О бюджете города Атбасар на 2025-2027 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2024 года № 8С 24/3.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 791 771,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 736 997,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 774,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 855 128,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -62 145,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 62145,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 62145,4 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/3 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. 2025-2027 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 791 771,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 736 997,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 774,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 0 теңге;
2) шығындар – 855 128,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 62 145,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 62 145,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 62 145,4 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете города Атбасар на 2025 год объем бюджетных изъятий из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 326 714 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете города Атбасар на 2025 год погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом из бюджета города Атбасар в районный бюджет в сумме 60 000 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке 326 714 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Атбасар қаласының бюджетінде аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын Атбасар қаласының бюджетінен аудандық бюджетке өтеу 60 000 мың теңге сомасында ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 23 декабря 2024 года
№ 8С 24/3
Бюджет города Атбасар на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25.06.2025 № 8С 29/4 (вводится в действие с 01.01.2025).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С 24/3 шешіміне
1- қосымша
2025 жылға арналған Атбасар қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 25.06.2025 № 8С 29/4 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер