Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 43.
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О карантине растений" и на основании предложения государственного учреждения "Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 11 декабря 2023 года № 6-3-5/636 акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима в объеме зараженных площадей на территории Жамбылской области согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательном порядке:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
3. Акимам районов и города Тараз обеспечить принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.

Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 ақпандағы № 43 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Өсімдік карантині туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2023 жылғы 11 желтоқсандағы № 6-3-5/636 ұсынысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес Жамбыл облысының аумағында залалданған алқаптар көлемінде карантиндік режим енгізіле отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Аудандар мен Тараз қаласының әкімдері осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от ___ февраля 2024 года №___
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (Acroptilon repens (D.C.)
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановлением акимата Жамбылской области от 05.07.2024 № 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции постановлением акимата Жамбылской области от 04.02.2025 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование сельских округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Ботамойнакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
75
станция "Үшбұлақ"
3
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
39
крестьянское хозяйство "Шарипов"

5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Е. Қарашөкеев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "___" ақпандағы
№___қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысы аумағында жатаған (қызғылт) у кекіремен (Acroptilon repens D.C.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 05.07.2024 № 170 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); Жамбыл облысы әкімдігінің 04.02.2025 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ауылдық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Ботамойнақ
"Жамбыл" облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
"Үшбұлақ" станциясы
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
39
"Шарипов" шаруа қожалығы

0,08
улица Толе би
1,3
улица Тауке хана
0,1
улица Желтоксан
4
кольцевая дорога Тараза
1
улица Асанбай Аскарова
1,8
улица Байзақ Батыра
2
улица Колбасшы Койгелді
2
микрорайон "Ұлы дала"
6
Всего по городу
66,7465
Всего по области
32 436,9565
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от ___ февраля 2024 года №___
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей повиликой (Guscuta sp.)
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановлением акимата Жамбылской области от 04.02.2025 № 24 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименова ние районных округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Ботамойнакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
28
Диханский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
12
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
5
Жанатурмысский
крестьянское хозяйство "Ниет"
5
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
8
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
7
Костюбинский
кКоммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
7
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"
4
автомобильная заправочная станция "Erk-Oil"
0,3
филиал "Жамбылское отделение магистральной сети "акционерного общества" Национальная компания "Қазақстан темір жолы"
7,7
земля сельского округа
2,05
Сазтерекский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
11
Туймекентский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Темирбекский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
15
Ынтымакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1
Всего по району
117,05
2
Жамбылский район
Асинский
крестьянское хозяйство "Дулдул"
3
крестьянское хозяйство "Нурдаулет"
7
крестьянское хозяйство "Ерсултан"
9
Акбастауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Бесагашский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,5
Гродековский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Ерназарский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"
6
Жамбылский
товарищество с ограниченной ответственностью "Сады востока"

0,08
Төле би көшесі
1,3
Тәуке хан көшесі
0,1
Желтоқсан көшесі
4
Тараз айналмалы жолы
1
Асанбай Асқаров көшесі
1,8
Байзақ Батыр көшесі
2
Қолбасшы Қойгелді көшесі
2
"Ұлы дала" мөлтек ауданы
6
Қала бойынша барлығы
66,7465
Облыс бойынша барлығы
40 948,2565
Жамбыл облысы әкімдігінің
2024 жылғы "___" ақпандағы
№___қаулысына 2-қосымша
Жамбыл облысы аумағында арам сояумен (Cuscuta sp.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 04.02.2025 № 24 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аудандық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Ботамойнақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
Дихан
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жалғызтөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жаңатұрмыс
"Ниет" шаруа қожалығы
5
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Қостөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
"Тараз қалаллық әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
"Erk-Oil" автокөлікке жанармай құю станциясы
0,3
"Қазақстан темір жолы" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы "Жамбыл магистралдық желі бөлімшесі" филиалы
7,7
Ауылдық округ жері
2,05
Сазтерек
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Түймекент
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Темірбек
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Үлгілі
"Алтын-бақ" шаруа қожалығы
6
Ынтымақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1
Аудан бойынша барлығы
124,05
2
Жамбыл ауданы
Аса
"Дүлдүл" шаруа қожалығы
3
"Нұрдаулет" шаруа қожалығы
7
"Ерсұлтан" шаруа қожалығы
9
Ақбастау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Бесағаш
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Гродеково
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,5
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Жамбыл
"Сады востока" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

0,15
Колькайнарский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6
Каракемерский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Орнекский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
крестьянское хозяйство "Ауғанбаев Д."
3,6
земля сельского округа
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Тогызтарау
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Всего по району
59,25
3
Жуалынский район
Шакпакатинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
2
Актюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
0,4
Биликольский
коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"
4,3
Боралдайский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Жетитюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Нурлыкентский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
1,5
Мынбулакский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
2
Кызыларыкский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Карасазский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
20
Кошкаратинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
40
Всего по району
83,2
3
Кордайский район
Аукаттинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Кордайского района"
10
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
Алгинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
4
Беткайнарский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
6
Жамбылский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
15
Касыкский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
10
Какпатасский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
11
Карасуский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
Кордайский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
Масанчинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
Кордайский районный ДЭУ-34 Жамбылской области акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
10
Сарыбулакский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
8
Степное
Кордайский районный ДЭУ-34 Жамбылской области акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
30
Всего по району
125
4
Меркенский район
Акаралский
земля сельского округа
11
Андас батыра
земля сельского округа
3
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
5
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Аспаринский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Акерменский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Актоганский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
2
земля сельского округа
3
Жанатоганский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
6
Жамбылский
земля сельского округа
7
крестьянское хозяйство "Қуан и Д"
25
крестьянское хозяйство "Көбек"
10
Кенесский
земля сельского округа
1
Меркенский
земля водного хозяйства
2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Ойталский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
3
Сарымолдаевский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Суратский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Таттинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
3
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Всего по району
103
5
Мойынкумский район
Бирликский
земля администрации
1
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2,4
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
0,19
коммунальное государственное учреждение по охране лесов и животного мира Коктерек, "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
0,33
Кызылталский
земля администрации
1,3
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2,6
Кызылотауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,2
Кылышбайский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6,7
Карабогетский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,5
Мойынкумский (административ ные земли)
улица Б. Момышұлы
0,050
улица Т. Әубәкіров
0,045
улица А. Құнанбаев
0,065
улица Абылайхан
0,119
Всего по району
17,499
6
Сарысуский район
город Жанатас
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
20
Жайылминский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Жанаарыкский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
48
Жанаталапский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
12
Игиликский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
10
Всего по району
95
7
Таласский район
Аккольский
сельский местность
1
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Бериккаринский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
75
город Каратау
станция "Қаратау"

0,15
"Шайқорық" станциясының 4 өндірістік бөлімшесі
0,003
Көлқайнар
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
2
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
6
Қаракемер
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Өрнек
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
5
"Ауғанбаев Д." шаруа қожалығы
3,6
Ауылдық округ жері
2
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
2
Тоғызтарау
Жамбыл ауданы әкімдігінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі
3
Аудан бойынша барлығы
53,753
3
Жуалы ауданы
Шақпақ ата
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақтөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
Билікөл
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4,3
Боралдай
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жетітөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Нұрлыкент
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Мыңбұлақ
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Қызыларық
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Қарасаз
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Аудан бойынша барлығы
23,2
3
Қордай ауданы
Ауқатты
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
Алға
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
4
Бетқайнар
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
6
Жамбыл
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
15
Қасық
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
10
Қақпатас
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
11
Қарасу
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
Қордай
Қордай ауылының көше бойлары
5
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
Масанчи
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
Сарыбұлақ
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
8
Степной
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облысы Қордай аудандық ДЭУ-34
30
Аудан бойынша барлығы
115
4
Меркі ауданы
Ақарал
Ауылдық округ жері
11
Андас батыр
Ауылдық округ жері
8
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Аспара
Ауылдық округ жері
2
Ақермен
Ауылдық округ жері
2
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақтоған
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
2
Жаңатоған
ауылдық округ жері
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
3
Жамбыл
Ауылдық округ жері
7
"Қуан и Д" шаруа қожалы
3
Кеңес
Ауылдық округ жері
3
Меркі
Су шаруашылығы жері
2
Ойтал
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Сарымолдаев
ауылдық округ жері
3
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Сұрат
Ауылдық округ жері
2
Тәтті
Ауылдық округ жері
3
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Аудан бойынша барлығы
66
5
Мойынқұм ауданы
Бірлік
Әкімдік жері
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,4
Қызылтал
Әкімдік жері
1,3
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,6
Қызылотау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,2
Қылышбай
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6,7
Қарабөгет
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Аудан бойынша барлығы
16,7
6
Сарысу ауданы
Жаңатас қаласы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,9
Жайылма
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жаңаарық
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
Игілік
"Сарысу ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аудан бойынша барлығы
65,9
7
Талас ауданы
Ақкөл
Ауыл іші жері
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Берікқара
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
Қаратау қаласы
"Қаратау" станциясы