О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2025-2027 годы
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 25 декабря 2024 года № 8-36-149.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии со статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан:
Сноска. Преамбула в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 17.06.2025 № 8-43-188 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 920 329 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 914 713 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 5 616 тысяч тенге;
2) затраты 1 402 441 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 482 112 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 482 112 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 482 112 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 17.06.2025 № 8-43-188 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 44 118 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 361 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 757 тысяч тенге;
2) затраты 48 184 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 066 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 066 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8-36-149 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 8-43-188 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 920 329 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 914 713 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 5 616 мың теңге;
2) шығындар 1 402 441 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 482 112 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 482 112 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 482 112 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 8-43-188 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 118 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 361 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 36 757 мың теңге;
2) шығындар 48 184 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 066 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 066 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

Сноска. Пункт 14 в редакции решения Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 17.06.2025 № 8-43-188 (вводится в действие с 01.01.2025).
15. Предусмотреть бюджетные изъятия в районный бюджет в сумме 611 001 тысяча тенге в бюджетах города Жаркент и сельских округов на 2025 год. Из них город Жаркент 567 207 тысяч тенге, Атамекенский сельский округ 34 220 тысяч тенге, Коктальский сельский округ 9 574 тысячи тенге.

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 17.06.2025 № 8-43-188 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2025 жылға арналған Жаркент қаласы мен ауылдық округтердің бюджеттерінде 611 001 мың теңге сомасында аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделсін. Оның ішінде Жаркент қаласында 567 207 мың теңге, Атамекен ауылдық округінде 34 220 мың теңге, Көктал ауылдық округінде 9 574 мың теңге.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0