О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 7/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –674 944,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 68 136,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 877,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов –605 929,9 тысяч тенге;
2) затраты – 676 406,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 -тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 674 944,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 68 136,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 877,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 605 929,9 мың теңге;
2) шығындар – 676 406,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 462,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 462,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2025 № 2/39 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 19 259,0 тысяч тенге.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 462,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 462,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 2/39 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 19 259,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

30 729,3
Бонусы административным государственным служащим
2 504,1
Оплата за обучение и командировачных расходов
811,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Капитальные расходы государственного органа
17 673,6
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4 945,7
На освещение улиц населенных пунктов
5 770,7
На обеспечение санитарии населенных пунктов
26 826,4
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
37 720,0
Средний ремонт дорог ул. Казыбек би 0-1.0 км, ул. М. Жумабаева 0-2.15 км, ул. М. Горький 0-1.46 км, ул. А.Жангельдина 0.4-1.46 км в селе Коргалжын, ул. Абая 0-0,8 км в селе Абай Коргалжынского района Акмолинской области
6 790,0
Средний ремонт улиц Абая, М.Горький, А.Жангельдина, М.Жумабаева, Казыбек Би в селе Коргалжын
268 256,4
Средний ремонт дорог ул. М.Ауезова 0,45 км, ул. Т. Рыскулова 0,43 км, ул. К. Мухамедханова 0,3 км, ул. Д. Отарбекова 0,38 км, ул. Ж. Жабаева 0,49 км в селе Коргалжын Коргалжынского района Акмолинской области
116 061,8
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. Х. Болганбаева 10/1
4 356,8
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. М.Рахимжана 20/1
5 474,6
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын, ул. Кунанбаева 41
5 000,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. М.Рахимжана 5
12 970,0
Текущий ремонт кровли жилого дома, расположенного по адресу: Акмолинская область, Коргалжынский район, село Коргалжын ул. Х. Болганбаева 12/1
13 988,8
Устройство многофункциональной игровой площадки в селе Коргалжын Коргалжынского района
26 721,7

30 729,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
2 504,1
Оқыту ақысын төлеуге және іссапар шығындарына
811,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17 673,6
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
4 945,7
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
5 770,7
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
26 826,4
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
37 720,0
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылы Қазыбек би көшесі 0-1.0 шқ, М.Жұмабаев көшесі 0-2.15 шқ, М. Горький көшесі 0-1. 46 шқ, Ә.Жангелдин көшесі 0.4-1.46 шқ, Абай ауылы Абай көшесі 0-0,8 шқ жолдарын орташа жөндеу
6 790,0
Қорғалжын ауылының Абай, М.Горький, Ә.Жангельдин, М.Жұмабаев, Қазыбек Би көшелерін орташа жөндеу
268 256,4
Ақмола облысы Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылындағы М. Әуезов көшесі 0,45 шқ, Т. Рысқұлов көшесі 0,43 шқ, Қ. Мұхамедханов көшесі 0,3 шқ, Д. Отарбеков көшесі 0,38 шқ, Ж. Жабаев көшесі 0,49 шқ жолдарын орташа жөндеу
116 061,8
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Х. Болғанбаев көшесі, 10/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
4 356,8
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, М. Рахымжан көшесі 20/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
5 474,6
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Құнанбаев көшесі 41 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
5 000,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, М. Рахымжан көшесі 5 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
12 970,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Қорғалжын ауылы, Х. Болғанбаев көшесі, 12/1 мекенжайында орналасқан тұрғын үйдің шатырын ағымдағы жөндеу
13 988,8
Қорғалжын ауданы Қорғалжын ауылында көпфункционалды ойын алаңын орнату
26 721,7