О бюджете Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 30 декабря 2024 года № 16-107/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 30.05.2025 № 22-157/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа района Мақаншы на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
2) доходы – 35 218,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 693,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 525,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 600,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 16-107/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91-баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 30.05.2025 № 22-157/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Мақаншы ауданы Көктал ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 218,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 693,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 31 525,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 600,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -382,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 382,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 382,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Мақаншы области Абай от 05.12.2025 № 29- 211/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -382,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 382,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 382,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 05.12.2025 № 29-211/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).