Об утверждении Перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2024 года № 798. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 декабря 2025 года № 786
Сноска. Приказ утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.12.2025 № 786 (вводится в действие с 01.01.2026).
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2025.

Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2024 жылғы 4 желтоқсандағы № 798 бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 786 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 18.12.2025 № 786 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз

В соответствии с пунктом 3 статьи 130 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков.
2. Признать утратившим силу приказ Заместителя Премьер-Министра – Министра финансов Республики Казахстан от 15 декабря 2022 года № 1290 "Об утверждении Перечня налогоплательщиков, подлежащих мониторингу крупных налогоплательщиков".

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 130-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесі бекітілсін.
2. "Ірі салық төлеушілер мониторингіне жататын салық төлеушілердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қаржы министрінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 1290 бұйрығы күші жойылды деп танылсын.

3. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік және орыс тілінде көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;