О бюджете Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2024 года № 21-418/VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии статьям 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункту 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решению Урджарского районного маслихата от 23 апреля 2025 года №24-463/VIII "О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 24 декабря 2024 года №21-401/VIII "О бюджете Урджарского района на 2025-2027 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Урджарского районного маслихата области Абай от 29.04.2025 № 24-470/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 187 507,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 290,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177 217,5 тысяч тенге;
2) затраты – 193 507,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 999,8 тысяч тенге;
6) Нефтяной дефицит (профицит) бюджета - -5 999,8 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 999,8 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-418/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуірдегі №24-463/VIII "Үржар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсанындағы №21-401/VIII "Үржар ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 29.04.2025 № 24-470/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 187 507,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 290,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 177 217,5 мың теңге;
2) шығындар – 193 507,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер-0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу- 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер- 0,0 мың теңге;
3) бюджет (профициті) тапшылығы – -5 999,8 мың теңге;
4) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - -5 999,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 999,8 мың теңге.
6) қарыздар түсімдері, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0,0 мың теңге

используемые остатки бюджетных средств – 5 999,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата области Абай от 09.12.2025 № 30-609/VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Урджарского районного маслихата А. Омаров
Приложение 1 к решению
Урджарского районного
маслихата
от 27 декабря 2024 года
№21-418/VIII
Бюджет Жана тилекского сельского округа Урджарского района на 2025 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -5 999,8 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 30-609/VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үржар аудандық мәслихатының төрағасы А. Омаров
Үржар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№21-418/VIII шешіміне
1 қосымша
Үржар ауданы Жаңа тілек ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджеті