О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2024 года № 5/28.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 906,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 695,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 211,7 тысяч тенге;
2) затраты – 28 183,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/28 шешімі.
Казақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңның 6 – бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 906,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 211,7 мың теңге;
2) шығындар – 28 183,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-2 277,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 277,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 20.11.2025 № 2/38 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Арыктинского сельского округа на 2025 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 15 649,0 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 277,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2 277,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 20.11.2025 № 2/38 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Арықты ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 15 649,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.