О внесении изменений и дополнение в решение Алгинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 100 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2024-2026 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 28 марта 2024 года № 135. Прекращено действие в связи с истечением срока
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 100 следующие изменения и дополнение:
Дополнить преамбулой следующего содержания:
"В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Алгинский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 8 839 453,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 093 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 32 757 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 328 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 682 558,9 тысяч тенге;
2) затраты - 9 375 542,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 005 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 205 460 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 199 455 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 718 тенге:
приобретение финансовых активов - 36 718 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 578 811,6 тысяч тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 100 "2024-2026 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы № 135 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 100 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
келесі мазмұндағы кіріспемен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Алға аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 839 453,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 093 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 757 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 30 328 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 682 558,9 мың теңге;
2) шығындар – 9 375 542,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 005 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 205 460 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 199 455 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 718 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 36 718 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -578 811,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
578 811,6 тенге:
поступление займов – 205 460 тысяч тенге;
погашение займов – 199 462,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 572 814,3 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 578 811,6;
қарыздар түсімі – 205 460 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 199 462,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 572 814,3 теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихатының төрағасы
М. Тулеуов