О бюджете Шугылбайского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2024 года № 23-11
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Шугылбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 229,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 891,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 338,4 тысяч тенге;
2) затраты – 69 408,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 179,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 179,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 179,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 20.08.2025 № 31-10 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 5.

2025-2027 жылдарға арналған Шұғылбай ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-11 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75 - баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Шұғылбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 229,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 891,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 338,4 мың теңге;
2) шығындар – 69 408,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 179,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 179,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 179,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 20.08.2025 № 31-10 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 4-қосымшаға сәйкес 2025 жылға ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. 5-қосымшаға сәйкес 2025 жылға ауылдық округ бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

4. Учесть в бюджете сельского округа на 2025 год целевые текущие трансферты из районного бюджета на благоустройство сельских населенных пунктов согласно приложению 6.
5. Утвердить согласно приложению 7 перечень текущих бюджетных программ бюджета сельского округа на 2025 год.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1 к решению
Кокпектинского районного
маслихата

4. 6-қосымшаға сәйкес 2025 жылға ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық елді мекендерді аббатандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
5. 7-қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихатының төрағасы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының