О внесении изменений и дополнения в решение Алгинского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 111 "Об утверждении бюджета города Алга на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 19 апреля 2024 года № 145. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Алга на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 111 следующие изменения и дополнение:
дополнить преамбулой следующего содержания:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алга на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 736 126,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 151 868 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 964 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 053 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 571 241,9 тысяч тенге;
2) затраты - 753 554,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 111 "2024-2026 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 145 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алға қаласының бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 111 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
келесі мазмұндағы кіріспемен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алға қаласы бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 736 126,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 151 868 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 964 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12 053 мың теңге;
трансферттер түсімі - 571 241,9 мың теңге;
2) шығындар – 753 554,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - - 17 427,9 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 427,9 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17 427,9 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

5) бюджет тапшылығы (профициті)- - 17 427,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 17 427,9 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 17 427,9 теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов