Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2025-2027 годы
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 24 декабря 2024 года № 260
В соответствии со статьей 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 04.07.2025 № 329 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 191 052 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 694 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 472 052 тысяч тенге;
2) затраты – 22 209 509,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 124 902 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 175 724 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 50 822 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 143 359,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 143 359,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 175 724 тысяч тенге;
погашение займов – 50 822 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 018 457,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 04.07.2025 № 329 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора;
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, подлежащими обложению самостоятельно физическими лицами, у которых на территории города районного значения, села, поселка расположено заявленное при постановке на регистрационный учет в органе государственных доходов;
социальный налог;
налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
сбор за право занятия отдельными видами деятельности (сбор за выдачу лицензий на занятие отдельными видами деятельности);
регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет;
плата за пользование лицензиями на занятие отдельными видами деятельности;
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет;
доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа;
другие неналоговые поступления в местный бюджет, за исключением поступлений в Фонд поддержки инфраструктуры образования;
поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета.

2025-2027 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 260 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 04.07.2025 № 329 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 191 052 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 694 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 472 052 мың теңге;
2) шығындар – 22 209 509,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 124 902 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 175 724 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 50 822 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 143 359,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 143 359,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 175 724 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 50 822 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 018 457,6 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 04.07.2025 № 329 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттің кірісіне есептелетін болып белгіленсін:
ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы;
қалған жеке тұлғалар үшін – тұрғылықты жері орналасқан жеке тұлғалар дербес салық салуға жататын кірістер бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алым (жекелеген қызмет түрлерімен айналысуға арналған лицензияларды бергені үшін алым);
жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерiмен айналысуға лицензияларды пайдаланғаны үшін төлемақы;
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж;
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер;
білім беру инфрақұрылымын қолдау қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, жергілікті бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер.

3. Установить с 1 января 2025 года:
1) минимальный размер заработной платы – 85 000 тенге;
2) минимальный размер пенсии – 62 771 тенге;
3) месячный расчетный показатель – 3 932 тенге;
4) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 46 228 тенге.
4. Установить в районном бюджете на 2025 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
2) по социальному налогу 55 процентов;
3) корпоративный подоходный налог с предприятий, исключая доходы организаций нефтяного сектора 60 процентов.
5. Учесть в районном бюджете на 2025 год трансферты, изъятие из районного бюджета в областной бюджет 5 771 853 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2025 год субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов в сумме 325 476 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2025 год поступление кредитов из республиканского бюджета на:
1) реализацию мер социальной поддержки специалистов.
Распределение указанных текущих трансфертов определяется на основании постановления районного акимата.
8. Учесть в районном бюджете на 2025 год поступление целевых текущих трансфертов и трансферты на развитие:
1) на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
2) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
3) на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан;
4) на выплату государственной адресной социальной помощи;
5) на реконструкцию автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
6) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;

3. 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 85 000 теңге;
2) зейнетақының ең төмен мөлшері – 62 771 мың теңге;
3) айлық есептік көрсеткіш – 3 932 теңге;
4) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 46 228 теңге.
4. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте салық түсімдерінің жалпы сомасын келесі мөлшерде бөлу белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 55 пайыз;
3) мұнай секторындағы ұйымдардың кірістерін қоспағанда, кәсіпорындардан корпоративтік табыс салығы 60 пайыз.
5. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар 5 771 853 мың теңге көлемінде ескерілсін.
6. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен аудандық манызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар 325 476 мың теңге сомасында ескерілсін.
7. 2025 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен кредиттер түскені ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Көрсетілген ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2025 жылға арналған аудандық бюджетте ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттер түскені ескерілсін:
1) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
2) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
4) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
5) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді – мекендердің көшелерін қайта құруға;
6) ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;

7) на развитие объектов сельского хозяйства;
8) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения;
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 200 000 тысяч тенге.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Хромтауского
районного маслихата
Болатов Э. Б.
Приложение 1 к решению
Хромтауского районного

7) ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға;
8) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу үшін;
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 200 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
10. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының төрағасы
Э. Б. Болатов
Хромтау аудандық мәслихаттың

011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельского округов, поселков, сел
15 000
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 884
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 884
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 884
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
226 126
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
226 126
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
226 126
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
124 646
015
Капитальные расходы государственного органа
101 480
12
Транспорт и коммуникация
4 575 601
1
Автомобильный транспорт
4 510 801
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 510 801
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 432 675
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
54 700
045
Капитальный и средний ремонт дорог районного значения и улиц населенных пунктов.
466 478
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
2 556 948
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
64 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 800
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
64 800
13
Прочие
2 451 759
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
36 484
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
36 484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
32 484
003
Поддержка предпринимательской деятельности
4 000
9
Прочие
2 415 275
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
227 696
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
227 696
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 807 631
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре сельских поселений в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың, шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
15 000
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 884
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 884
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 884
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
226 126
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
226 126
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
226 126
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
124 646
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101 480
12
Көлiк және коммуникация
4 575 601
1
Автомобиль көлiгi
4 510 801
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 510 801
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 432 675
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
54 700
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
466 478
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
2 556 948
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
64 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 800
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
64 800
13
Басқалар
2 451 759
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
36 484
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
36 484
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 484
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
4 000
9
Басқалар
2 415 275
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
227 696
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
227 696
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 807 631
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы аясында ауылдық елді мекендердің әлеуметтік-инженерлік инфрақұрылымы бойынша іс-шараларды жүзеге асыру

010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12 000
3
Информационное пространство
92 157
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 000
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
20 000
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
72 157
006
Функционирование районных (городских) библиотек
72 157
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
85 761
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
61 987
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18 742
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
43 245
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23 774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
23 774
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 500
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 500
036
Развитие газотранспортной системы
1 500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
66 865
1
Сельское хозяйство
57 958
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
57 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений на территории района (города областного значения)
54 220
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 250
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельского округов, поселков, сел
1 488
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
8 907
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 907
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 907
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
116 961
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
116 961
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

010
Әр түрлі спорт түрлеріне ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерін дайындау және қатысу
12 000
3
Ақпараттық кеңiстiк
92 157
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 000
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
20 000
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
72 157
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
72 157
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
85 761
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
61 987
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 742
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
43 245
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23 774
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 774
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 500
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 500
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
66 865
1
Ауыл шаруашылығы
57 958
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және жер қатынастары бөлімі
57 958
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
54 220
009
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 250
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың, шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 488
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
8 907
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 907
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 907
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
116 961
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
116 961
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

1 488
9
Прочие государственные услуги общего характера
1 435 849
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 354 475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
41 775
013
Капитальные расходы государственного органа
30 000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1 282 700
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
81 374
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
76 374
015
Капитальные расходы государственного органа
5 000
02
Оборона
62 257
1
Военные нужды
11 788
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 788
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
11 788
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
50 469
122
Аппарат акима района (города областного значения)
50 469
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
33 091
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
17 378
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
412 268
1
Социальное обеспечение
7 580
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 580
005
Государственная адресная социальная помощь
7 580
2
Социальная помощь
275 123
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
275 123
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
14 200
006
Оказание жилищной помощи
2 735
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
138 242
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
119 946
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

1 488
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1 435 849
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 354 475
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 775
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
30 000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1 282 700
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
81 374
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 374
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 000
02
Қорғаныс
62 257
1
Әскери мұқтаждар
11 788
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11 788
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
11 788
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
50 469
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
50 469
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
33 091
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
17 378
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
412 268
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
7 580
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 580
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 580
2
Әлеуметтiк көмек
275 123
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
275 123
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
14 200
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 735
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
138 242
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарға мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамдарға жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
119 946
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер