекадыр
3
Абай
Абайский район
село Кокбай
4
Абай
Абайский район
село Токтамыс
5
Абай
район Ақсуат
село Киндикты
6
Абай
район Ақсуат
село Алгабас
7
Абай
район Ақсуат
село Кокбастау
8
Абай
район Ақсуат
село Айнабастау
9
Абай
район Ақсуат
село Томар
10
Абай
район Ақсуат
село Уан
11
Абай
Бескарагайский район
село Башкуль
12
Абай
район Жаңасемей
село Кокентау
13
Абай
район Жаңасемей
село Кыземшек
14
Абай
район Жаңасемей
село Кайнар
15
Абай
Жарминский район
село Белтерек
16
Абай
Жарминский район
село Малай
17
Абай
Жарминский район
село Каратобе
18
Абай
Жарминский район
село Ади
19
Абай
Жарминский район
село Кентарлау
20
Абай
Кокпектинский район
село Карагандыколь
21
Абай
Кокпектинский район
село Бигаш
22
Абай
Кокпектинский район
село Аксу
23
Абай
Кокпектинский район
село Кайнар
24
Абай
Кокпектинский район
село Ушкумей
25
Абай
Урджарский район
село Амангельды
26
Абай
Урджарский район
село Баркытбел
27
Абай
Урджарский район
село Благодатное
28
Абай
Урджарский район
село Батпакты
29
Кызылординская
Кызылорда
село Ирколь
30
Кызылординская
Аральский район
село Акбай
31
Кызылординская
Аральский район
село Аманоткель
32
Кызылординская
Аральский район
село Аккулак
33
Кызылординская
Аральский район
село Акшатау
34
Кызылординская
Аральский район
село Хан
35
Кызылординская
Аральский район
село Боген
36
Кызылординская
Аральский район
село Карашалан
37
Кызылординская
Аральский район
село Жанакурылыс
38
Кызылординская
Аральский район
станция Бекбауыл
39
Кызылординская
Аральский район
село Кумбазар
40
Кызылординская
Аральский район
разъезд 93 Укулисай
41
Кызылординская
Аральский район
село Раим
42
Кызылординская
Аральский район
село Ескиура
43
Кызылординская
Аральский район
село Абай
44
Кызылординская
Аральский район
село Еримбетжага
45
Кызылординская
Аральский район
село Каратерен
46
Кызылординская
Аральский район
село Жанаконыс
47
Кызылординская
Аральский район
село Тастак
48
Кызылординская
Аральский район
село Акеспе
49
Кызылординская
Аральский район
село Тастубек
50
Кызылординская
Аральский район
село Кызылжар
51
Кызылординская
Аральский район
село Шомишколь
52
Кызылординская
Аральский район
село Саксаульский
53
Кызылординская
Аральский район
станция Конту
54
Кызылординская
Аральский район
разъезд 82 Курылык
55
Кызылординская
Аральский район
разъезд 83 Тербенбес
56
Кызылординская
Аральский район
разъезд 84 Кумсагиз
57
Кызылординская
Жалагашский район
село Жалагаш
58
Кызылординская
Жалагашский район
село Аккум
59
Кызылординская
Жалагашский район
село Аксу
60
Кызылординская
Жалагашский район
село Есет Батыр
61
Кызылординская
Жалагашский район
село имени Бухарбай батыра
62
Кызылординская
Жалагашский район
село Енбек
63
Кызылординская
Жалагашский район
село Жанадарья
64
Кызылординская
Жалагашский район
село Каракеткен
65
Кызылординская
Жалагашский район
село Далдабай
66
Кызылординская
Жалагашский район
село Мырзабай ахуна
67
Кызылординская
Жалагашский район
село Тан
68
Кызылординская
Жалагашский район
село Жанаконыс
69
Кызылординская
Жалагашский район
село Шаменов
70
Кызылординская
Казалинский район
село Майдаколь
71
Кызылординская
Казалинский район
село Туктибаев
72
Кызылординская
Казалинский район
село Кожабахы
73
Кызылординская
Казалинский район
село Аранды
74
Кызылординская
Казалинский район
село имени Жанкожа батыра
75
Кызылординская
Казалинский район
село Бозколь
76
Кызылординская
Казалинский район
село Бирлик
77
Кызылординская
Казалинский район
село Шитубек
78
Кызылординская
Казалинский район
село имени Актан батыра
79
Кызылординская
Казалинский район
село Каукей
80
Кызылординская
Казалинский район
село Бекарыстан би
81
Кызылординская
Казалинский район
село Муратбаев
82
Кызылординская
Казалинский район
село Жанкент
83
Кызылординская
Казалинский район
село Тасарык
84
Кызылординская
Казалинский район
село Лакалы
85
Кызылординская
Казалинский район
село Тасөткел
86
Кызылординская
Сырдарьинский район
село Айдарлы
87
Кызылординская
Сырдарьинский район
село Амангельды
88
Кызылординская
Сырдарьинский район
село Жетиколь
89
Кызылординская
Сырдарьинский район
село имени Калжан Ахуна
90
Кызылординская
Сырдарьинский район
село Сейфуллин
91
Кызылординская
Сырдарьинский район
село Шаган
92
Кызылординская
Сырдарьинский район
село Инкардарья
93
Кызылординская
Шиелийский район
село 1 Мамыр
94
Кызылординская
Шиелийский район
разъезд 16
95
Восточно-Казахстанская
Усть-Каменогорск
село Ново-Троицкое
96
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Бутаково
97
Восточно-Казахстанская
Риддер
село Лесное
98
Восточно-Казахстанская
Глубоковский район
село Солнечное
99
Восточно-Казахстанская
Глубоковский район
село Веселовка

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 12.05.2025 № 221-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елдімекеннің атауы
1
2
3
4
1
Абай
Абай ауданы
Архат ауылы
2
Абай
Абай ауданы
Жүреқадыр ауылы
3
Абай
Абай ауданы
Көкбай ауылы
4
Абай
Абай ауданы
Тоқтамыс ауылы
5
Абай
Ақсуат ауданы
Киндікті ауылы
6
Абай
Ақсуат ауданы
Алғабас ауылы
7
Абай
Ақсуат ауданы
Көкбастау ауылы
8
Абай
Ақсуат ауданы
Айнабастау ауылы
9
Абай
Ақсуат ауданы
Томар ауылы
10
Абай
Ақсуат ауданы
Уан ауылы
11
Абай
Бесқарағай ауданы
Башқұл ауылы
12
Абай
Жаңасемей ауданы
Көкентау ауылы
13
Абай
Жаңасемей ауданы
Қыземшек ауылы
14
Абай
Жаңасемей ауданы
Қайнар ауылы
15
Абай
Жарма ауданы
Белтерек ауылы
16
Абай
Жарма ауданы
Малай ауылы
17
Абай
Жарма ауданы
Қаратөбе ауылы
18
Абай
Жарма ауданы
Әди ауылы
19
Абай
Жарма ауданы
Кентарлау ауылы
20
Абай
Көкпекті ауданы
Қарағандыкөл ауылы
21
Абай
Көкпекті ауданы
Биғаш ауылы
22
Абай
Көкпекті ауданы
Ақсу ауылы
23
Абай
Көкпекті ауданы
Қайнар ауылы
24
Абай
Көкпекті ауданы
Үшкөмей ауылы
25
Абай
Үржар ауданы
Амангелді ауылы
26
Абай
Үржар ауданы
Барқытбел ауылы
27
Абай
Үржар ауданы
Благодатное ауылы
28
Абай
Үржар ауданы
Батпақты ауылы
29
Қызылорда
Қызылорда
Иіркөл ауылы
30
Қызылорда
Арал ауданы
Ақбай ауылы
31
Қызылорда
Арал ауданы
Аманөткел ауылы
32
Қызылорда
Арал ауданы
Аққұлақ ауылы
33
Қызылорда
Арал ауданы
Ақшатау ауылы
34
Қызылорда
Арал ауданы
Хан ауылы
35
Қызылорда
Арал ауданы
Бөген ауылы
36
Қызылорда
Арал ауданы
Қарашалаң ауылы
37
Қызылорда
Арал ауданы
Жаңақұрылыс ауылы
38
Қызылорда
Арал ауданы
Бекбауыл станциясы
39
Қызылорда
Арал ауданы
Құмбазар ауылы
40
Қызылорда
Арал ауданы
93-разъезд Үкілісай
41
Қызылорда
Арал ауданы
Райым ауылы
42
Қызылорда
Арал ауданы
Ескіура ауылы
43
Қызылорда
Арал ауданы
Абай ауылы
44
Қызылорда
Арал ауданы
Ерімбетжаға ауылы
45
Қызылорда
Арал ауданы
Қаратөрен ауылы
46
Қызылорда
Арал ауданы
Жаңақоныс ауылы
47
Қызылорда
Арал ауданы
Тастақ ауылы
48
Қызылорда
Арал ауданы
Ақеспе ауылы
49
Қызылорда
Арал ауданы
Тастүбек ауылы
50
Қызылорда
Арал ауданы
Қызылжар ауылы
51
Қызылорда
Арал ауданы
Шөмішкөл ауылы
52
Қызылорда
Арал ауданы
Сақсауыл ауылы
53
Қызылорда
Арал ауданы
Конту станциясы
54
Қызылорда
Арал ауданы
82-разъезд Құрылық
55
Қызылорда
Арал ауданы
83-разъезд Тербенбес
56
Қызылорда
Арал ауданы
84-разъезд Құмсағыз
57
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Жаңақорған ауылы
58
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Аққұм ауылы
59
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Ақсу ауылы
60
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Есет Батыр ауылы
61
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Бұқарбай батыр атындағы ауыл
62
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Еңбек ауылы
63
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Жаңадария ауылы
64
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Қаракеткен ауылы
65
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Далдабай ауылы
66
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Мырзабай ахун ауылы
67
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Таң ауылы
68
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Жаңақоныс ауылы
69
Қызылорда
Жаңақорған ауданы
Шаменов ауылы
70
Қызылорда
Қазалы ауданы
Майдакөл ауылы
71
Қызылорда
Қазалы ауданы
Түктібаев ауылы
72
Қызылорда
Қазалы ауданы
Қожабахы ауылы
73
Қызылорда
Қазалы ауданы
Аранды ауылы
74
Қызылорда
Қазалы ауданы
Жанқожа батыр атындағы ауыл
75
Қызылорда
Қазалы ауданы
Бозкөл ауылы
76
Қызылорда
Қазалы ауданы
Бірлік ауылы
77
Қызылорда
Қазалы ауданы
Шитүбек ауылы
78
Қызылорда
Қазалы ауданы
Ақтан батыр атындағы ауыл
79
Қызылорда
Қазалы ауданы
Кәукей ауылы
80
Қызылорда
Қазалы ауданы
Бекарыстан би ауылы
81
Қызылорда
Қазалы ауданы
Мұратбаев ауылы
82
Қызылорда
Қазалы ауданы
Жанкент ауылы
83
Қызылорда
Қазалы ауданы
Тасарық ауылы
84
Қызылорда
Қазалы ауданы
Лақалы ауылы
85
Қызылорда
Қазалы ауданы
Тасөткел ауылы
86
Қызылорда
Сырдария ауданы
Айдарлы ауылы
87
Қызылорда
Сырдария ауданы
Амангелді ауылы
88
Қызылорда
Сырдария ауданы
Жетікөл ауылы
89
Қызылорда
Сырдария ауданы
Қалжан Ахун атындағы ауыл
90
Қызылорда
Сырдария ауданы
Сейфуллин ауылы
91
Қызылорда
Сырдария ауданы
Шаған ауылы
92
Қызылорда
Сырдария ауданы
Иінкардария ауылы
93
Қызылорда
Шиелі ауданы
1 Мамыр ауылы
94
Қызылорда
Шиелі ауданы
16-разъезд
95
Шығыс Қазақстан
Өскемен
Ново-Троицкое ауылы
96
Шығыс Қазақстан
Риддер
Бутаково ауылы
97
Шығыс Қазақстан
Риддер
Лесное ауылы
98
Шығыс Қазақстан
Глубокое ауданы
Солнечное ауылы
99
Шығыс Қазақстан
Глубокое ауданы
Веселовка ауылы

100
Восточно-Казахстанская
Глубоковский район
село Каменный Карьер
101
Восточно-Казахстанская
район Алтай
село Бородино
102
Восточно-Казахстанская
район Алтай
село Феклистовка
103
Восточно-Казахстанская
район Алтай
село Ермаковка
104
Восточно-Казахстанская
район Алтай
село Северное
105
Восточно-Казахстанская
район Алтай
село Чиркаин
106
Восточно-Казахстанская
Курчумский район
село Койтас
107
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский район
село Белкарагай
108
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский район
село Аршаты
109
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский район
село Енбек
110
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский район
село Кайынды
111
Восточно-Казахстанская
Катон-Карагайский район
село Кызылжулдыз
112
Восточно-Казахстанская
район Самар
село Шубаркайын
113
Восточно-Казахстанская
район Самар
село Раздольное
114
Восточно-Казахстанская
Уланский район
село Баяш Утепов
115
Восточно-Казахстанская
Уланский район
село Привольное
116
Восточно-Казахстанская
Уланский район
село Митрофановка
117
Восточно-Казахстанская
Уланский район
село Изгутты Айтыков
118
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский район
село Кандыковка
119
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский район
село Михайловка
120
Восточно-Казахстанская
Шемонаихинский район
село Рулиха
121
Атырауская
Исатайский район
село Аккистау
122
Атырауская
Исатайский район
село Оркен
123
Атырауская
Исатайский район
разъезд 17
124
Атырауская
Исатайский район
село Жанбай
125
Атырауская
Исатайский район
село Жана Жанбай
126
Атырауская
Исатайский район
село Хамита Ергалиева
127
Атырауская
Исатайский район
село Аукайран
128
Атырауская
Исатайский район
село Жаскайрат
129
Атырауская
Исатайский район
село Тущыкудык
130
Атырауская
Исатайский район
село Айбас
131
Атырауская
Исатайский район
село Кызылуй
132
Атырауская
Махамбетский район
село Есмахан
133
Атырауская
Махамбетский район
село Коздикора
Приложение 3
к приказу Министра
культуры и информации
Республики Казахстан
от 12 мая 2025 года № 221-НҚ
Населенные пункты, на территории которых осуществляется переход на цифровое эфирное телерадиоващение

100
Шығыс Қазақстан
Глубокое ауданы
Каменный Карьер ауылы
101
Шығыс Қазақстан
Алтай ауданы
Бородино ауылы
102
Шығыс Қазақстан
Алтай ауданы
Феклистовка ауылы
103
Шығыс Қазақстан
Алтай ауданы
Ермаковка ауылы
104
Шығыс Қазақстан
Алтай ауданы
Северное ауылы
105
Шығыс Қазақстан
Алтай ауданы
Чиркаин ауылы
106
Шығыс Қазақстан
Күршім ауданы
Қойтас ауылы
107
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай ауданы
Белқарағай ауылы
108
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай ауданы
Аршаты ауылы
109
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай ауданы
Еңбек ауылы
110
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай ауданы
Қайыңды ауылы
111
Шығыс Қазақстан
Катонқарағай ауданы
Қызылжұлдыз ауылы
112
Шығыс Қазақстан
Самар ауданы
Шұбарқайың ауылы
113
Шығыс Қазақстан
Самар ауданы
Раздольное ауылы
114
Шығыс Қазақстан
Ұлан ауданы
Баяш Өтепов ауылы
115
Шығыс Қазақстан
Ұлан ауданы
Привольное ауылы
116
Шығыс Қазақстан
Ұлан ауданы
Митрофановка ауылы
117
Шығыс Қазақстан
Ұлан ауданы
Ізғұтты Айттықов ауылы
118
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха ауданы
Қандыковка ауылы
119
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха ауданы
Михайловка ауылы
120
Шығыс Қазақстан
Шемонаиха ауданы
Рулиха ауылы
121
Атырау
Исатай ауданы
Аққыстау ауылы
122
Атырау
Исатай ауданы
Өркен ауылы
123
Атырау
Исатай ауданы
17-разъезд
124
Атырау
Исатай ауданы
Жанбай ауылы
125
Атырау
Исатай ауданы
Жаңа Жанбай ауылы
126
Атырау
Исатай ауданы
Хамита Ерғалиева ауылы
127
Атырау
Исатай ауданы
Ауқайран ауылы
128
Атырау
Исатай ауданы
Жасқайрат ауылы
129
Атырау
Исатай ауданы
Тұщықұдық ауылы
130
Атырау
Исатай ауданы
Айбас ауылы
131
Атырау
Исатай ауданы
Қызылуй ауылы
132
Атырау
Махамбет ауданы
Есмахан ауылы
133
Атырау
Махамбет ауданы
Көздіқора ауылы
Аумағында цифрлық эфирлік телерадио хабарларын таратуға көшу жүзеге асырылатын елдімекендер

Сноска. Приказ дополнен приложением 3 в соответствии с приказом Министра культуры и информации РК от 12.05.2025 № 221-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование области
Наименование района
Наименование населенного пункта
1
2
3
4
1
Акмолинская
Косшы
город Косшы
2
Акмолинская
Степногорск
город Степногорск
3
Акмолинская
Степногорск
поселок Аксу
4
Акмолинская
Степногорск
поселок Бестобе
5
Акмолинская
Степногорск
поселок Заводской
6
Акмолинская
Степногорск
село Коксал
7
Акмолинская
Степногорск
село Первомайка
8
Акмолинская
Степногорск
поселок Шантобе
9
Акмолинская
Степногорск
село Новокронштадка
10
Акмолинская
Степногорск
село Байконыс
11
Акмолинская
Степногорск
село Богембай
12
Акмолинская
Степногорск
село Изобильное
13
Акмолинская
Аккольский район
город Акколь
14
Акмолинская
Аккольский район
Аккол орманшар
15
Акмолинская
Аккольский район
село Ерназар
16
Акмолинская
Аккольский район
село Радовка
17
Акмолинская
Аккольский район
село Азат
18
Акмолинская
Аккольский район
село Кына
19
Акмолинская
Аккольский район
село Карасай
20
Акмолинская
Аккольский район
село Сазды булак
21
Акмолинская
Аккольский район
село Селета
22
Акмолинская
Аккольский район
село Домбыралы
23
Акмолинская
Аккольский район
село Кенес
24
Акмолинская
Аккольский район
село Айдарлы
25
Акмолинская
Аккольский район
село Малый Барап
26
Акмолинская
Аккольский район
село Наумовка
27
Акмолинская
Аккольский район
село Филипповка
28
Акмолинская
Аккольский район
село Кемеркол
29
Акмолинская
Аккольский район
село Орнек
30
Акмолинская
Аккольский район
село Новорыбинка
31
Акмолинская
Аккольский район
село Кара-Озек
32
Акмолинская
Аккольский район
село Курылыс
33
Акмолинская
Аккольский район
село Жалгызкарагай
34
Акмолинская
Аккольский район
село Кайнар
35
Акмолинская
Аккольский район
село Тастыадыр
36
Акмолинская
Аккольский район
село Енбек
37
Акмолинская
Аккольский район
село Рамадан
38
Акмолинская
Аккольский район
село Табигат
39
Акмолинская
Аккольский район
село Урюпинка
40
Акмолинская
Аккольский район
село Амангельды
41
Акмолинская
Аккольский район
село Мереке
42
Акмолинская
Аккольский район
село Талкара
43
Акмолинская
Аккольский район
село Малоалександровка
44
Акмолинская
Аршалынский район
поселок Аршалы
45
Акмолинская
Аршалынский район
село Акбулак
46
Акмолинская
Аршалынский район
село Актасты
47
Акмолинская
Аршалынский район
село Жибек жолы
48
Акмолинская
Аршалынский район
село Жалтырколь
49
Акмолинская
Аршалынский район
разъезд 41
50
Акмолинская
Аршалынский район
разъезд 102
51
Акмолинская
Аршалынский район
станция Анар
52
Акмолинская
Аршалынский район
село Анаркөл
53
Акмолинская
Аршалынский район
село Берсуат
54
Акмолинская
Аршалынский район
село Шалгай
55
Акмолинская
Аршалынский район
село Байдала
56
Акмолинская
Аршалынский район
село Елтоқ
57
Акмолинская
Аршалынский район
село Койгельды
58
Акмолинская
Аршалынский район
село Береке
59
Акмолинская
Аршалынский район
разъезд 42
60
Акмолинская
Аршалынский район
село Арнасай
61
Акмолинская
Аршалынский район
станция Бабатай
62
Акмолинская
Аршалынский район
село Ижевское
63
Акмолинская
Аршалынский район
станция Шоптиколь
64
Акмолинская
Аршалынский район
село Константиновка
65
Акмолинская
Аршалынский район
село Шортанды
66
Акмолинская
Аршалынский район
село Турген
67
Акмолинская
Аршалынский район
село Красное Озеро
68
Акмолинская
Аршалынский район
село Родники
69
Акмолинская
Аршалынский район
село Михайловка
70
Акмолинская
Аршалынский район
село Николаевка
71
Акмолинская
Аршалынский район
село Ольгинка
72
Акмолинская
Аршалынский район
село Булаксай
73
Акмолинская
Аршалынский район
село Акжар
74
Акмолинская
Аршалынский район
село Костомар
75
Акмолинская
Аршалынский район
село Сарыоба
76
Акмолинская
Аршалынский район
станция Сарыоба
77
Акмолинская
Астраханский район
село Астраханка
78
Акмолинская
Астраханский район
село Жанабирлик
79
Акмолинская
Астраханский район
село Таволжанка
80
Акмолинская
Астраханский район
село Зеленое
81
Акмолинская
Астраханский район
село Шиликти
82
Акмолинская
Астраханский район
село Степное
83
Акмолинская
Астраханский район
село Бесбидаик
84
Акмолинская
Астраханский район
село Жалтыр
85
Акмолинская
Астраханский район
село Акбеит
86
Акмолинская
Астраханский район
село Жарсуат
87
Акмолинская
Астраханский район
село Ягодное
88
Акмолинская
Астраханский район
село Каменка
89
Акмолинская
Астраханский район
село Жана-Турмыс
90
Акмолинская
Астраханский район
село Акимовка
91
Акмолинская
Астраханский район
село Оксановка
92
Акмолинская
Астраханский район
село Петровка
93
Акмолинская
Астраханский район
село Жамбыл
94
Акмолинская
Астраханский район
село Орнек
95
Акмолинская
Астраханский район
село Новочеркасское
96
Акмолинская
Астраханский район
село Ондирис
97
Акмолинская
Астраханский район
село Приишимка
98
Акмолинская
Астраханский район
село Новый Колутон
99
Акмолинская
Астраханский район
село Караколь

Ескерту. 3-қосымшамен толықтырылды – ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 12.05.2025 № 221-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң колданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Облыстың атауы
Ауданның атауы
Елдімекеннің атауы
1
2
3
4
1
Ақмола
Қосшы
Қосшы қаласы
2
Ақмола
Степногорск
Степногорск қаласы
3
Ақмола
Степногорск
Ақсу кенті
4
Ақмола
Степногорск
Бестөбе кенті
5
Ақмола
Степногорск
Заводской кенті
6
Ақмола
Степногорск
Көксал ауылы
7
Ақмола
Степногорск
Первомайка ауылы
8
Ақмола
Степногорск
Шантөбе кенті
9
Ақмола
Степногорск
Новокронштадка ауылы
10
Ақмола
Степногорск
Байқоныс ауылы
11
Ақмола
Степногорск
Богембай ауылы
12
Ақмола
Степногорск
Изобильное ауылы
13
Ақмола
Ақкөл ауданы
Ақкөл қаласы
14
Ақмола
Ақкөл ауданы
Ақкөл орманшары
15
Ақмола
Ақкөл ауданы
Ерназар ауылы
16
Ақмола
Ақкөл ауданы
Радовка ауылы
17
Ақмола
Ақкөл ауданы
Азат ауылы
18
Ақмола
Ақкөл ауданы
Қына ауылы
19
Ақмола
Ақкөл ауданы
Қарасай ауылы
20
Ақмола
Ақкөл ауданы
Сазды бұлақ ауылы
21
Ақмола
Ақкөл ауданы
Селета ауылы
22
Ақмола
Ақкөл ауданы
Домбыралы ауылы
23
Ақмола
Ақкөл ауданы
Кеңес ауылы
24
Ақмола
Ақкөл ауданы
Айдарлы ауылы
25
Ақмола
Ақкөл ауданы
Малый Барап ауылы
26
Ақмола
Ақкөл ауданы
Наумовка ауылы
27
Ақмола
Ақкөл ауданы
Филипповка ауылы
28
Ақмола
Ақкөл ауданы
Кемеркөл ауылы
29
Ақмола
Ақкөл ауданы
Өрнек ауылы
30
Ақмола
Ақкөл ауданы
Новорыбинка ауылы
31
Ақмола
Ақкөл ауданы
Қара-Өзек ауылы
32
Ақмола
Ақкөл ауданы
Құрылыс ауылы
33
Ақмола
Ақкөл ауданы
Жалғызқарағай ауылы
34
Ақмола
Ақкөл ауданы
Қайнар ауылы
35
Ақмола
Ақкөл ауданы
Тастыадыр ауылы
36
Ақмола
Ақкөл ауданы
Еңбек ауылы
37
Ақмола
Ақкөл ауданы
Рамадан ауылы
38
Ақмола
Ақкөл ауданы
Табиғат ауылы
39
Ақмола
Ақкөл ауданы
Үріпінка ауылы
40
Ақмола
Ақкөл ауданы
Амангелді ауылы
41
Ақмола
Ақкөл ауданы
Мереке ауылы
42
Ақмола
Ақкөл ауданы
Талқара ауылы
43
Ақмола
Ақкөл ауданы
Малоалександровка ауылы
44
Ақмола
Аршалы ауданы
Аршалы кенті
45
Ақмола
Аршалы ауданы
Ақбұлақ ауылы
46
Ақмола
Аршалы ауданы
Ақтасты ауылы
47
Ақмола
Аршалы ауданы
Жібек жолы ауылы
48
Ақмола
Аршалы ауданы
Жалтыркөл ауылы
49
Ақмола
Аршалы ауданы
разъезд 41
50
Ақмола
Аршалы ауданы
разъезд 102
51
Ақмола
Аршалы ауданы
Анар станциясы
52
Ақмола
Аршалы ауданы
Анаркөл ауылы
53
Ақмола
Аршалы ауданы
Берсуат ауылы
54
Ақмола
Аршалы ауданы
Шалғай ауылы
55
Ақмола
Аршалы ауданы
Байдала ауылы
56
Ақмола
Аршалы ауданы
Елтоқ ауылы
57
Ақмола
Аршалы ауданы
Көйгелді ауылы
58
Ақмола
Аршалы ауданы
Береке ауылы
59
Ақмола
Аршалы ауданы
разъезд 42
60
Ақмола
Аршалы ауданы
Арнасай ауылы
61
Ақмола
Аршалы ауданы
Бабатай станциясы
62
Ақмола
Аршалы ауданы
Ижевское ауылы
63
Ақмола
Аршалы ауданы
Шөптікөл станциясы
64
Ақмола
Аршалы ауданы
Константиновка ауылы
65
Ақмола
Аршалы ауданы
Шортанды ауылы
66
Ақмола
Аршалы ауданы
Түрген ауылы
67
Ақмола
Аршалы ауданы
Красное Озеро ауылы
68
Ақмола
Аршалы ауданы
Родники ауылы
69
Ақмола
Аршалы ауданы
Михайловка ауылы
70
Ақмола
Аршалы ауданы
Николаевка ауылы
71
Ақмола
Аршалы ауданы
Ольгинка ауылы
72
Ақмола
Аршалы ауданы
Бұлақсай ауылы
73
Ақмола
Аршалы ауданы
Ақжар ауылы
74
Ақмола
Аршалы ауданы
Қостомар ауылы
75
Ақмола
Аршалы ауданы
Сарыоба ауылы
76
Ақмола
Аршалы ауданы
Сарыоба станциясы
77
Ақмола
Астрахан ауданы
Астраханка ауылы
78
Ақмола
Астрахан ауданы
Жанабірлік ауылы
79
Ақмола
Астрахан ауданы
Таволжанка ауылы
80
Ақмола
Астрахан ауданы
Зеленое ауылы
81
Ақмола
Астрахан ауданы
Шілікті ауылы
82
Ақмола
Астрахан ауданы
Степное ауылы
83
Ақмола
Астрахан ауданы
Бесбидайық ауылы
84
Ақмола
Астрахан ауданы
Жалтыр ауылы
85
Ақмола
Астрахан ауданы
Ақбейіт ауылы
86
Ақмола
Астрахан ауданы
Жарсуат ауылы
87
Ақмола
Астрахан ауданы
Ягодное ауылы
88
Ақмола
Астрахан ауданы
Каменка ауылы
89
Ақмола
Астрахан ауданы
Жана-Тұрмыс ауылы
90
Ақмола
Астрахан ауданы
Акимовка ауылы
91
Ақмола
Астрахан ауданы
Оксановка ауылы
92
Ақмола
Астрахан ауданы
Петровка ауылы
93
Ақмола
Астрахан ауданы
Жамбыл ауылы
94
Ақмола
Астрахан ауданы
Өрнек ауылы
95
Ақмола
Астрахан ауданы
Новочеркасское ауылы
96
Ақмола
Астрахан ауданы
Өндіріс ауылы
97
Ақмола
Астрахан ауданы
Приишимка ауылы
98
Ақмола
Астрахан ауданы
Новый Колутон ауылы
99
Ақмола
Астрахан ауданы
Қаракөл ауылы

100
Акмолинская
Астраханский район
село Первомайка
101
Акмолинская
Астраханский район
село Лозовое
102
Акмолинская
Астраханский район
село Камышенка
103
Акмолинская
Астраханский район
село Старый Колутон
104
Акмолинская
Астраханский район
село Енбек
105
Акмолинская
Астраханский район
село Ковыленка
106
Акмолинская
Астраханский район
село Косколь
107
Акмолинская
Астраханский район
станция Колутон
108
Акмолинская
Астраханский район
село Бирлик
109
Акмолинская
Астраханский район
село Узунколь
110
Акмолинская
Астраханский район
село Кайнарское
111
Акмолинская
Астраханский район
село Луговое
112
Акмолинская
Астраханский район
село Каратубек
113
Акмолинская
Астраханский район
село Алгабас
114
Акмолинская
Астраханский район
село Булакты
115
Акмолинская
Атбасарский район
город Атбасар
116
Акмолинская
Атбасарский район
село Шуйское
117
Акмолинская
Атбасарский район
село Третьяковка
118
Акмолинская
Атбасарский район
село Макеевка
119
Акмолинская
Атбасарский район
село Мариновка
120
Акмолинская
Атбасарский район
село Бейса хазирета
121
Акмолинская
Атбасарский район
станция Адыр
122
Акмолинская
Атбасарский район
село Новосельское
123
Акмолинская
Атбасарский район
село Пролетарка
124
Акмолинская
Атбасарский район
село Акана Курманова
125
Акмолинская
Атбасарский район
село Караколь
126
Акмолинская
Атбасарский район
село Косбармак
127
Акмолинская
Атбасарский район
село Садовое
128
Акмолинская
Атбасарский район
село Пригородное
129
Акмолинская
Атбасарский район
село Полтавка
130
Акмолинская
Атбасарский район
село Сергеевка
131
Акмолинская
Атбасарский район
село Самарка
132
Акмолинская
Атбасарский район
село Тимашевка
133
Акмолинская
Атбасарский район
село Калиновка
134
Акмолинская
Атбасарский район
село Магдалиновка
135
Акмолинская
Атбасарский район
село Родионовка
136
Акмолинская
Атбасарский район
село Ждановка
137
Акмолинская
Буландынский район
город Макинск
138
Акмолинская
Буландынский район
село Вознесенка
139
Акмолинская
Буландынский район
село Аккайын
140
Акмолинская
Буландынский район
село Тастыозек
141
Акмолинская
Буландынский район
село Алтынды
142
Акмолинская
Буландынский район
село Алаколь
143
Акмолинская
Буландынский район
село Боярка
144
Акмолинская
Буландынский район
село Ельтай
145
Акмолинская
Буландынский район
село Токтамыс
146
Акмолинская
Буландынский район
село Гордеевка
147
Акмолинская
Буландынский район
село Иванковка
148
Акмолинская
Буландынский район
село Новокиевка
149
Акмолинская
Буландынский район
село Журавлевка
150
Акмолинская
Буландынский район
село Воробьевка
151
Акмолинская
Буландынский район
село Новодонецк
152
Акмолинская
Буландынский район
село Ярославка
153
Акмолинская
Буландынский район
село Капитоновка
154
Акмолинская
Буландынский район
село имени Балуана Шолака

100
Ақмола
Астрахан ауданы
Первомайка ауылы
101
Ақмола
Астрахан ауданы
Лозовое ауылы
102
Ақмола
Астрахан ауданы
Қамышенка ауылы
103
Ақмола
Астрахан ауданы
Старый Колутон ауылы
104
Ақмола
Астрахан ауданы
Еңбек ауылы
105
Ақмола
Астрахан ауданы
Ковыленка ауылы
106
Ақмола
Астрахан ауданы
Қоскөл ауылы
107
Ақмола
Астрахан ауданы
Колутон станциясы
108
Ақмола
Астрахан ауданы
Бірлік ауылы
109
Ақмола
Астрахан ауданы
Ұзынкөл ауылы
110
Ақмола
Астрахан ауданы
Қайнарское ауылы
111
Ақмола
Астрахан ауданы
Луговое ауылы
112
Ақмола
Астрахан ауданы
Қаратүбек ауылы
113
Ақмола
Астрахан ауданы
Алғабас ауылы
114
Ақмола
Астрахан ауданы
Бұлақты ауылы
115
Ақмола
Атбасар ауданы
Атбасар қаласы
116
Ақмола
Атбасар ауданы
Шуйское ауылы
117
Ақмола
Атбасар ауданы
Третьяковка ауылы
118
Ақмола
Атбасар ауданы
Макеевка ауылы
119
Ақмола
Атбасар ауданы
Мариновка ауылы
120
Ақмола
Атбасар ауданы
Бейса хазіреті ауылы
121
Ақмола
Атбасар ауданы
Адыр станциясы
122
Ақмола
Атбасар ауданы
Новосельское ауылы
123
Ақмола
Атбасар ауданы
Пролетарка ауылы
124
Ақмола
Атбасар ауданы
Ақана Құрманова ауылы
125
Ақмола
Атбасар ауданы
Қаракөл ауылы
126
Ақмола
Атбасар ауданы
Қосбармақ ауылы
127
Ақмола
Атбасар ауданы
Садовое ауылы
128
Ақмола
Атбасар ауданы
Пригородное ауылы
129
Ақмола
Атбасар ауданы
Полтавка ауылы
130
Ақмола
Атбасар ауданы
Сергеевка ауылы
131
Ақмола
Атбасар ауданы
Самарка ауылы
132
Ақмола
Атбасар ауданы
Тимашевка ауылы
133
Ақмола
Атбасар ауданы
Калиновка ауылы
134
Ақмола
Атбасар ауданы
Магдалиновка ауылы
135
Ақмола
Атбасар ауданы
Родионовка ауылы
136
Ақмола
Атбасар ауданы
Ждановка ауылы
137
Ақмола
Бұланды ауданы
Макинск қаласы
138
Ақмола
Бұланды ауданы
Вознесенка ауылы
139
Ақмола
Бұланды ауданы
Аққайың ауылы
140
Ақмола
Бұланды ауданы
Тастыөзек ауылы
141
Ақмола
Бұланды ауданы
Алтынды ауылы
142
Ақмола
Бұланды ауданы
Алакөл ауылы
143
Ақмола
Бұланды ауданы
Боярка ауылы
144
Ақмола
Бұланды ауданы
Елтай ауылы
145
Ақмола
Бұланды ауданы
Тоқтамыс ауылы
146
Ақмола
Бұланды ауданы
Гордеевка ауылы
147
Ақмола
Бұланды ауданы
Иванковка ауылы
148
Ақмола
Бұланды ауданы
Новокиевка ауылы
149
Ақмола
Бұланды ауданы
Журавлевка ауылы
150
Ақмола
Бұланды ауданы
Воробьевка ауылы
151
Ақмола
Бұланды ауданы
Новодонецк ауылы
152
Ақмола
Бұланды ауданы
Ярославка ауылы
153
Ақмола
Бұланды ауданы
Капитоновка ауылы
154
Ақмола
Бұланды ауданы
Балуан Шолақ атындағы ауыл

155
Акмолинская
Буландынский район
село Пушкино
156
Акмолинская
Буландынский район
село Шубарагаш
157
Акмолинская
Буландынский район
село Мат
158
Акмолинская
Буландынский район
село Отрадное
159
Акмолинская
Буландынский район
село имени Розы Люксембург
160
Акмолинская
Буландынский район
село Суворовка
161
Акмолинская
Буландынский район
село Никольское
162
Акмолинская
Буландынский район
село Улытоган
163
Акмолинская
Буландынский район
село Новобратское
164
Акмолинская
Буландынский район
село Буденновка
165
Акмолинская
Буландынский район
село Добровольное
166
Акмолинская
Буландынский район
село Красносельское
167
Акмолинская
Буландынский район
село Айнаколь
168
Акмолинская
Буландынский район
село Острогорское
169
Акмолинская
Буландынский район
село Партизанка
170
Акмолинская
Буландынский район
село Ортакшыл
171
Акмолинская
Буландынский район
село Караозек
172
Акмолинская
Буландынский район
село Еруслановка
173
Акмолинская
Буландынский район
село Купчановка
174
Акмолинская
Буландынский район
село Байсуат
175
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Егиндыколь
176
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Абай
177
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Полтавское
178
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Коркем
179
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Спиридоновка
180
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Буревестник
181
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Жалманкулак
182
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Жулдыз
183
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Коныртубек
184
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Узункольское
185
Акмолинская
Егиндыкольский район
село Тоганас
186
Акмолинская
район Биржан сал
город Степняк
187
Акмолинская
район Биржан сал
село Пригорхоз
188
Акмолинская
район Биржан сал
село Аксу
189
Акмолинская
район Биржан сал
село Сапак
190
Акмолинская
район Биржан сал
село Ангал батыра
191
Акмолинская
район Биржан сал
село Жаналык
192
Акмолинская
район Биржан сал
село Бирсуат
193
Акмолинская
район Биржан сал
село Баймырза
194
Акмолинская
район Биржан сал
село Шошкалы
195
Акмолинская
район Биржан сал
село Андыкожа батыра
196
Акмолинская
район Биржан сал
село Тасшалкар
197
Акмолинская
район Биржан сал
село Атансор
198
Акмолинская
район Биржан сал
село Акбулак
199
Акмолинская
район Биржан сал
село Актас
200
Акмолинская
район Биржан сал
село Заозерное
201
Акмолинская
район Биржан сал
село Заураловка
202
Акмолинская
район Биржан сал
село Кенащи
203
Акмолинская
район Биржан сал
село Карасор
204
Акмолинская
район Биржан сал
село Краснофлотское
205
Акмолинская
район Биржан сал
село Арай
206
Акмолинская
район Биржан сал
село Белагаш
207
Акмолинская
район Биржан сал
село Макинка
208
Акмолинская
район Биржан сал
село Буланды
209
Акмолинская
район Биржан сал
село Каратал
210
Акмолинская
район Биржан сал
село Когам

155
Ақмола
Бұланды ауданы
Пушкино ауылы
156
Ақмола
Бұланды ауданы
Шұбарағаш ауылы
157
Ақмола
Бұланды ауданы
Мат ауылы
158
Ақмола
Бұланды ауданы
Отрадное ауылы
159
Ақмола
Бұланды ауданы
Роза Люксембург атындағы ауыл
160
Ақмола
Бұланды ауданы
Суворовка ауылы
161
Ақмола
Бұланды ауданы
Никольское ауылы
162
Ақмола
Бұланды ауданы
Ұлытоған ауылы
163
Ақмола
Бұланды ауданы
Новобратское ауылы
164
Ақмола
Бұланды ауданы
Буденновка ауылы
165
Ақмола
Бұланды ауданы
Добровольное ауылы
166
Ақмола
Бұланды ауданы
Красносельское ауылы
167
Ақмола
Бұланды ауданы
Айнакөл ауылы
168
Ақмола
Бұланды ауданы
Острогорское ауылы
169
Ақмола
Бұланды ауданы
Партизанка ауылы
170
Ақмола
Бұланды ауданы
Ортақшыл ауылы
171
Ақмола
Бұланды ауданы
Қараөзек ауылы
172
Ақмола
Бұланды ауданы
Еруслановка ауылы
173
Ақмола
Бұланды ауданы
Купчановка ауылы
174
Ақмола
Бұланды ауданы
Байсуат ауылы
175
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Егіндікөл ауылы
176
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Абай ауылы
177
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Полтавское ауылы
178
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Көркем ауылы
179
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Спиридоновка ауылы
180
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Буревестник ауылы
181
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Жалманқұлақ ауылы
182
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Жұлдыз ауылы
183
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Қоңыртүбек ауылы
184
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Ұзынкөлское ауылы
185
Ақмола
Егіндікөл ауданы
Тоғанас ауылы
186
Ақмола
Біржан сал ауданы
Степняк қаласы
187
Ақмола
Біржан сал ауданы
Пригорхоз ауылы
188
Ақмола
Біржан сал ауданы
Ақсу ауылы
189
Ақмола
Біржан сал ауданы
Сапақ ауылы
190
Ақмола
Біржан сал ауданы
Аңғал батыр ауылы
191
Ақмола
Біржан сал ауданы
Жаңалық ауылы
192
Ақмола
Біржан сал ауданы
Бірсуат ауылы
193
Ақмола
Біржан сал ауданы
Баймырза ауылы
194
Ақмола
Біржан сал ауданы
Шошқалы ауылы
195
Ақмола
Біржан сал ауданы
Әндіқожа батыр ауылы
196
Ақмола
Біржан сал ауданы
Тасшалқар ауылы
197
Ақмола
Біржан сал ауданы
Атансор ауылы
198
Ақмола
Біржан сал ауданы
Ақбұлақ ауылы
199
Ақмола
Біржан сал ауданы
Ақтас ауылы
200
Ақмола
Біржан сал ауданы
Заозерное ауылы
201
Ақмола
Біржан сал ауданы
Заураловка ауылы
202
Ақмола
Біржан сал ауданы
Кенащи ауылы
203
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қарасор ауылы
204
Ақмола
Біржан сал ауданы
Краснофлотское ауылы
205
Ақмола
Біржан сал ауданы
Арай ауылы
206
Ақмола
Біржан сал ауданы
Белағаш ауылы
207
Ақмола
Біржан сал ауданы
Макинка ауылы
208
Ақмола
Біржан сал ауданы
Бұланды ауылы
209
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қаратал ауылы
210
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қоғам ауылы

211
Акмолинская
район Биржан сал
село Макпал
212
Акмолинская
район Биржан сал
село Карагай
213
Акмолинская
район Биржан сал
село Мамай
214
Акмолинская
район Биржан сал
село Валиханово
215
Акмолинская
район Биржан сал
село Карасу
216
Акмолинская
район Биржан сал
село Алга
217
Акмолинская
район Биржан сал
село Ульги
218
Акмолинская
район Биржан сал
село Жукей
219
Акмолинская
район Биржан сал
село Карловка
220
Акмолинская
район Биржан сал
село Кызылуюм
221
Акмолинская
район Биржан сал
село Трамбовка
222
Акмолинская
район Биржан сал
село Уюмшил
223
Акмолинская
Ерейментауский район
село Акмырза
224
Акмолинская
Ерейментауский район
село Бестогай
225
Акмолинская
Ерейментауский район
село Байсары
226
Акмолинская
Ерейментауский район
село Чилинка
227
Акмолинская
Ерейментауский район
село Кызылту
228
Акмолинская
Ерейментауский район
село Тайбай
229
Акмолинская
Ерейментауский район
село Аксуат
230
Акмолинская
Ерейментауский район
село Селетинское
231
Акмолинская
Ерейментауский район
село Жанажол
232
Акмолинская
Ерейментауский район
село Балыкты
233
Акмолинская
Есильский район
село Двуречное
234
Акмолинская
Есильский район
село Приишимка
235
Акмолинская
Есильский район
село Жаныспай
236
Акмолинская
Есильский район
село Ковыльное
237
Акмолинская
Есильский район
село Заречное
238
Акмолинская
Есильский район
село Дальное
239
Акмолинская
Есильский район
село Знаменка
240
Акмолинская
Есильский район
село Ельтай
241
Акмолинская
Есильский район
село Красивое
242
Акмолинская
Есильский район
село Тасоба
243
Акмолинская
Есильский район
станция Красивая
244
Акмолинская
Есильский район
село Кумай
245
Акмолинская
Есильский район
село Ярославка
246
Акмолинская
Есильский район
поселок Красногорский
247
Акмолинская
Есильский район
село Калачи
248
Акмолинская
Есильский район
село Московское
249
Акмолинская
Есильский район
село Орловка
250
Акмолинская
Есильский район
село Раздольное
251
Акмолинская
Есильский район
село Юбилейное
252
Акмолинская
Есильский район
село Ейское
253
Акмолинская
Есильский район
село Интернациональное
254
Акмолинская
Есильский район
село Алматинское
255
Акмолинская
Есильский район
село Биртал
256
Акмолинская
Жаксынский район
село Жаксы
257
Акмолинская
Жаксынский район
село Белагаш
258
Акмолинская
Жаксынский район
село Беловодское
259
Акмолинская
Жаксынский район
село Перекатное
260
Акмолинская
Жаксынский район
село Кайракты
261
Акмолинская
Жаксынский район
село Старое Перекатное
262
Акмолинская
Жаксынский район
село Жана Киима
263
Акмолинская
Жаксынский район
село Тайпак
264
Акмолинская
Жаксынский район
село Алгабас
265
Акмолинская
Жаксынский район
село Киима
266
Акмолинская
Жаксынский район
село Трудовое
267
Акмолинская
Жаксынский район
село Жирен
268
Акмолинская
Жаксынский район
село Уки

211
Ақмола
Біржан сал ауданы
Мақпал ауылы
212
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қарағай ауылы
213
Ақмола
Біржан сал ауданы
Мамай ауылы
214
Ақмола
Біржан сал ауданы
Валиханово ауылы
215
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қарасу ауылы
216
Ақмола
Біржан сал ауданы
Алға ауылы
217
Ақмола
Біржан сал ауданы
Үлгі ауылы
218
Ақмола
Біржан сал ауданы
Жүкей ауылы
219
Ақмола
Біржан сал ауданы
Карловка ауылы
220
Ақмола
Біржан сал ауданы
Қызылүйім ауылы
221
Ақмола
Біржан сал ауданы
Трамбовка ауылы
222
Ақмола
Біржан сал ауданы
Үйүмшіл ауылы
223
Ақмола
Ерейментау ауданы
Ақмырза ауылы
224
Ақмола
Ерейментау ауданы
Бестоғай ауылы
225
Ақмола
Ерейментау ауданы
Байсары ауылы
226
Ақмола
Ерейментау ауданы
Чилинка ауылы
227
Ақмола
Ерейментау ауданы
Қызылту ауылы
228
Ақмола
Ерейментау ауданы
Тайбай ауылы
229
Ақмола
Ерейментау ауданы
Ақсуат ауылы
230
Ақмола
Ерейментау ауданы
Селетинское ауылы
231
Ақмола
Ерейментау ауданы
Жаңажол ауылы
232
Ақмола
Ерейментау ауданы
Балықты ауылы
233
Ақмола
Есіл ауданы
Двуречное ауылы
234
Ақмола
Есіл ауданы
Приишимка ауылы
235
Ақмола
Есіл ауданы
Жаныспай ауылы
236
Ақмола
Есіл ауданы
Ковыльное ауылы
237
Ақмола
Есіл ауданы
Заречное ауылы
238
Ақмола
Есіл ауданы
Дальное ауылы
239
Ақмола
Есіл ауданы
Знаменка ауылы
240
Ақмола
Есіл ауданы
Елтай ауылы
241
Ақмола
Есіл ауданы
Красивое ауылы
242
Ақмола
Есіл ауданы
Тасоба ауылы
243
Ақмола
Есіл ауданы
Красивая станциясы
244
Ақмола
Есіл ауданы
Құмай ауылы
245
Ақмола
Есіл ауданы
Ярославка ауылы
246
Ақмола
Есіл ауданы
Красногорский кенті
247
Ақмола
Есіл ауданы
Калачи ауылы
248
Ақмола
Есіл ауданы
Московское ауылы
249
Ақмола
Есіл ауданы
Орловка ауылы
250
Ақмола
Есіл ауданы
Раздольное ауылы
251
Ақмола
Есіл ауданы
Юбилейное ауылы
252
Ақмола
Есіл ауданы
Ейское ауылы
253
Ақмола
Есіл ауданы
Интернациональное ауылы
254
Ақмола
Есіл ауданы
Алматинское ауылы
255
Ақмола
Есіл ауданы
Біртал ауылы
256
Ақмола
Жақсы ауданы
Жақсы ауылы
257
Ақмола
Жақсы ауданы
Белағаш ауылы
258
Ақмола
Жақсы ауданы
Беловодское ауылы
259
Ақмола
Жақсы ауданы
Перекатное ауылы
260
Ақмола
Жақсы ауданы
Қайрақты ауылы
261
Ақмола
Жақсы ауданы
Старое Перекатное ауылы
262
Ақмола
Жақсы ауданы
Жаңа Киіма ауылы
263
Ақмола
Жақсы ауданы
Тайпақ ауылы
264
Ақмола
Жақсы ауданы
Алғабас ауылы
265
Ақмола
Жақсы ауданы
Киіма ауылы
266
Ақмола
Жақсы ауданы
Трудовое ауылы
267
Ақмола
Жақсы ауданы
Жирен ауылы
268
Ақмола
Жақсы ауданы
Үкі ауылы

269
Акмолинская
Жаксынский район
село Запорожье
270
Акмолинская
Жаксынский район
село Лозовое
271
Акмолинская
Жаксынский район
село Донское
272
Акмолинская
Жаксынский район
село Новочудное
273
Акмолинская
Жаксынский район
село имени Баубека батыра
274
Акмолинская
Жаксынский район
село Казахстан
275
Акмолинская
Жаксынский район
село Калининское
276
Акмолинская
Жаксынский район
село Глебовка
277
Акмолинская
Жаксынский район
село Калмакколь
278
Акмолинская
Жаксынский район
село Моховое
279
Акмолинская
Жаксынский район
село Киевское
280
Акмолинская
Жаксынский район
село Кировское
281
Акмолинская
Жаксынский район
село Кызылсай
282
Акмолинская
Жаксынский район
село Баягиз
283
Акмолинская
Жаксынский район
село Новокиенка
284
Акмолинская
Жаксынский район
село Парчевка
285
Акмолинская
Жаксынский район
село Подгорное
286
Акмолинская
Жаксынский район
село Тарасовка
287
Акмолинская
Жаксынский район
село Казахское
288
Акмолинская
Жаксынский район
село Терсакан
289
Акмолинская
Жаксынский район
село Коксай
290
Акмолинская
Жаксынский район
село Чапаевское
291
Акмолинская
Жаркаинский район
город Державинск
292
Акмолинская
Жаркаинский район
село Отрадное
293
Акмолинская
Жаркаинский район
село Кенское
294
Акмолинская
Жаркаинский район
село Бирсуат
295
Акмолинская
Жаркаинский район
село Балуанколь
296
Акмолинская
Жаркаинский район
село Гастелло
297
Акмолинская
Жаркаинский район
село Дауылбай
298
Акмолинская
Жаркаинский район
село Далабай
299
Акмолинская
Жаркаинский район
село Актобе
300
Акмолинская
Жаркаинский район
село Тасты-Талды
301
Акмолинская
Жаркаинский район
село Жанадала
302
Акмолинская
Жаркаинский район
село Зерноградское
303
Акмолинская
Жаркаинский район
село Костычево
304
Акмолинская
Жаркаинский район
село Донское
305
Акмолинская
Жаркаинский район
село Кумсуат
306
Акмолинская
Жаркаинский район
ферма
307
Акмолинская
Жаркаинский район
село Львовское
308
Акмолинская
Жаркаинский район
село Нахимовка
309
Акмолинская
Жаркаинский район
село Баранкуль
310
Акмолинская
Жаркаинский район
село Пригородное
311
Акмолинская
Жаркаинский район
село Западное
312
Акмолинская
Жаркаинский район
село Кызылтал
313
Акмолинская
Жаркаинский район
село Пятигорское
314
Акмолинская
Жаркаинский район
село Тасоткель
315
Акмолинская
Жаркаинский район
село Савиновка
316
Акмолинская
Жаркаинский район
село Тассуат
317
Акмолинская
Жаркаинский район
село Валиханово
318
Акмолинская
Жаркаинский район
село Достык
319
Акмолинская
Жаркаинский район
село Ушкарасу
320
Акмолинская
Зерендинский район
село Зеренда
321
Акмолинская
Зерендинский район
Пионерлагерь ПОСЕЛОК Морозова
322
Акмолинская
Зерендинский район
Прудхоз
323
Акмолинская
Зерендинский район
село Айдарлы
324
Акмолинская
Зерендинский район
село Коктерек
325
Акмолинская
Зерендинский район
село Молодежное

269
Ақмола
Жақсы ауданы
Запорожье ауылы
270
Ақмола
Жақсы ауданы
Лозовое ауылы
271
Ақмола
Жақсы ауданы
Донское ауылы
272
Ақмола
Жақсы ауданы
Новочудное ауылы
273
Ақмола
Жақсы ауданы
Баубек батыр
274
Ақмола
Жақсы ауданы
Қазақстан ауылы
275
Ақмола
Жақсы ауданы
Калининское ауылы
276
Ақмола
Жақсы ауданы
Глебовка ауылы
277
Ақмола
Жақсы ауданы
Қалмақкөл ауылы
278
Ақмола
Жақсы ауданы
Моховое ауылы
279
Ақмола
Жақсы ауданы
Киевское ауылы
280
Ақмола
Жақсы ауданы
Кировское ауылы
281
Ақмола
Жақсы ауданы
Қызылсай ауылы
282
Ақмола
Жақсы ауданы
Баяғыз ауылы
283
Ақмола
Жақсы ауданы
Новокиенка ауылы
284
Ақмола
Жақсы ауданы
Парчевка ауылы
285
Ақмола
Жақсы ауданы
Подгорное ауылы
286
Ақмола
Жақсы ауданы
Тарасовка ауылы
287
Ақмола
Жақсы ауданы
Қазақское ауылы
288
Ақмола
Жақсы ауданы
Терсакан ауылы
289
Ақмола
Жақсы ауданы
Көксай ауылы
290
Ақмола
Жақсы ауданы
Чапаевское ауылы
291
Ақмола
Жарқайың ауданы
Державинск қаласы
292
Ақмола
Жарқайың ауданы
Отрадное ауылы
293
Ақмола
Жарқайың ауданы
Кенское ауылы
294
Ақмола
Жарқайың ауданы
Бірсуат ауылы
295
Ақмола
Жарқайың ауданы
Балуанкөл ауылы
296
Ақмола
Жарқайың ауданы
Гастелло ауылы
297
Ақмола
Жарқайың ауданы
Дауылбай ауылы
298
Ақмола
Жарқайың ауданы
Далабай ауылы
299
Ақмола
Жарқайың ауданы
Ақтөбе ауылы
300
Ақмола
Жарқайың ауданы
Тасты-Талды ауылы
301
Ақмола
Жарқайың ауданы
Жаңадала ауылы
302
Ақмола
Жарқайың ауданы
Зерноградское ауылы
303
Ақмола
Жарқайың ауданы
Костычево ауылы
304
Ақмола
Жарқайың ауданы
Донское ауылы
305
Ақмола
Жарқайың ауданы
Құмсуат ауылы
306
Ақмола
Жарқайың ауданы
ферма
307
Ақмола
Жарқайың ауданы
Львовское ауылы
308
Ақмола
Жарқайың ауданы
Нахимовка ауылы
309
Ақмола
Жарқайың ауданы
Баранкөл ауылы
310
Ақмола
Жарқайың ауданы
Пригородное ауылы
311
Ақмола
Жарқайың ауданы
Западное ауылы
312
Ақмола
Жарқайың ауданы
Қызылтал ауылы
313
Ақмола
Жарқайың ауданы
Пятигорское ауылы
314
Ақмола
Жарқайың ауданы
Тасөткел ауылы
315
Ақмола
Жарқайың ауданы
Савиновка ауылы
316
Ақмола
Жарқайың ауданы
Тассуат ауылы
317
Ақмола
Жарқайың ауданы
Валиханово ауылы
318
Ақмола
Жарқайың ауданы
Достық ауылы
319
Ақмола
Жарқайың ауданы
Үшқарасу ауылы
320
Ақмола
Зеренді ауданы
Зеренді ауылы
321
Ақмола
Зеренді ауданы
П.Морозов атындағы пионер лагері
322
Ақмола
Зеренді ауданы
Прудхоз
323
Ақмола
Зеренді ауданы
Айдарлы ауылы
324
Ақмола
Зеренді ауданы
Көктерек ауылы
325
Ақмола
Зеренді ауданы
Молодежное ауылы

326
Акмолинская
Зерендинский район
село Туполевка
327
Акмолинская
Зерендинский район
село Еленовка
328
Акмолинская
Зерендинский район
село Жанааул
329
Акмолинская
Зерендинский район
село Жылымды
330
Акмолинская
Зерендинский район
село Карагай
331
Акмолинская
Зерендинский район
село Карлыколь
332
Акмолинская
Зерендинский район
село Айдабол
333
Акмолинская
Зерендинский район
село Викторовка
334
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылкайнар
335
Акмолинская
Зерендинский район
село Красиловка
336
Акмолинская
Зерендинский район
село Богенбай би
337
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылсая
338
Акмолинская
Зерендинский район
село Биктесин
339
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылагаш
340
Акмолинская
Зерендинский район
село Кайынды
341
Акмолинская
Зерендинский район
село Малика Габдуллина
342
Акмолинская
Зерендинский район
село Койсалган
343
Акмолинская
Зерендинский район
село Серафимовка
344
Акмолинская
Зерендинский район
село Симферопольское
345
Акмолинская
Зерендинский район
село Жолдыбай
346
Акмолинская
Зерендинский район
село Енбекбирлик
347
Акмолинская
Зерендинский район
село Исаковка
348
Акмолинская
Зерендинский район
село Костомаровка
349
Акмолинская
Зерендинский район
село Уялы
350
Акмолинская
Зерендинский район
село Кызылегис
351
Акмолинская
Зерендинский район
село Заречное
352
Акмолинская
Зерендинский район
село Карашилик
353
Акмолинская
Зерендинский район
село Ортаагаш
354
Акмолинская
Зерендинский район
село Ондирис
355
Акмолинская
Зерендинский район
село Еликти
356
Акмолинская
Зерендинский район
село Жанатлек
357
Акмолинская
Зерендинский район
село Караозек
358
Акмолинская
Зерендинский район
село Сейфуллино
359
Акмолинская
Зерендинский район
село Акан
360
Акмолинская
Зерендинский район
село Баратай
361
Акмолинская
Зерендинский район
село Уголки
362
Акмолинская
Коргалжынский район
село Коргалжын
363
Акмолинская
Коргалжынский район
село Биртабан
364
Акмолинская
Коргалжынский район
село Бирлик
365
Акмолинская
Коргалжынский район
село Абай
366
Акмолинская
Коргалжынский район
село Уркендеу
367
Акмолинская
Коргалжынский район
село Жумай
368
Акмолинская
Коргалжынский район
село Арыкты
369
Акмолинская
Коргалжынский район
село Култай
370
Акмолинская
Коргалжынский район
село Сулыколь
371
Акмолинская
Коргалжынский район
село Садырбай
372
Акмолинская
Коргалжынский район
село Кенбидаик
373
Акмолинская
Коргалжынский район
село Екпинди
374
Акмолинская
Коргалжынский район
село Майшукур
375
Акмолинская
Коргалжынский район
село Кумколь
376
Акмолинская
Коргалжынский район
село Жантеке
377
Акмолинская
Коргалжынский район
село Каргалы
378
Акмолинская
Коргалжынский район
село Уялы
379
Акмолинская
Коргалжынский район
село Шалкар
380
Акмолинская
Коргалжынский район
село Алмас
381
Акмолинская
Коргалжынский район
село Каскатау

326
Ақмола
Зеренді ауданы
Туполевка ауылы
327
Ақмола
Зеренді ауданы
Еленовка ауылы
328
Ақмола
Зеренді ауданы
Жаңаауыл ауылы
329
Ақмола
Зеренді ауданы
Жылымды ауылы
330
Ақмола
Зеренді ауданы
Қарағай ауылы
331
Ақмола
Зеренді ауданы
Қарлыкөл ауылы
332
Ақмола
Зеренді ауданы
Айдабол ауылы
333
Ақмола
Зеренді ауданы
Викторовка ауылы
334
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылқайнар ауылы
335
Ақмола
Зеренді ауданы
Красиловка ауылы
336
Ақмола
Зеренді ауданы
Бөгенбай би ауылы
337
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылсая ауылы
338
Ақмола
Зеренді ауданы
Біктесін ауылы
339
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылағаш ауылы
340
Ақмола
Зеренді ауданы
Қайыңды ауылы
341
Ақмола
Зеренді ауданы
Мәлика Ғабдуллина ауылы
342
Ақмола
Зеренді ауданы
Қойсалған ауылы
343
Ақмола
Зеренді ауданы
Серафимовка ауылы
344
Ақмола
Зеренді ауданы
Симферопольское ауылы
345
Ақмола
Зеренді ауданы
Жолдыбай ауылы
346
Ақмола
Зеренді ауданы
Еңбекбірлік ауылы
347
Ақмола
Зеренді ауданы
Исаковка ауылы
348
Ақмола
Зеренді ауданы
Костомаровка ауылы
349
Ақмола
Зеренді ауданы
Ұялы ауылы
350
Ақмола
Зеренді ауданы
Қызылегіс ауылы
351
Ақмола
Зеренді ауданы
Заречное ауылы
352
Ақмола
Зеренді ауданы
Қарашілік ауылы
353
Ақмола
Зеренді ауданы
Ортаағаш ауылы
354
Ақмола
Зеренді ауданы
Өндіріс ауылы
355
Ақмола
Зеренді ауданы
Елікті ауылы
356
Ақмола
Зеренді ауданы
Жаңатілек ауылы
357
Ақмола
Зеренді ауданы
Қараөзек ауылы
358
Ақмола
Зеренді ауданы
Сейфуллино ауылы
359
Ақмола
Зеренді ауданы
Ақан ауылы
360
Ақмола
Зеренді ауданы
Баратай ауылы
361
Ақмола
Зеренді ауданы
Уголки ауылы
362
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қорғалжын ауылы
363
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Біртабан ауылы
364
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Бірлік ауылы
365
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Абай ауылы
366
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Өркендеу ауылы
367
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Жұмай ауылы
368
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Арықты ауылы
369
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Құлтай ауылы
370
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Сулыкөл ауылы
371
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Садырбай ауылы
372
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Кенбидайық ауылы
373
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Екпінді ауылы
374
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Майшұқыр ауылы
375
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Құмкөл ауылы
376
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Жантеке ауылы
377
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қарғалы ауылы
378
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Ұялы ауылы
379
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Шалқар ауылы
380
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Алмас ауылы
381
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қасқатау ауылы

382
Акмолинская
Коргалжынский район
село Ушсарт
383
Акмолинская
Коргалжынский район
село Сабынды
384
Акмолинская
Коргалжынский район
село Алгабас
385
Акмолинская
Коргалжынский район
село Караегин
386
Акмолинская
Сандыктауский район
село Балкашино
387
Акмолинская
Сандыктауский район
Лесхоз
388
Акмолинская
Сандыктауский район
село Петровка
389
Акмолинская
Сандыктауский район
село Баракпай
390
Акмолинская
Сандыктауский район
село Хлебное
391
Акмолинская
Сандыктауский район
село Ащилы
392
Акмолинская
Сандыктауский район
село Чашке
393
Акмолинская
Сандыктауский район
село Преображенка
394
Акмолинская
Сандыктауский район
село Профинтерн
395
Акмолинская
Сандыктауский район
село Красная Поляна
396
Акмолинская
Сандыктауский район
село Арбузинка
397
Акмолинская
Сандыктауский район
село Петриковка
398
Акмолинская
Сандыктауский район
село Васильевка
399
Акмолинская
Сандыктауский район
село Улан
400
Акмолинская
Сандыктауский район
село Тучное
401
Акмолинская
Сандыктауский район
село Байдалы
402
Акмолинская
Сандыктауский район
село Жиланды
403
Акмолинская
Сандыктауский район
село Новоселовка
404
Акмолинская
Сандыктауский район
село Приозерное
405
Акмолинская
Сандыктауский район
село Березовка
406
Акмолинская
Сандыктауский район
село Кызылказахстан
407
Акмолинская
Сандыктауский район
село Каменка
408
Акмолинская
Сандыктауский район
село Ключевка
409
Акмолинская
Сандыктауский район
село Богословка
410
Акмолинская
Сандыктауский район
село Лесное
411
Акмолинская
Сандыктауский район
село Быстримовка
412
Акмолинская
Сандыктауский район
село Граниковка
413
Акмолинская
Сандыктауский район
село Михайловка
414
Акмолинская
Сандыктауский район
село Речное
415
Акмолинская
Сандыктауский район
село Мадениет
416
Акмолинская
Сандыктауский район
село Максимовка
417
Акмолинская
Сандыктауский район
село Владимировка
418
Акмолинская
Сандыктауский район
село Новый Городок
419
Акмолинская
Сандыктауский район
село Спасское
420
Акмолинская
Сандыктауский район
село Новоникольское
421
Акмолинская
Сандыктауский район
село Кумдыколь
422
Акмолинская
Сандыктауский район
село Меньшиковка
423
Акмолинская
Сандыктауский район
село Маралды
424
Акмолинская
Сандыктауский район
село Смольное
425
Акмолинская
Сандыктауский район
село Сандыктау
426
Акмолинская
Сандыктауский район
село Богородка
427
Акмолинская
Сандыктауский район
село Дорогинка
428
Акмолинская
Целиноградский район
село Акмол
429
Акмолинская
Целиноградский район
село Отемис
430
Акмолинская
Целиноградский район
село Жангызкудук
431
Акмолинская
Целиноградский район
село Жарлыколь
432
Акмолинская
Целиноградский район
село Караоткель
433
Акмолинская
Целиноградский район
село Жанажол
434
Акмолинская
Целиноградский район
село Каражар
435
Акмолинская
Целиноградский район
село Оразак

382
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Үшсарт ауылы
383
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Сабынды ауылы
384
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Алғабас ауылы
385
Ақмола
Қорғалжын ауданы
Қараегін ауылы
386
Ақмола
Сандықтау ауданы
Балкашино ауылы
387
Ақмола
Сандықтау ауданы
Лесхоз
388
Ақмола
Сандықтау ауданы
Петровка ауылы
389
Ақмола
Сандықтау ауданы
Барақпай ауылы
390
Ақмола
Сандықтау ауданы
Хлебное ауылы
391
Ақмола
Сандықтау ауданы
Ащылы ауылы
392
Ақмола
Сандықтау ауданы
Чашке ауылы
393
Ақмола
Сандықтау ауданы
Преображенка ауылы
394
Ақмола
Сандықтау ауданы
Профинтерн ауылы
395
Ақмола
Сандықтау ауданы
Красная Поляна ауылы
396
Ақмола
Сандықтау ауданы
Арбузинка ауылы
397
Ақмола
Сандықтау ауданы
Петриковка ауылы
398
Ақмола
Сандықтау ауданы
Васильевка ауылы
399
Ақмола
Сандықтау ауданы
Ұлан ауылы
400
Ақмола
Сандықтау ауданы
Тучное ауылы
401
Ақмола
Сандықтау ауданы
Байдалы ауылы
402
Ақмола
Сандықтау ауданы
Жыланды ауылы
403
Ақмола
Сандықтау ауданы
Новоселовка ауылы
404
Ақмола
Сандықтау ауданы
Приозерное ауылы
405
Ақмола
Сандықтау ауданы
Березовка ауылы
406
Ақмола
Сандықтау ауданы
Қызылқазақстан ауылы
407
Ақмола
Сандықтау ауданы
Каменка ауылы
408
Ақмола
Сандықтау ауданы
Ключевка ауылы
409
Ақмола
Сандықтау ауданы
Богословка ауылы
410
Ақмола
Сандықтау ауданы
Лесное ауылы
411
Ақмола
Сандықтау ауданы
Быстримовка ауылы
412
Ақмола
Сандықтау ауданы
Граниковка ауылы
413
Ақмола
Сандықтау ауданы
Михайловка ауылы
414
Ақмола
Сандықтау ауданы
Речное ауылы
415
Ақмола
Сандықтау ауданы
Мәдениет ауылы
416
Ақмола
Сандықтау ауданы
Максимовка ауылы
417
Ақмола
Сандықтау ауданы
Владимировка ауылы
418
Ақмола
Сандықтау ауданы
Новый Городок ауылы
419
Ақмола
Сандықтау ауданы
Спасское ауылы
420
Ақмола
Сандықтау ауданы
Новоникольское ауылы
421
Ақмола
Сандықтау ауданы
Құмдыкөл ауылы
422
Ақмола
Сандықтау ауданы
Меньшиковка ауылы
423
Ақмола
Сандықтау ауданы
Маралды ауылы
424
Ақмола
Сандықтау ауданы
Смольное ауылы
425
Ақмола
Сандықтау ауданы
Сандықтау ауылы
426
Ақмола
Сандықтау ауданы
Богородка ауылы
427
Ақмола
Сандықтау ауданы
Дорогинка ауылы
428
Ақмола
Целиноград ауданы
Ақмол ауылы
429
Ақмола
Целиноград ауданы
Өтеміс ауылы
430
Ақмола
Целиноград ауданы
Жалғызқұдық ауылы
431
Ақмола
Целиноград ауданы
Жарлыкөл ауылы
432
Ақмола
Целиноград ауданы
Қараөткел ауылы
433
Ақмола
Целиноград ауданы
Жаңажол ауылы
434
Ақмола
Целиноград ауданы
Қаражар ауылы
435
Ақмола
Целиноград ауданы
Оразақ ауылы

436
Акмолинская
Целиноградский район
село Бирлик
437
Акмолинская
Целиноградский район
село Кызыл суат
438
Акмолинская
Целиноградский район
село Аккайын
439
Акмолинская
Целиноградский район
село Мәншүк Мәметова
440
Акмолинская
Целиноградский район
село Родина
441
Акмолинская
Целиноградский район
село Зеленый Гай
442
Акмолинская
Целиноградский район
село Ақжар
443
Акмолинская
Целиноградский район
село Опан
444
Акмолинская
Целиноградский район
село Нура
445
Акмолинская
Целиноградский район
село Сарыадыр
446
Акмолинская
Целиноградский район
село Рахымжана Кошкарбаева
447
Акмолинская
Целиноградский район
село Аганас
448
Акмолинская
Целиноградский район
село Сарыколь
449
Акмолинская
Целиноградский район
село Жабай
450
Акмолинская
Целиноградский район
село Шалкар
451
Акмолинская
Целиноградский район
село Каратомар
452
Акмолинская
Целиноградский район
село Отаутускен
453
Акмолинская
Шортандинский район
поселок Шортанды
454
Акмолинская
Шортандинский район
село Андреевка
455
Акмолинская
Шортандинский район
село Октябрьское
456
Акмолинская
Шортандинский район
село Дамса
457
Акмолинская
Шортандинский район
поселок Научный
458
Акмолинская
Шортандинский район
село Степное
459
Акмолинская
Шортандинский район
поселок Жолымбет
460
Акмолинская
Шортандинский район
село Бектау
461
Акмолинская
Шортандинский район
село Мыктыколь
462
Акмолинская
Шортандинский район
село Конкрынка
463
Акмолинская
Шортандинский район
село Каражар
464
Акмолинская
Шортандинский район
село Новокубанка
465
Акмолинская
Шортандинский район
село Алтайское
466
Акмолинская
Шортандинский район
село Новоселовка
467
Акмолинская
Шортандинский район
село Первомайское
468
Акмолинская
Шортандинский район
село Каратобинское
469
Акмолинская
Шортандинский район
село Новопервомайское
470
Акмолинская
Шортандинский район
село Ошак
471
Акмолинская
Шортандинский район
село Петровка
472
Акмолинская
Шортандинский район
село Новокавказское
473
Акмолинская
Шортандинский район
село Белое Озеро
474
Акмолинская
Шортандинский район
станция Караадыр
475
Акмолинская
Шортандинский район
село Пригородное
476
Акмолинская
Шортандинский район
село Басколь
477
Акмолинская
Шортандинский район
село Камышенка
478
Акмолинская
Шортандинский район
село Раевка
479
Акмолинская
Шортандинский район
село Гуляйполе
480
Акмолинская
Шортандинский район
село Егемен
481
Акмолинская
Шортандинский район
село Новографское
482
Акмолинская
Бурабайский район
город Щучинск
483
Акмолинская
Бурабайский район
село Кызылагаш
484
Акмолинская
Бурабайский район
село Мезгильсор
485
Акмолинская
Бурабайский район
село Карабауыр
486
Акмолинская
Бурабайский район
село Старый Карабаур
487
Акмолинская
Бурабайский район
село Веденовка
488
Акмолинская
Бурабайский район
село Жанатуган

436
Ақмола
Целиноград ауданы
Бірлік ауылы
437
Ақмола
Целиноград ауданы
Қызыл суат ауылы
438
Ақмола
Целиноград ауданы
Аққайың ауылы
439
Ақмола
Целиноград ауданы
Мәншүк Мәметова ауылы
440
Ақмола
Целиноград ауданы
Родина ауылы
441
Ақмола
Целиноград ауданы
Зеленый Гай ауылы
442
Ақмола
Целиноград ауданы
Ақжар ауылы
443
Ақмола
Целиноград ауданы
Опан ауылы
444
Ақмола
Целиноград ауданы
Нұра ауылы
445
Ақмола
Целиноград ауданы
Сарыадыр ауылы
446
Ақмола
Целиноград ауданы
Рақымжан Қошқарбаев ауылы
447
Ақмола
Целиноград ауданы
Ағанас ауылы
448
Ақмола
Целиноград ауданы
Сарыкөл ауылы
449
Ақмола
Целиноград ауданы
Жабай ауылы
450
Ақмола
Целиноград ауданы
Шалқар ауылы
451
Ақмола
Целиноград ауданы
Қаратомар ауылы
452
Ақмола
Целиноград ауданы
Отаутүскен ауылы
453
Ақмола
Шортанды ауданы
Шортанды кенті
454
Ақмола
Шортанды ауданы
Андреевка ауылы
455
Ақмола
Шортанды ауданы
Октябрьское ауылы
456
Ақмола
Шортанды ауданы
Дамса ауылы
457
Ақмола
Шортанды ауданы
Научный кенті
458
Ақмола
Шортанды ауданы
Степное ауылы
459
Ақмола
Шортанды ауданы
Жолымбет кенті
460
Ақмола
Шортанды ауданы
Бектау ауылы
461
Ақмола
Шортанды ауданы
Мықтыкөл ауылы
462
Ақмола
Шортанды ауданы
Конкрынка ауылы
463
Ақмола
Шортанды ауданы
Қаражар ауылы
464
Ақмола
Шортанды ауданы
Новокубанка ауылы
465
Ақмола
Шортанды ауданы
Алтайское ауылы
466
Ақмола
Шортанды ауданы
Новоселовка ауылы
467
Ақмола
Шортанды ауданы
Первомайское ауылы
468
Ақмола
Шортанды ауданы
Қаратобинское ауылы
469
Ақмола
Шортанды ауданы
Новопервомайское ауылы
470
Ақмола
Шортанды ауданы
Ошақ ауылы
471
Ақмола
Шортанды ауданы
Петровка ауылы
472
Ақмола
Шортанды ауданы
Новокавказское ауылы
473
Ақмола
Шортанды ауданы
Белое Озеро ауылы
474
Ақмола
Шортанды ауданы
Қараадыр станциясы
475
Ақмола
Шортанды ауданы
Пригородное ауылы
476
Ақмола
Шортанды ауданы
Баскөл ауылы
477
Ақмола
Шортанды ауданы
Қамышенка ауылы
478
Ақмола
Шортанды ауданы
Раевка ауылы
479
Ақмола
Шортанды ауданы
Гуляйполе ауылы
480
Ақмола
Шортанды ауданы
Егемен ауылы
481
Ақмола
Шортанды ауданы
Новографское ауылы
482
Ақмола
Бурабай ауданы
Щучинск қаласы
483
Ақмола
Бурабай ауданы
Қызылағаш ауылы
484
Ақмола
Бурабай ауданы
Мезгілсор ауылы
485
Ақмола
Бурабай ауданы
Қарабауыр ауылы
486
Ақмола
Бурабай ауданы
Старый Қарабауыр ауылы
487
Ақмола
Бурабай ауданы
Веденовка ауылы
488
Ақмола
Бурабай ауданы
Жаңатұған ауылы

489
Акмолинская
Бурабайский район
село Карабулак
490
Акмолинская
Бурабайский район
село Федосеевка
491
Акмолинская
Бурабайский район
село Жанаталап
492
Акмолинская
Бурабайский район
село Мадениет
493
Акмолинская
Бурабайский район
село Айгабак
494
Акмолинская
Бурабайский район
село Бидайык
495
Акмолинская
Бурабайский район
село Лесной Хутор
496
Акмолинская
Бурабайский район
село Обалы
497
Акмолинская
Бурабайский район
село Тулькули
498
Акмолинская
Бурабайский район
село Атамекен
499
Акмолинская
Бурабайский район
село Жанажол
500
Акмолинская
Бурабайский район
село Жаркайын
501
Акмолинская
Бурабайский район
село Жасыл
502
Акмолинская
Бурабайский район
село Каражар
503
Акмолинская
Бурабайский район
село Шиели
504
Акмолинская
Бурабайский район
село Сосновка
505
Акмолинская
Бурабайский район
село Урумкай
506
Акмолинская
Бурабайский район
село Дмитриевка
507
Акмолинская
Бурабайский район
село Корнекты
508
Акмолинская
Бурабайский район
село Аққайың
509
Акмолинская
Бурабайский район
село Кульстан
510
Акмолинская
Бурабайский район
село Киндиккарагай
511
Акмолинская
Бурабайский район
село Ынталы
512
Акмолинская
Бурабайский район
село Успено-юрьевка
513
Акмолинская
Бурабайский район
село Ковалевка
514
Акмолинская
Бурабайский район
село Карагай
515
Акмолинская
Бурабайский район
село Клинцы
516
Акмолинская
Бурабайский район
село Николаевка
517
Акмолинская
Бурабайский район
село Улге-алган
518
Акмолинская
Бурабайский район
село Райгородок
519
Актюбинская
район Алматы
город Актобе
520
Актюбинская
Алгинский район
город Алга
521
Актюбинская
Алгинский район
село Кзылту
522
Актюбинская
Алгинский район
село Бестамак
523
Актюбинская
Алгинский район
село Бескоспа
524
Актюбинская
Алгинский район
село Коктогай
525
Актюбинская
Алгинский район
село Тиккайын
526
Актюбинская
Алгинский район
село Акай
527
Актюбинская
Алгинский район
село Кольтабан
528
Актюбинская
Алгинский район
село Ушкудык
529
Актюбинская
Алгинский район
село Самбай
530
Актюбинская
Алгинский район
село Амангельды
531
Актюбинская
Алгинский район
село Карахобда
532
Актюбинская
Алгинский район
село Ерназар
533
Актюбинская
Алгинский район
село Кумсай
534
Актюбинская
Алгинский район
село Маржанбулак
535
Актюбинская
Алгинский район
точка Танаберген
536
Актюбинская
Алгинский район
село Сарыхобда
537
Актюбинская
Алгинский район
село Болгарка
538
Актюбинская
Алгинский район
село Тамды
539
Актюбинская
Алгинский район
село Еркинкуш
540
Актюбинская
Алгинский район
село Талдысай
541
Актюбинская
Айтекебийский район
село Темирбека Жургенева
542
Актюбинская
Айтекебийский район
село Талдысай
543
Актюбинская
Айтекебийский район
село Акколь
544
Актюбинская
Айтекебийский район
село Актасты
545
Актюбинская
Айтекебийский район
село Толыбай
546
Актюбинская
Айтекебийский район
село Аралтогай

489
Ақмола
Бурабай ауданы
Қарабулақ ауылы
490
Ақмола
Бурабай ауданы
Федосеевка ауылы
491
Ақмола
Бурабай ауданы
Жаңаталап ауылы
492
Ақмола
Бурабай ауданы
Мәдениет ауылы
493
Ақмола
Бурабай ауданы
Айғабақ ауылы
494
Ақмола
Бурабай ауданы
Бидайық ауылы
495
Ақмола
Бурабай ауданы
Лесной Хутор ауылы
496
Ақмола
Бурабай ауданы
Обалы ауылы
497
Ақмола
Бурабай ауданы
Түлкүлі ауылы
498
Ақмола
Бурабай ауданы
Атамекен ауылы
499
Ақмола
Бурабай ауданы
Жаңажол ауылы
500
Ақмола
Бурабай ауданы
Жарқайың ауылы
501
Ақмола
Бурабай ауданы
Жасыл ауылы
502
Ақмола
Бурабай ауданы
Қаражар ауылы
503
Ақмола
Бурабай ауданы
Шиелі ауылы
504
Ақмола
Бурабай ауданы
Сосновка ауылы
505
Ақмола
Бурабай ауданы
Үрімқай ауылы
506
Ақмола
Бурабай ауданы
Дмитриевка ауылы
507
Ақмола
Бурабай ауданы
Корнекты ауылы
508
Ақмола
Бурабай ауданы
Аққайың ауылы
509
Ақмола
Бурабай ауданы
Күлстан ауылы
510
Ақмола
Бурабай ауданы
Киндикқарағай ауылы
511
Ақмола
Бурабай ауданы
Ынталы ауылы
512
Ақмола
Бурабай ауданы
Успено-Юрьевка ауылы
513
Ақмола
Бурабай ауданы
Ковалевка ауылы
514
Ақмола
Бурабай ауданы
Қарағай ауылы
515
Ақмола
Бурабай ауданы
Клинцы ауылы
516
Ақмола
Бурабай ауданы
Николаевка ауылы
517
Ақмола
Бурабай ауданы
Үлге-алған ауылы
518
Ақмола
Бурабай ауданы
Райгородок ауылы
519
Ақтөбе
Алматы ауданы
Ақтөбе қаласы
520
Ақтөбе
Алға ауданы
Алға қаласы
521
Ақтөбе
Алға ауданы
Қызылту ауылы
522
Ақтөбе
Алға ауданы
Бестамақ ауылы
523
Ақтөбе
Алға ауданы
Бесқоспа ауылы
524
Ақтөбе
Алға ауданы
Көктөгай ауылы
525
Ақтөбе
Алға ауданы
Тікқайың ауылы
526
Ақтөбе
Алға ауданы
Ақай ауылы
527
Ақтөбе
Алға ауданы
Қольтабан ауылы
528
Ақтөбе
Алға ауданы
Үшқұдық ауылы
529
Ақтөбе
Алға ауданы
Самбай ауылы
530
Ақтөбе
Алға ауданы
Амангелді ауылы
531
Ақтөбе
Алға ауданы
Қарахобда ауылы
532
Ақтөбе
Алға ауданы
Ерназар ауылы
533
Ақтөбе
Алға ауданы
Құмсай ауылы
534
Ақтөбе
Алға ауданы
Маржанбұлақ ауылы
535
Ақтөбе
Алға ауданы
Танаберген нүктесі
536
Ақтөбе
Алға ауданы
Сарыхобда ауылы
537
Ақтөбе
Алға ауданы
Болгарка ауылы
538
Ақтөбе
Алға ауданы
Тамды ауылы
539
Ақтөбе
Алға ауданы
Еркінқұш ауылы
540
Ақтөбе
Алға ауданы
Талдысай ауылы
541
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Темірбек Жүргенов ауылы
542
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Талдысай ауылы
543
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Ақкөл ауылы
544
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Ақтасты ауылы
545
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Толыбай ауылы
546
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Аралтоғай ауылы

547
Актюбинская
Айтекебийский район
село Киякты
548
Актюбинская
Айтекебийский район
село Милысай
549
Актюбинская
Айтекебийский район
Отделение Улгайсын
550
Актюбинская
Айтекебийский район
село Аралтобе
551
Актюбинская
Айтекебийский район
село Айке
552
Актюбинская
Айтекебийский район
село Теренсай
553
Актюбинская
Айтекебийский район
село Тумабулак
554
Актюбинская
Айтекебийский район
село Жабасак
555
Актюбинская
Айтекебийский район
село Аккум
556
Актюбинская
Айтекебийский район
село Байжанколь
557
Актюбинская
Айтекебийский район
село Жамбыл
558
Актюбинская
Айтекебийский район
село Талдык
559
Актюбинская
Айтекебийский район
село Карабутак
560
Актюбинская
Айтекебийский район
село Белкопа
561
Актюбинская
Айтекебийский район
село Енбекту
562
Актюбинская
Айтекебийский район
село Жароткель
563
Актюбинская
Айтекебийский район
село Кумкудук
564
Актюбинская
Айтекебийский район
село Сарат
565
Актюбинская
Айтекебийский район
село Сулуколь
566
Актюбинская
Айтекебийский район
село Ушкатты
567
Актюбинская
Байганинский район
село Жаркамыс
568
Актюбинская
Байганинский район
село Актам
569
Актюбинская
Байганинский район
село Каражар
570
Актюбинская
Байганинский район
зимовка Карабулак
571
Актюбинская
Байганинский район
село Кемерши
572
Актюбинская
Каргалинский район
село Бадамша
573
Актюбинская
Каргалинский район
Кемпирсай станция
574
Актюбинская
Каргалинский район
село Ащылысай
575
Актюбинская
Каргалинский район
село Бозтобе
576
Актюбинская
Каргалинский район
село Преображеновка
577
Актюбинская
Каргалинский район
село Акколь
578
Актюбинская
Каргалинский район
село Алимбет
579
Актюбинская
Каргалинский район
село Велиховка
580
Актюбинская
Каргалинский район
село Акжайык
581
Актюбинская
Каргалинский район
село Жосалы
582
Актюбинская
Каргалинский район
село Кемпирсай
583
Актюбинская
Каргалинский район
село Кос-Истек
584
Актюбинская
Каргалинский район
село Степное
585
Актюбинская
Каргалинский район
село Кайракты
586
Актюбинская
Хобдинский район
село Кобда
587
Актюбинская
Хобдинский район
село Курсай
588
Актюбинская
Хобдинский район
село Акраб
589
Актюбинская
Хобдинский район
село Бестау
590
Актюбинская
Хобдинский район
село Сарбулак
591
Актюбинская
Хобдинский район
село Алия
592
Актюбинская
Хобдинский район
село Булак
593
Актюбинская
Хобдинский район
село имени Имангали Билтабанова
594
Актюбинская
Хобдинский район
село Косоткель
595
Актюбинская
Хобдинский район
село Байтак
596
Актюбинская
Хобдинский район
село Жарсай
597
Актюбинская
Хобдинский район
село Аксай
598
Актюбинская
Хобдинский район
село Караганда
599
Актюбинская
Хобдинский район
село Жарык
600
Актюбинская
Хобдинский район
село Жаманколь
601
Актюбинская
Хобдинский район
село Канай
602
Актюбинская
Хобдинский район
село Ортак
603
Актюбинская
Хобдинский район
село Жиренкопа

547
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Қияқты ауылы
548
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Милысай ауылы
549
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Ұлғайсын бөлімшесі
550
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Аралтобе ауылы
551
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Айке ауылы
552
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Тереңсай ауылы
553
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Тұмабұлақ ауылы
554
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Жабасақ ауылы
555
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Аққұм ауылы
556
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Байжанқол ауылы
557
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Жамбыл ауылы
558
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Талдық ауылы
559
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Қарабутақ ауылы
560
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Белқопа ауылы
561
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Еңбекті ауылы
562
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Жароткел ауылы
563
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Құмқұдық ауылы
564
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Сарат ауылы
565
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Сұлукөл ауылы
566
Ақтөбе
Әйтеке би ауданы
Үшқатты ауылы
567
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Жарқамыс ауылы
568
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Ақтам ауылы
569
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Қаражар ауылы
570
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Қарабұлақ қыстауы
571
Ақтөбе
Байғанин ауданы
Кемерші ауылы
572
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы
573
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Кемпірсай станциясы
574
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Ащылысай ауылы
575
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Бозтөбе ауылы
576
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Преображеновка ауылы
577
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Ақкөл ауылы
578
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Әлімбет ауылы
579
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Велиховка ауылы
580
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Ақжайық ауылы
581
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Жосалы ауылы
582
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Кемпірсай ауылы
583
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Қос-Истек ауылы
584
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Степное ауылы
585
Ақтөбе
Қарғалы ауданы
Қайрақты ауылы
586
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қобда ауылы
587
Ақтөбе
Қобда ауданы
Құрсай ауылы
588
Ақтөбе
Қобда ауданы
Ақраб ауылы
589
Ақтөбе
Қобда ауданы
Бестау ауылы
590
Ақтөбе
Қобда ауданы
Сарыбұлақ ауылы
591
Ақтөбе
Қобда ауданы
Әлия ауылы
592
Ақтөбе
Қобда ауданы
Бұлақ ауылы
593
Ақтөбе
Қобда ауданы
Иманғали Білтабанов атындағы ауыл
594
Ақтөбе
Қобда ауданы
Көсөткел ауылы
595
Ақтөбе
Қобда ауданы
Байтақ ауылы
596
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жарсай ауылы
597
Ақтөбе
Қобда ауданы
Ақсай ауылы
598
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қарағанды ауылы
599
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жарық ауылы
600
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жаманкөл ауылы
601
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қанай ауылы
602
Ақтөбе
Қобда ауданы
Ортақ ауылы
603
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жиренқопа ауылы

604
Актюбинская
Хобдинский район
село Бескудык
605
Актюбинская
Хобдинский район
село Кызылжар
606
Актюбинская
Хобдинский район
село Каракемер
607
Актюбинская
Хобдинский район
село Бегалы
608
Актюбинская
Хобдинский район
село Егиндибулак
609
Актюбинская
Хобдинский район
село Отек
610
Актюбинская
Хобдинский район
село Кок Уй
611
Актюбинская
Хобдинский район
село Когалы
612
Актюбинская
Хобдинский район
село Согалы
613
Актюбинская
Хобдинский район
село Талдысай
614
Актюбинская
Хобдинский район
село Терисаккан
615
Актюбинская
Хобдинский район
село Жанаталап
616
Актюбинская
Мартукский район
село Мартук
617
Актюбинская
Мартукский район
село Жанатан
618
Актюбинская
Мартукский район
село Казан
619
Актюбинская
Мартукский район
село Кумсай
620
Актюбинская
Мартукский район
село Байторысай
621
Актюбинская
Мартукский район
село Дмитриевка
622
Актюбинская
Мартукский район
село Покровка
623
Актюбинская
Мартукский район
село Полтавка
624
Актюбинская
Мартукский район
село Хазретовка
625
Актюбинская
Мартукский район
село Жайсан
626
Актюбинская
Мартукский район
село Кокпекти
627
Актюбинская
Мартукский район
село Каратогай
628
Актюбинская
Мартукский район
село Каратаусай
629
Актюбинская
Мартукский район
село Аккайын
630
Актюбинская
Мартукский район
село Кызылжар
631
Актюбинская
Мартукский район
село Шевченко
632
Актюбинская
Мартукский район
село Саржансай
633
Актюбинская
Мартукский район
село Кенсахара
634
Актюбинская
Мартукский район
село Байнассай
635
Актюбинская
Мартукский район
село Акмоласай
636
Актюбинская
Мартукский район
село Вознесеновка
637
Актюбинская
Мартукский район
село Достык
638
Актюбинская
Мартукский район
село Первомайка
639
Актюбинская
Мартукский район
село Жанажол
640
Актюбинская
Мартукский район
село Карабулак
641
Актюбинская
Мартукский район
село Родниковка
642
Актюбинская
Мартукский район
село Курмансай
643
Актюбинская
Мартукский район
село Егизата
644
Актюбинская
Мартукский район
село Шанды
645
Актюбинская
Мугалжарский район
город Кандыагаш
646
Актюбинская
Мугалжарский район
город Эмба
647
Актюбинская
Мугалжарский район
город Жем
648
Актюбинская
Мугалжарский район
село Аккемер
649
Актюбинская
Мугалжарский район
село Елек
650
Актюбинская
Мугалжарский район
село Ащысай
651
Актюбинская
Мугалжарский район
село Аксу
652
Актюбинская
Мугалжарский район
село Сабындыколь
653
Актюбинская
Мугалжарский район
село Кожасай
654
Актюбинская
Мугалжарский район
село Булакты
655
Актюбинская
Мугалжарский район
село Миялыколь
656
Актюбинская
Мугалжарский район
село Сагашили
657
Актюбинская
Мугалжарский район
зимовка Каралатсай
658
Актюбинская
Мугалжарский район
село Бирлик
659
Актюбинская
Мугалжарский район
село Кумсай
660
Актюбинская
Мугалжарский район
станция Кудук
661
Актюбинская
Мугалжарский район
село Мугалжар

604
Ақтөбе
Қобда ауданы
Бесқұдық ауылы
605
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қызылжар ауылы
606
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қаракемер ауылы
607
Ақтөбе
Қобда ауданы
Беғалы ауылы
608
Ақтөбе
Қобда ауданы
Егіндібұлақ ауылы
609
Ақтөбе
Қобда ауданы
Өтек ауылы
610
Ақтөбе
Қобда ауданы
Көк Үй ауылы
611
Ақтөбе
Қобда ауданы
Қоғалы ауылы
612
Ақтөбе
Қобда ауданы
Соғалы ауылы
613
Ақтөбе
Қобда ауданы
Талдысай ауылы
614
Ақтөбе
Қобда ауданы
Терісаққан ауылы
615
Ақтөбе
Қобда ауданы
Жаңаталап ауылы
616
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы
617
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Жаңатаң ауылы
618
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қазан ауылы
619
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Құмсай ауылы
620
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Байторысай ауылы
621
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Дмитриевка ауылы
622
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Покровка ауылы
623
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Полтавка ауылы
624
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Хазретовка ауылы
625
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Жайсаң ауылы
626
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Көкпекті ауылы
627
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қаратоғай ауылы
628
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қаратаусай ауылы
629
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Аққайың ауылы
630
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қызылжар ауылы
631
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Шевченко ауылы
632
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Саржансай ауылы
633
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Кенсахара ауылы
634
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Байнассай ауылы
635
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Ақмоласай ауылы
636
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Вознесеновка ауылы
637
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Достық ауылы
638
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Первомайка ауылы
639
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Жаңажол ауылы
640
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Қарабұлақ ауылы
641
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Родниковка ауылы
642
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Құрмансай ауылы
643
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Егізата ауылы
644
Ақтөбе
Мәртөк ауданы
Шанды ауылы
645
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы
646
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ембі қаласы
647
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Жем қаласы
648
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ақкемер ауылы
649
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Елек ауылы
650
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ащысай ауылы
651
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Ақсу ауылы
652
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Сабындыкөл ауылы
653
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қожасай ауылы
654
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Бұлақты ауылы
655
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Миялыкөл ауылы
656
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Сағашілі ауылы
657
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қаралатсай қыстауы
658
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Бірлік ауылы
659
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Құмсай ауылы
660
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Құдық станциясы
661
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Мұғалжар ауылы

662
Актюбинская
Мугалжарский район
станция Кыргыз
663
Актюбинская
Мугалжарский район
разъезд 57
664
Актюбинская
Мугалжарский район
село Талдысай
665
Актюбинская
Мугалжарский район
село Енбек
666
Актюбинская
Уилский район
село Уил
667
Актюбинская
Уилский район
село Акшатау
668
Актюбинская
Уилский район
село Екпетал
669
Актюбинская
Уилский район
село Каракемер
670
Актюбинская
Уилский район
село Акжар
671
Актюбинская
Уилский район
село Косембай
672
Актюбинская
Уилский район
село Караой
673
Актюбинская
Уилский район
село Кубасай
674
Актюбинская
Уилский район
село Каратал
675
Актюбинская
Уилский район
село Карасу
676
Актюбинская
Уилский район
село Кумжарган
677
Актюбинская
Уилский район
село Коптогай
678
Актюбинская
Уилский район
село Аманкельды
679
Актюбинская
Уилский район
село Карасу
680
Актюбинская
Уилский район
село Шубарши
681
Актюбинская
Уилский район
село Кемер
682
Актюбинская
Уилский район
село Аккемер
683
Актюбинская
Уилский район
село Бестамак
684
Актюбинская
Уилский район
село Конырат
685
Актюбинская
Уилский район
село Шикудук
686
Актюбинская
Уилский район
село Сарыбие
687
Актюбинская
Уилский район
село Караколь
688
Актюбинская
Темирский район
город Темир
689
Актюбинская
Темирский район
поселок Шубаркудук
690
Актюбинская
Темирский район
село Аксай
691
Актюбинская
Темирский район
село Ащысай
692
Актюбинская
Темирский район
село Бирлик
693
Актюбинская
Темирский район
село Шыгырлы
694
Актюбинская
Темирский район
село Алтыкарасу
695
Актюбинская
Темирский район
село Сарытогай
696
Актюбинская
Темирский район
село Кумкудык
697
Актюбинская
Темирский район
село Бабатай
698
Актюбинская
Темирский район
село Шибулак
699
Актюбинская
Темирский район
село Кенкияк
700
Актюбинская
Темирский район
село Башенколь
701
Актюбинская
Темирский район
село Копа
702
Актюбинская
Темирский район
станция Калмаккырылган
703
Актюбинская
Темирский район
поселок Шубарши
704
Актюбинская
Темирский район
село Сарколь
705
Актюбинская
Темирский район
село Копа
706
Актюбинская
Темирский район
село Кумсай
707
Актюбинская
Темирский район
село Шубаркудык
708
Актюбинская
Темирский район
станция Жаксымай
709
Актюбинская
Хромтауский район
город Хромтау
710
Актюбинская
Хромтауский район
село Богетсай
711
Актюбинская
Хромтауский район
село Карлау
712
Актюбинская
Хромтауский район
село Дон
713
Актюбинская
Хромтауский район
село Онгар
714
Актюбинская
Хромтауский район
село Майтобе
715
Актюбинская
Хромтауский район
село Коктерек
716
Актюбинская
Хромтауский район
село Коктау
717
Актюбинская
Хромтауский район
село Копа
718
Актюбинская
Хромтауский район
село Тамды
719
Актюбинская
Хромтауский район
село Кудуксай
720
Актюбинская
Хромтауский район
село Ойсылкара
721
Актюбинская
Хромтауский район
село Сарысай
722
Актюбинская
Хромтауский район
село Кызылсу

662
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Қырғыз станциясы
663
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
б/ж.57
664
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Талдысай ауылы
665
Ақтөбе
Мұғалжар ауданы
Еңбек ауылы
666
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ойыл ауылы
667
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ақшатау ауылы
668
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Екпетал ауылы
669
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қаракемер ауылы
670
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ақжар ауылы
671
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Көсембай ауылы
672
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қараой ауылы
673
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Құбасай ауылы
674
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қаратал ауылы
675
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қарасу ауылы
676
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Құмжарған ауылы
677
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Көптоғай ауылы
678
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Аманкелді ауылы
679
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қарасу ауылы
680
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Шұбарши ауылы
681
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Кемер ауылы
682
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Ақкемер ауылы
683
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Бестамақ ауылы
684
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қоңырат ауылы
685
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Шіқұдық ауылы
686
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Сарыбие ауылы
687
Ақтөбе
Ойыл ауданы
Қаракөл ауылы
688
Ақтөбе
Темір ауданы
Темір қаласы
689
Ақтөбе
Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті
690
Ақтөбе
Темір ауданы
Ақсай ауылы
691
Ақтөбе
Темір ауданы
Ащысай ауылы
692
Ақтөбе
Темір ауданы
Бірлік ауылы
693
Ақтөбе
Темір ауданы
Шығырлы ауылы
694
Ақтөбе
Темір ауданы
Алтықарасу ауылы
695
Ақтөбе
Темір ауданы
Сарытоғай ауылы
696
Ақтөбе
Темір ауданы
Құмқұдық ауылы
697
Ақтөбе
Темір ауданы
Бабатай ауылы
698
Ақтөбе
Темір ауданы
Шібулақ ауылы
699
Ақтөбе
Темір ауданы
Кенқияқ ауылы
700
Ақтөбе
Темір ауданы
Башкөл ауылы
701
Ақтөбе
Темір ауданы
Қопа ауылы
702
Ақтөбе
Темір ауданы
Қалмаққырылған станциясы
703
Ақтөбе
Темір ауданы
Шұбарши кенті
704
Ақтөбе
Темір ауданы
Соркөл ауылы
705
Ақтөбе
Темір ауданы
Қопа ауылы
706
Ақтөбе
Темір ауданы
Құмсай ауылы
707
Ақтөбе
Темір ауданы
Шұбарқұдық ауылы
708
Ақтөбе
Темір ауданы
Жақсымай станциясы
709
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Хромтау қаласы
710
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Бөгетсай ауылы
711
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Қарлау ауылы
712
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Дон ауылы
713
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Оңғар ауылы
714
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Майтөбе ауылы
715
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Көктерек ауылы
716
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Көктау ауылы
717
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Қопа ауылы
718
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Тамды ауылы
719
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Құдықсай ауылы
720
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Ойсылқара ауылы
721
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Сарысай ауылы
722
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Қызылсу ауылы

723
Актюбинская
Хромтауский район
станция Жазык
724
Актюбинская
Хромтауский район
село Никельтау
725
Актюбинская
Хромтауский район
село Табантал
726
Актюбинская
Хромтауский район
село Коптогай
727
Актюбинская
Хромтауский район
село Тассай
728
Актюбинская
Хромтауский район
село Тасоткель
729
Актюбинская
Хромтауский район
село Акбулак
730
Актюбинская
Хромтауский район
село Актасты
731
Актюбинская
Шалкарский район
село Котртас
732
Актюбинская
Шалкарский район
село имени Актан батыра
733
Актюбинская
Шалкарский район
село Корганжар
734
Актюбинская
Шалкарский район
село Бозой
735
Актюбинская
Шалкарский район
село Канбакты
736
Актюбинская
Шалкарский район
село Коянбулак
737
Актюбинская
Шалкарский район
село Биршогыр
738
Актюбинская
Шалкарский район
село Алабас
739
Актюбинская
Шалкарский район
село Сарсай
740
Актюбинская
Шалкарский район
село Шиликты
741
Актюбинская
Шалкарский район
село Акеспе
742
Актюбинская
Шалкарский район
село Карашокат
743
Актюбинская
Шалкарский район
село Шокысу
744
Актюбинская
Шалкарский район
село Монке би
745
Актюбинская
Шалкарский район
село Тогыз
746
Актюбинская
Шалкарский район
село Тосбулак
747
Актюбинская
Иргизский район
село Иргиз
748
Актюбинская
Иргизский район
село Акши
749
Актюбинская
Иргизский район
село Кутиколь
750
Актюбинская
Иргизский район
село Аманколь
751
Актюбинская
Иргизский район
село Жарма
752
Актюбинская
Иргизский район
село Курылыс
753
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Чапаев
754
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
Медвежье лесничество
755
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жайык
756
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Лбищенское
757
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Карша
758
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Битилеу
759
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жайлыбай
760
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Кабыл
761
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Тинали
762
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Имангали
763
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Косауыз
764
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Аксуат
765
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Акбулак
766
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жагор
767
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Алгабас
768
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Бесоба
769
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Мосагаш
770
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Тегисжол
771
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Карагай
772
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Карпов
773
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Стольников
774
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Жанажол
775
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Тоган
776
Западно-Казахстанская
Акжаикский район
село Алмалы

723
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Жазық станциясы
724
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Никельтау ауылы
725
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Табантал ауылы
726
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Көптоғай ауылы
727
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Тассай ауылы
728
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Тасөткел ауылы
729
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Ақбұлақ ауылы
730
Ақтөбе
Хромтау ауданы
Ақтасты ауылы
731
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қортас ауылы
732
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Ақтан батыр атындағы ауыл
733
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қорғанжар ауылы
734
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Бозой ауылы
735
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қанбақты ауылы
736
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қоянбұлақ ауылы
737
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Біршоғыр ауылы
738
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Алабас ауылы
739
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Сарысай ауылы
740
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Шілікті ауылы
741
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Әкеспе ауылы
742
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Қарашоқат ауылы
743
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Шоқысу ауылы
744
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Мөңке би ауылы
745
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Тоғыз ауылы
746
Ақтөбе
Шалқар ауданы
Төсбұлақ ауылы
747
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы
748
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Ақши ауылы
749
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Күтікөл ауылы
750
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Аманкөл ауылы
751
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Жарма ауылы
752
Ақтөбе
Ырғыз ауданы
Құрылыс ауылы
753
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Чапаев ауылы
754
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Медвежье орманшылығы
755
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жайық ауылы
756
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Лбищенское ауылы
757
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қарша ауылы
758
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Битілеу ауылы
759
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жайлыбай ауылы
760
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қабыл ауылы
761
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Тіналы ауылы
762
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Иманғали ауылы
763
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қосауыз ауылы
764
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Ақсуат ауылы
765
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Ақбұлақ ауылы
766
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жағор ауылы
767
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Алғабас ауылы
768
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Бесоба ауылы
769
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Мосағаш ауылы
770
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Тегісжол ауылы
771
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Қарағай ауылы
772
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Карпов ауылы
773
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Стольников ауылы
774
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Жаңажол ауылы
775
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Тоған ауылы
776
Батыс Қазақстан
Ақжайық ауданы
Алмалы ауылы

825
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Утвинка
826
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Канай
827
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Даниляколь
828
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Успенка
829
Западно-Казахстанская
Бурлинский район
село Каракемпир
830
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жангала
831
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Бирлик
832
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Санкибай
833
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Киши Мортык
834
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Акбалшык
835
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кошпан
836
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Озекбай
837
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жанажол
838
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Киши Айдархан
839
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Сарыколь
840
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Камыстыколь
841
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жанаказан
842
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жуалыой
843
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Копжасар
844
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Досан 1
845
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кенжебай
846
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Казыбай 1
847
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кайыр
848
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Картабай
849
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Косшынырау
850
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Туйекудык
851
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Талдыапан
852
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Салтанат
853
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Саралжын
854
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кызылоба
855
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Арыстанбек
856
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Бесапан
857
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Бозоба
858
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
Жанаорын
859
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жантума
860
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Малакай
861
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Максот
862
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Оркен
863
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Токтыкудык
864
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Шымкудык
865
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Айтпай
866
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Торткулак
867
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Маштексай
868
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Ащыкудык
869
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Саралжын
870
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Коккоз 1

825
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Утвинка ауылы
826
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Қанай ауылы
827
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Данилякөл ауылы
828
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Успенка ауылы
829
Батыс Қазақстан
Бөрлі ауданы
Қаракемпір ауылы
830
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жанғала ауылы
831
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Бірлік ауылы
832
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Санкибай ауылы
833
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Кіші Мортық ауылы
834
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Ақбалшық ауылы
835
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қошпан ауылы
836
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Өзекбай ауылы
837
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жаңажол ауылы
838
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Кіші Айдархан ауылы
839
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Сарыкөл ауылы
840
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қамыстыкөл ауылы
841
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жаңақазан ауылы
842
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жуалыой ауылы
843
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Көпжасар ауылы
844
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Досан 1 ауылы
845
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Кенжебай ауылы
846
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қазыбай 1 ауылы
847
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қайыр ауылы
848
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қартабай ауылы
849
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қосшыңырау ауылы
850
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Түйеқұдық ауылы
851
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Талдыапан ауылы
852
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Салтанат ауылы
853
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Саралжын ауылы
854
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қызылоба ауылы
855
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Арыстанбек ауылы
856
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Бесапан ауылы
857
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Бозоба ауылы
858
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жанаорын
859
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жантұма ауылы
860
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Малақай ауылы
861
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Мақсот ауылы
862
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Өркен ауылы
863
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Тоқтықұдық ауылы
864
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Шымқұдық ауылы
865
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Айтпай ауылы
866
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Төртқұлақ ауылы
867
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Мәштексай ауылы
868
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Ащықұдық ауылы
869
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Саралжын ауылы
870
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Көккөз 1 ауылы

871
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Коккоз 2
872
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Мукыр
873
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Косколь
874
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кыркопа
875
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Байток
876
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жетикудык
877
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Карабарак
878
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жолкудык
879
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Каразагон
880
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Пятимар
881
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Аккус
882
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Атаукудык
883
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Керей
884
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Борык
885
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Бесоба
886
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кожан
887
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кособа
888
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Сагатерек
889
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Плантация
890
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Жапак
891
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Зинепкудык
892
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Кызылоба
893
Западно-Казахстанская
Жангалинский район
село Телятово
894
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жанибек
895
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Умтыл
896
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Акоба
897
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Орджоникидзе
898
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Пайыл
899
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Тегисшил
900
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жаксыбай
901
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Айдарлы
902
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Каракес
903
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Акадыр
904
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жаскайрат
905
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Колтабан
906
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Курсай
907
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Онеге
908
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Алип
909
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Арыстангали
910
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Койшы
911
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Кызылоба
912
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Темиргали
913
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Камысты
914
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Камысты
915
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Саралжын
916
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Первое Мая
917
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жана-турмыс

871
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Көккөз 2 ауылы
872
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Мұқыр ауылы
873
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қоскөл ауылы
874
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қырқопа ауылы
875
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Байтоқ ауылы
876
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жетіқұдық ауылы
877
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қарабарақ ауылы
878
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жолқұдық ауылы
879
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қаразагон ауылы
880
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Пятимар ауылы
881
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Аққұс ауылы
882
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Атауқұдық ауылы
883
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Керей ауылы
884
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Борық ауылы
885
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Бесоба ауылы
886
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қожан ауылы
887
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қособа ауылы
888
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Сағатерек ауылы
889
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Плантация ауылы
890
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Жапақ ауылы
891
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Зинепқұдық ауылы
892
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Қызылоба ауылы
893
Батыс Қазақстан
Жанғала ауданы
Телятово ауылы
894
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жәнібек ауылы
895
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Ұмтыл ауылы
896
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Ақоба ауылы
897
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Орджоникидзе ауылы
898
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Пайыл ауылы
899
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Тегісшіл ауылы
900
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жақсыбай ауылы
901
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Айдарлы ауылы
902
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қаракөс ауылы
903
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Ақадыр ауылы
904
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жасқайрат ауылы
905
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қолтабан ауылы
906
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Құрсай ауылы
907
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Өнеге ауылы
908
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Әліп ауылы
909
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Арыстанғали ауылы
910
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қойшы ауылы
911
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қызылоба ауылы
912
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Темірғали ауылы
913
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қамысты ауылы
914
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Қамысты ауылы
915
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Саралжын ауылы
916
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Первое Мая ауылы
917
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жаңа-тұрмыс ауылы

918
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Мастек
919
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Таловка
920
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Аманат
921
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Комсомол
922
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Майтубек
923
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Тау
924
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жигер 1
925
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Шеген
926
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Жигер
927
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Соналы 1
928
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село имени И.Жумаева
929
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Узункол
930
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Муратсай
931
Западно-Казахстанская
Жанибекский район
село Енбекши
932
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Переметное
933
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Забродино
934
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Калининское
935
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Поливное
936
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Қаражар
937
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Дарьинское
938
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Озерное
939
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Атамекен
940
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Гремячее
941
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Зеленое
942
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Бейбітшілік
943
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Сырым батыр
944
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Чапурино
945
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Большой Чаган
946
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Ақсу
947
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Колесово
948
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Кушум
949
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Малый Чаган
950
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Оркен
951
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Шалғай
952
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Таловая
953
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Раздольное
954
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Ақбидай
955
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Белес
956
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Акжол
957
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Рубежинское
958
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Егиндибулак
959
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Алмалы
960
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Новенькое
961
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Құрманғазы
962
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Аманат
963
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Сұлу көл
964
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Чирово
965
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Балабаново
966
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Щапово

918
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Мәстек ауылы
919
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Таловка ауылы
920
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Аманат ауылы
921
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Комсомол ауылы
922
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Майтүбек ауылы
923
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Тау ауылы
924
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жигер 1 ауылы
925
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Шеген ауылы
926
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Жигер ауылы
927
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Соналы 1 ауылы
928
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
И.Жұмаев атындағы ауыл
929
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Ұзынкөл ауылы
930
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Мұратсай ауылы
931
Батыс Қазақстан
Жәнібек ауданы
Еңбекші ауылы
932
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Переметное ауылы
933
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Забродино ауылы
934
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Калининское ауылы
935
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Поливное ауылы
936
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Қаражар ауылы
937
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Дарьинское ауылы
938
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Озерное ауылы
939
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Атамекен ауылы
940
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Гремячее ауылы
941
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Зеленое ауылы
942
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Бейбітшілік ауылы
943
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Сырым батыр ауылы
944
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Чапурино ауылы
945
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Большой Чаган ауылы
946
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Ақсу ауылы
947
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Колесово ауылы
948
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Кушум ауылы
949
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Малый Чаган ауылы
950
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Өркен ауылы
951
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Шалғай ауылы
952
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Таловая ауылы
953
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Раздольное ауылы
954
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Ақбидай ауылы
955
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Белес ауылы
956
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Ақжол ауылы
957
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Рубежинское ауылы
958
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Егіндібұлақ ауылы
959
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Алмалы ауылы
960
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Новенькое ауылы
961
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Құрманғазы ауылы
962
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Аманат ауылы
963
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Сұлу көл ауылы
964
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Чирово ауылы
965
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Балабаново ауылы
966
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Щапово ауылы

967
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Жаңатаң
968
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Янайкино
969
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Богатск
970
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Скворкино
971
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Январцево
972
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Кирсаново
973
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Петрово
974
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Красноармейское
975
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Чинарево
976
Западно-Казахстанская
район Бәйтерек
село Спартак
977
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Казталовка
978
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бозоба
979
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сундетшеген
980
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Коныс
981
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сексенбаев
982
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бек
983
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Карасу
984
Западно-Казахстанская
Казталовский район
Камышкора
985
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сайкудык
986
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Акпатер
987
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Байтурган
988
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Коссортан
989
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кишкенеталдыкудук
990
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Болекшубар
991
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кайынды
992
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Егиндой
993
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Болашак
994
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Асан
995
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Молотков
996
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Копкутир
997
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Чебаково
998
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жана тан
999
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Аккурай
1000
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Беденка
1001
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Садык
1002
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Бостандык
1003
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Аксуат
1004
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Караколь
1005
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Курайлы
1006
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кулшыман
1007
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сабыр
1008
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Ажибай
1009
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кызылту
1010
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Шункырколь
1011
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жалпактал
1012
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жанажол
1013
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Абиш

967
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Жаңатаң ауылы
968
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Янайкино ауылы
969
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Богатск ауылы
970
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Скворкино ауылы
971
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Январцево ауылы
972
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Кирсаново ауылы
973
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Петрово ауылы
974
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Красноармейское ауылы
975
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Чинарево ауылы
976
Батыс Қазақстан
Бәйтерек ауданы
Спартак ауылы
977
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Казталовка ауылы
978
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Бозоба ауылы
979
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Сүндетшеген ауылы
980
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қоныс ауылы
981
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Сексенбаев ауылы
982
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Бек ауылы
983
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қарасу ауылы
984
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қамыскөра
985
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Сайқұдық ауылы
986
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Ақпәтер ауылы
987
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Байтұрған ауылы
988
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қоссортаң ауылы
989
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Кішінеталдықұдық ауылы
990
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Бөлекшобар ауылы
991
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Қайыңды ауылы
992
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Егіндой ауылы
993
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Болашақ ауылы
994
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Асан ауылы
995
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Молотков ауылы
996
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Көпкүтір ауылы
997
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Чебаково ауылы
998
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Жаңа таң ауылы
999
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Аққурай ауылы
1000
Батыс Қазақстан
Казталов ауданы
Беденка ауылы
1001
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Садық ауылы
1002
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Бостандық ауылы
1003
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Ақсуат ауылы
1004
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қаракөл ауылы
1005
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құрайлы ауылы
1006
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құлшыман ауылы
1007
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сабыр ауылы
1008
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Әжібай ауылы
1009
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қызылту ауылы
1010
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Шұңқыркөл ауылы
1011
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жалпақтал ауылы
1012
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жаңажол ауылы
1013
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Әбіш ауылы

1060
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Отызкебен
1061
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Кособа
1062
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сарыкудук
1063
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Талдыкудук
1064
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Курман
1065
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Таскутур
1066
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Атыкара
1067
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Теренкудук
1068
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Хайруш
1069
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Нурсай
1070
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Беспишен
1071
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Жумалы
1072
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Мереке
1073
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Акболат
1074
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Сазанды
1075
Западно-Казахстанская
Казталовский район
село Шора
1076
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Каратобе
1077
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Соналы
1078
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Ушагаш
1079
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Шоптыколь
1080
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Коржын
1081
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Жумагали
1082
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Аккозы
1083
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Бесоба
1084
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Косбаз
1085
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Егендыколь
1086
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Жусандой
1087
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Бекмаганбет
1088
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Ханколь
1089
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Актай
1090
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Алаколь
1091
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Косколь
1092
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Косколь
1093
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Шалгын
1094
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Каракамыс
1095
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Акбакай
1096
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Сауле
1097
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Сулыколь
1098
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Жетимсай
1099
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Темирбек
1100
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Толен
1101
Западно-Казахстанская
Каратобинский район
село Ушана
1102
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Бектас
1103
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Тайгара
1104
Западно-Казахстанская
Бокейординский район
село Бисен

1060
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Отызкебен ауылы
1061
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Қособа ауылы
1062
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сарықұдық ауылы
1063
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Талдықұдық ауылы
1064
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Құрман ауылы
1065
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Тасқұтыр ауылы
1066
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Атықара ауылы
1067
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Тереңқұдық ауылы
1068
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Хайруш ауылы
1069
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Нұрсай ауылы
1070
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Беспішен ауылы
1071
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Жұмалы ауылы
1072
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Мереке ауылы
1073
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Ақболат ауылы
1074
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Сазанды ауылы
1075
Батыс Қазақстан
Қазталов ауданы
Шора ауылы
1076
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қаратөбе ауылы
1077
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Соналы ауылы
1078
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Үшағаш ауылы
1079
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Шөптікөл ауылы
1080
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қоржын ауылы
1081
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Жұмағали ауылы
1082
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Аққозы ауылы
1083
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Бесоба ауылы
1084
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қосбаз ауылы
1085
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Егендікөл ауылы
1086
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Жұсандой ауылы
1087
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Бекмағанбет ауылы
1088
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ханкөл ауылы
1089
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ақтай ауылы
1090
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Алакөл ауылы
1091
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қоскөл ауылы
1092
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қоскөл ауылы
1093
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Шалғын ауылы
1094
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Қарақамыс ауылы
1095
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ақбақай ауылы
1096
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Сәуле ауылы
1097
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Сулыкөл ауылы
1098
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Жетімсай ауылы
1099
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Темірбек ауылы
1100
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Төлен ауылы
1101
Батыс Қазақстан
Қаратөбе ауданы
Ушана ауылы
1102
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бектас ауылы
1103
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Тайғара ауылы
1104
Батыс Қазақстан
Бөкей Ордасы ауданы
Бисен ауылы

1198
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Ынтымақ
1199
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Оян
1200
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кеңжайлау
1201
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Атамекен
1202
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Калмакшабын
1203
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Аяк
1204
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Алмалы
1205
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кисыксай
1206
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Мереке
1207
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Бубенец
1208
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Калмак
1209
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Талдыкудык
1210
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Мерей
1211
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Аққайнар
1212
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Өркен
1213
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Айнабұлақ
1214
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Тоғайлы
1215
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Широкий
1216
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Чижа 2
1217
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Кусем
1218
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Жанааул
1219
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Еменжар
1220
Западно-Казахстанская
Таскалинский район
село Талдыбулак
1221
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Теректі
1222
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Шаракап
1223
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Тақсай
1224
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Яик
1225
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Акжаик
1226
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Калмак
1227
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Абай
1228
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Ыждағат
1229
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Талпын
1230
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Аксогым
1231
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Бозай
1232
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Табынбай
1233
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Улкененбек
1234
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Анкаты
1235
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Рыбцех
1236
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Ерсары
1237
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Тасаншеген
1238
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Кандык
1239
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Новая точка
1240
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Сатымшеген
1241
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Богдановка
1242
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Алгабас
1243
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Придорожное

1198
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Ынтымақ ауылы
1199
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Оян ауылы
1200
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Кеңжайлау ауылы
1201
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Атамекен ауылы
1202
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қалмақшабын ауылы
1203
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Аяқ ауылы
1204
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Алмалы ауылы
1205
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қисықсай ауылы
1206
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Мереке ауылы
1207
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Бубенец ауылы
1208
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Қалмақ ауылы
1209
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Талдықұдық ауылы
1210
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Мерей ауылы
1211
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Аққайнар ауылы
1212
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Өркен ауылы
1213
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Айнабұлақ ауылы
1214
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Тоғайлы ауылы
1215
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Широкий ауылы
1216
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Чижа 2 ауылы
1217
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Күсем ауылы
1218
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Жаңаауыл ауылы
1219
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Еменжар ауылы
1220
Батыс Қазақстан
Тасқала ауданы
Талдыбұлақ ауылы
1221
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Теректі ауылы
1222
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Шарақап ауылы
1223
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Тақсай ауылы
1224
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Яик ауылы
1225
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ақжайық ауылы
1226
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қалмақ ауылы
1227
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Абай ауылы
1228
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ыждағат ауылы
1229
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Талпын ауылы
1230
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ақсоғым ауылы
1231
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Бозай ауылы
1232
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Табынбай ауылы
1233
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Үлкененбек ауылы
1234
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Аңқаты ауылы
1235
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Рыбцех ауылы
1236
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ерсары ауылы
1237
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Тасаншеген ауылы
1238
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қандық ауылы
1239
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Новая точка ауылы
1240
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Сатымшеген ауылы
1241
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Богдановка ауылы
1242
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Алғабас ауылы
1243
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Придорожное ауылы

1244
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Сарсеново
1245
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Долинное
1246
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Аксай
1247
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Жанаталап
1248
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Коныссай
1249
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Тонкерис
1250
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Алебастрово
1251
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Шоптыкуль
1252
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Покатиловка
1253
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Приречное
1254
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Узунколь
1255
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Бекей
1256
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Шагатай
1257
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Карабас
1258
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Когалытобек
1259
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Кутсиык
1260
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Кызылжар
1261
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Сарыомир
1262
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Кирки
1263
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Тюмень
1264
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Дуана
1265
Западно-Казахстанская
Теректинский район
село Шалкар
1266
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Шынгырлау
1267
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Аксугум
1268
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Жанакуш
1269
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Улгули
1270
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Сага
1271
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Кызылкуль
1272
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Ұрысай
1273
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Шоктыбай
1274
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Акбулак
1275
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Агатан
1276
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Кутантал
1277
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Алмазное
1278
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Аккудык
1279
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Сегизсай
1280
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Ащысай
1281
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Тузово
1282
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Амангельды
1283
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Женишке
1284
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Мырзагара
1285
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Талдысай
1286
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Актау
1287
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Торыатбас
1288
Западно-Казахстанская
Чингирлауский район
село Карагаш

1244
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Сарсеново ауылы
1245
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Долинное ауылы
1246
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ақсай ауылы
1247
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Жаңаталап ауылы
1248
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қоныссай ауылы
1249
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Төңкеріс ауылы
1250
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Алебастрово ауылы
1251
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Шөптікөл ауылы
1252
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Покатиловка ауылы
1253
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Приречное ауылы
1254
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Ұзынкөл ауылы
1255
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Бөкей ауылы
1256
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Шағатай ауылы
1257
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қарабас ауылы
1258
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қоғалытөбек ауылы
1259
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Құтсиық ауылы
1260
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Қызылжар ауылы
1261
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Сарыөмір ауылы
1262
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Кіркі ауылы
1263
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Түмен ауылы
1264
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Дуана ауылы
1265
Батыс Қазақстан
Теректі ауданы
Шалқар ауылы
1266
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Шыңғырлау ауылы
1267
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Ақсуғым ауылы
1268
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Жаңақұс ауылы
1269
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Үлгілі ауылы
1270
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Саға ауылы
1271
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Қызылкөл ауылы
1272
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Ұрысай ауылы
1273
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Шөктібай ауылы
1274
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Ақбұлақ ауылы
1275
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Ағатан ауылы
1276
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Құтантал ауылы
1277
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Алмазное ауылы
1278
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Аққұдық ауылы
1279
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Сегізсай ауылы
1280
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Ащысай ауылы
1281
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Тузово ауылы
1282
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Амангелді ауылы
1283
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Жеңішке ауылы
1284
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Мырзағара ауылы
1285
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Талдысай ауылы
1286
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Ақтау ауылы
1287
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Торыатбас ауылы
1288
Батыс Қазақстан
Шыңғырлау ауданы
Қарағаш ауылы