О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 6/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 -1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025 -2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 923,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 787,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –108 136,9 тысяч тенге;
2) затраты – 117 968,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

2025 -2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 589,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 156,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 433,2 мың теңге;
2) шығындар –116 634,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (- 3045,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 045,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14.10.2025 № 3/37 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 22 285,0 тысяч тенге.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) –(- 3 045,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 045,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 6/39 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 22 285,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

1 643,8
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34,0
Средний ремонт автомобильной дороги по улице Абая, км 0-1,32, в селе Оркендеу Коргалжынского района Акмолинской области
7 9642,8
Приобретение компьютера
471,0
Переподготовка госслужащих, служебные командировки
816,0
Ремонт здания государственного учреждения
200,0
Услуги по санитарии населенных пунктов
3 044,3

1 643,8
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
34,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Өркендеу ауылындағы Абай көшесін 0-1,32 шқ орташа жөндеу
78 939,1
Компьютер сатып алуға
471,0
Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және қызметтік іссапарларға
816,0
Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу
200,0
Елді мекендердің санитариясы бойынша қызметтер
3 044,3