"О бюджете Карауылского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 31 декабря 2024 года № 24/2-VIII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2025 года № 36/2-VIII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2025 № 36/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, маслихат Абайского района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 16.04.2025 № 26/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).
1.Утвердить бюджет Карауылского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 804 697,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 63 903,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 730 904,9 тысяч тенге;
2) затраты – 895 455,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 90 757,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 90 757,6 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 90 757,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Абайского районного маслихата области Абай от 09.12.2025 № 34/2-VIII (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 24/2-VIII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/2-VIII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2025 № 36/2-VIII шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 16.04.2025 № 26/2-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 804 697,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 63 903,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 730 904,9 мың теңге;
2)шығындар – 895 455,5 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4)қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 90 757,6 мың теңге;
6)бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 90 757,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 90 757,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 09.12.2025 № 34/2-VIII шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Учесть бюджет Карауылского сельского округа на 2025 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме – 141 729,0 тысяч тенге.
3. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Абайского района согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Абайского района М. Нұрсұлтанұлы
Приложение 1 к решению
Абайского районного маслихата
от 31 декабря 2024 года

2. 2025 жылға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі – 141 729,0 мың теңге соммасында ескерілсін.
3. Абай аудандық мәслихатының кейбір шешімдері 4 қосымшаға сәйкес күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының мәслихат төрағасы М. Нұрсұлтанұлы
Абай аудандық мәслихатының
2024 жылғы 31 желтоқсандағы

от 31 декабря 2024 года
№ 24/2-VIII
Перечень утративших силу некоторых решений
1. Решение Абайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы";
2. Решение Абайского районного маслихата от 12 апреля 2024 года № 15/2-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы";
3. Решение Абайского районного маслихата от 16 июля 2024 года № 17/2-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы";
4. Решение Абайского районного маслихата от 12 ноября 2024 года № 21/2-VIII "О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/2-VIII "О бюджете Карауылского сельского округа на 2024-2026 годы".

2024 жылғы 31 желтоқсандағы
№ 24/2-VIII шешіміне
4 қосымша
Күші жойылған кейбір шешімдердің тізбесі
1. "2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VIII шешімі;
2. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 15/2-VIІІ шешімі;
3. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 шілдедегі № 17/2-VIІІ шешімі;
4. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/2-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Қарауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 қарашадағы № 21/2-VIІІ шешімі.