О бюджете Николаевского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 20 декабря 2024 года № 8С-31-9.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Николаевского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30007,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11982,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18025,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32255,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 2248,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2248,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 04.12.2025 № 8С-44-9 (вводится в действие с 01.01.2025).

2025-2027 жылдарға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-9 шешімі.
Қазақстан Қазақстан Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Николаев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30007,0мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11982,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18025,0 мың теңге;
2) шығындар – 32255,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 2248,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2248,1.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 8С-44-9 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2025 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 18010 тысяч тенге.
3. Учесть, что в объеме бюджета Николаевского сельского округа на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 15 тысяч тенге

2. 2025 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 18010 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Николаев ауылдық округі бюджетінің көлемінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға 15 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Николаевского сельского округа на 2025 год, согласно приложению 4.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата
от 20 декабря 2024 года
№ 8С-31- 9
Бюджет Николаевского сельского округа на 2025 год

4. 2025 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестре жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8С-31-9 шешіміне
1 қосымша
2025 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджеті

от 20 декабря 2024 года
№ 8С-31-9
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Николаевского сельского округа на 2025 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2024 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8С-31-9 шешіміне
4 қосымша
2025 жылға арналған Николаев ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсеттін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру