О бюджете Нарынского сельского округа Аягозского района на 2025-2027 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2024 года № 20/403-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии статьями 89, 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Аягозский районный маслихат РЕШИЛ :
Сноска. Преамбула в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 16.05.2025 № 25/453-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет Нарынского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 64021,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6802,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 57219,5 тысяч тенге;
2) затраты – 65321,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4,7 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Аягөз ауданының Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 20/403-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 89, 91 және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 16.05.2025 № 25/453-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған Нарын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64021,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6802,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 57219,5 мың теңге;
2) шығындар – 65 321,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1657,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1657,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1657,7 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 18.12.2025 № 31/555-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Аягозского районного маслихата А. Ибрайшин
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 30 декабря 2024 года
№20/403-VІII
Бюджет Нарынского сельского округа на 2025 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 18.12.2025 № 31/555-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 18.12.2025 № 31/555-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат төрағасы А. Ибрайшин
Аягөз аудандық мәслихатының
2024 жылғы 30 желтоқсандағы
№20/403-VIІI шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Нарын ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 18.12.2025 № 31/555-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер