О бюджетах сельских округов Кербулакского района на 2025-2027 годы
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 26 декабря 2024 года № 21-180.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 16 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Алтынемелского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 44 793 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 10 097 тысяч тенге;
неналоговые поступления 360 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 34 336 тысяч тенге;
2) затраты 46 918 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 125 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 125 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 125 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 01.12.2025 № 30-234 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет Жайнак батырского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы 54 606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 15 633 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 38 973 тысяч тенге;
2) затраты 56 794 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 188 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Кербұлақ ауданының ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-180 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 16-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 44 793 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 10 097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 360 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 34 336 мың теңге;
2) шығындар 46 918 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 125 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 125 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 125 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 01.12.2025 № 30-234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025-2027 жылдарға арналған Жайнақ батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 54 606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 15 633 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 38 973 мың теңге;
2) шығындар 56 794 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 188 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 188 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 01.12.2025 № 30-234 (вводится в действие с 01.01.2025).
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кербулакского
районного маслихата Бекиев Кайрат Ботаевич
Приложение 1 Кербулакский районный маслихат от 26 декабря 2024 года № 21-180
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 01.12.2025 № 30-234 (вводится в действие с 01.01.2025).
Бюджет Алтынемелского сельского округа на 2025 год
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 01.12.2025 № 30-234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық
мәслихатының төрағасы Қайрат Ботайұлы Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 желтоқсандағы № 21-180 шешіміне 1-қосымша
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 01.12.2025 № 30-234 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2025 жылға арналған Алтынемел ауылдық округінің бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. Кірістер